Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

nowy sklep z ubraniami

ubrania

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zcx~

~zcx~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 13:52:49

Ubrania sportowe dla kobiet, obuwie (głównie Nike i Adidas), akcesoria treningowe (świetne ergonomiczne kosmetyczki) masz w sklepie gymhero.eu. Marka Gym Hero jest dość znana. Trafiłam do nich przez Facebooka, kilkadziesiąt tysięcy polubień, sporo zdjęć kobiet, które na co dzień chodzą w ich kompletach. Legginsy po prostu mistrzostwo świata, a nowa kolekcja to już w ogóle. Dużo też mają akcesoriów z motywującymi napisami. Praktycznie wszystkie ciuchy łączą się w graficzne kolekcje, więc można stworzyć własny styl na siłowni. Pod względem jakości najlepsze ubranie sportowe, jakie kiedykolwiek miałam, a ćwiczę od pięciu lat regularnie. Uważam, że sklep bardzo dobrze podchodzi do prezentacji produktów. Wiele modelek możesz obejrzeć, chociażby za pośrednictwem lookbooka, Instagrama, Facebooka. Sporo pozytywnych komentarzy. No i polska produkcja, więc pewien patriotyczny plus się pojawia przy zakupie. Jak chcesz to się zgadamy na priv i ci podeślę zdjęcia. Pokażę ci jak wygląda w ich ciuchach. Przekonasz się od razu, że warto zainwestować.

#2 wiak73

wiak73

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 08:24:22

Ja jestem od dłuższego czasu regularnie zaopatruję się w ubrania i buty pilkarskie w sklepie 11teamsports i póki co jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam się z nimi rozstawać, bo szkoda ryzykować, gdy wszystko jest perfekt. Czas przesyłki jakosć produktów nie mam sie do czego przyczepić

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubrania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych