Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

194 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 20:41:19

Od kiedy będą obowiązywać te nowe przepisy?

#2 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 15:53:20

Banda i nic wiecej teraz kazdy a zwlaszcza stardzy i wyeksploatowany bedzie do odstrzalu i to ma byc polityka pro rodzinna w swoich hadlach maja ratujmy zycie nienarodzonych a co z tymi co zyja obluda

#3 ~PISior~

~PISior~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 09:21:49

Dobra zmiana, ale na opuszczenie tego kraju

#4 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 11:36:51

Ciekawe mam 30 lat pracy i 26 dni urlopu, a nowy pracownik ma mieć tyle samo i do tego dostaje taką samą pensję jak pracownik z 30 letnim stażem bo nie może zarobić mniej niż najbliższa krajowa . Gdzie są przywileje dla pracownika ze stażem.

#5 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 13:58:34

Szef nie będzie dawał mi urlopu specjalnie to go  stracę. Czy to jest normalne???

Czy to jest jeszcze normalny kraj???

#6 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 06:56:03

Wy Pisowskie sku***syny przestańcie niszczyć ten kraj !!! Wy pier***one antypolskie świnie ! To się w głowie ku*** nie mieści co się tutaj dzieje. Ja was ku*** z tego kraju osobiście wypier***e choćbym miał zdechnąć jak pies. Jak za komuny.

#7 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 07:00:00

Ludzie trzeba zrobić strajk. Wszyscy pod sejm i pokażmy co o tym sadzimy.

#8 ~TEDI~

~TEDI~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 10:10:38

TAKICH WYBRALIŚCIE SOBIE  TO MACIE DOBRĄ ZMIANĘ...ZMIANĘ NA ZAWSZE BO TAK ZOSTANIE NA ZAWSZE.

#9 ~TEDI~

~TEDI~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 10:12:19

TAKICH WYBRALIŚCIE SOBIE  TO MACIE DOBRĄ ZMIANĘ...ZMIANĘ NA ZAWSZE BO TAK ZOSTANIE NA ZAWSZE.

#10 ~tadeusz~

~tadeusz~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 11:23:50

Witam.Pisalem co mysle o waszym belkocie pisac kazdy potrafi ale tylko tyle. wyzywac nazekac oceniam to krutko:CIEMNOGRUT I FTURNY AiNALFATYZM.Sa formy latwe i proste ale trzeba myslec glowa a nie inna czescia ciala ciekawy jestem kto z pisarzy bylby sklonny do podjecia dzialan kture by daly jakis owoc

#11 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 12:53:44

Z tymi urlopami to jest chore niech daja obowiazkowo te 26 dnibo za takie pieniadze w Polsce bez wolnego nie da sie pracowac

#12 ~FILIP~

~FILIP~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 13:12:18

Urlop

#13 ~FILIP~

~FILIP~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 13:13:12

Urlop

#14 ~tadeusz~

~tadeusz~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 13:48:35

Piszecie tskie bbzdury przyziemne ze wstyd ze jestescie polakami pracujecie i co tylko urlop jest wazny a szacunek i prawa pracownicze wam posuje kochacie. niewolnictwo

#15 ~tadeusz~

~tadeusz~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 14:05:59

Jesli nie wezmiemy sie w garsc i nie zjednoczymy sie my pracowniicy to bedzie po mysli tych ktozy twoza prawo nie dzielmy sie na pisiorow platforme czy inne bo oni pacza na swoje posady i dochody i aby zyc jak poczki w masle a wy jak marjonetki na. sznureczkkach im przytakujecie i co z tego macie tyljo my na samym dole sila robocza mozemy zmienic swoj byt.Ogladacie oszolomow ze wszystkich parti i przytakujecie im pewnie jest to wam najlepiej przytakiwac jakiejss opcji politycznejj tylko co przez wszystkie lata mieliscie i co macie wygodnie jest krytykowac i samemu nic nie robbic gadanie a co ja moge to nic innegi jak lenistwo strach i niewolnictwo krzyczycie ze zke cos jest a wmiiwjscu pracy do przelozonych malo w tylek nie wejdziecie bo co j mam sie odzywac wywala mnie z pracy ro

#16 ~raf~

~raf~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 14:46:27

Co z pracą w soboty i święta. Są zakłady pracy gdzie trzeba robić w niedziele i święta czy pracownik tego chce czy nie. Państwo powinno takim pracownikom zapewnić odpowiedni dodatek, a co państwo robi? Proponuje dzień wolnego w innym dniu bez żadnych dodatków. Jak wiadomo urodziny, imieniny, wesela, , sylwester, święta z rodziną. Wszystkie te imprezy są obchodzone w weekendy albo święta, więc dzień wolnego w innym dniu nie rozwiązuje problemu.

#17 ~mimi~

~mimi~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 21:45:47

Super czyli z urlopem w mojej firmie mogę się już pożegnać. :angry:

#18 ~Bercik~

~Bercik~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 05:06:57

kto pisal ten kodeks? te sku***syny z lewiatana? czy jakies inne deb***e?

#19 ~Juda~

~Juda~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 07:11:31

Jeszcze trochę a pracownik jak maszyna stanie się własnością pracodawcy.

#20 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 07:22:02

My robotnicy nie jesteśmy waszymi niewolnikami wy skur......ny.Mam nadzieje że wasz koniec nadejdzie rychło i wsadzcie cobie w du....ę swoje poierdo...e pomysły .Mam nadzieja że te społeczeństwo w końcu się obudzi i pogna was w cholere jasną do waszych mocodawców albo do kamieniołomów  . A takich ekspertów jak ten od kodeksu pracy należy docenić w szczególności . szkoda że w tym kraju nie ma kary śmierci !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych