Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy burmistrz Ciechocinka - czas na zmiany

wybory

148 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 23:04:14

PO wystawi w wyborach samorządowych Roberta Zarębe.

Mam wrażenie ze stworzyła się grupa osób która będzie forsować na kandydata Pana Kanasia a to skazane jest na porażkę (może z 15%)i duży błąd.Jedyny który ma szanse to jest Pan Zareba. Jeśli on nie wystartuje miasto poprze obecnego burmistrza.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 05:12:35

Miasto 10 tys. ludności. I nie ma w nim kandydatów na burmistrza? Przynajmniej 3?

Ciekawe, co by było, gdyby w ogóle nikt nie kandydował?

Chyba ktokolwiek inny jest lepszy niż obecny burmistrz - dlaczego miasto niby ma go poprzeć? Wszystkim jest chujowo w Ciechocinku, źle, bez pracy, brzydko, polbruk, ale mają poprzeć Leszka? Znaczy deb***e tu mieszkają?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 06:53:48

Bartoszek jest lepszym kandydatem! Już się sprawdził. Cieszę się, że PO zdecydowało się w końcu wystawić dobrego kandydata. Zaręba? Przecież on nawet zwykłych warunków zabudowy nie mógł załatwić przez kilka lat! Taki skuteczny? W Zdroju Ciechocińskim jest o tym duży artykuł. PO musi w końcu przejąć władzę w naszym mieście! Poradziliśmy sobie z kryzysem w Polsce, poradzimy sobie i w Ciechocinku.

z układu cwaniak,kieruje się prywatą,już nie w po.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 08:21:15

Mam wrażenie ze stworzyła się grupa osób która będzie forsować na kandydata Pana Kanasia a to skazane jest na porażkę (może z 15%)i duży błąd.Jedyny który ma szanse to jest Pan Zareba. Jeśli on nie wystartuje miasto poprze obecnego burmistrza.

Ale cynizmem i cwaniactwem przy braku jakichkolwiek kompetencji przy wsparciu nawet kółka różańcowego wyborów się nie wygra.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 09:15:38

Już go raz wystawili. Teraz czas na Bartoszka!

#26 ~Platforma dla Ciechocinka~

~Platforma dla Ciechocinka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 09:33:55

Przynajmniej p. Bartoszek jest stąd. Uratował wysypisko w Służewie. Sprawdził się już. Kontrkandydat przez wiele lat nie radził sobie z uzyskaniem decyzji administracyjnej w sprawie basenu! W Zdroju Ciechocińskim jest dokładnie opisane jak to przebiegało. Jest też skan decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego przyznającego rację Dzierżewiczowi.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 11:26:53

Właśnie dlatego, że jest "stąd", to jest za bardzo udupiony w tutejsze śmierdzące układziki. Co zrobił z wysypiskiem? Dostał stołek i sobie na nim siedzi. Śmieci i odpady to teraz najlepszy biznes. Samograj. Nie trzeba być orłem, żeby na śmieciach zarabiać. I wszystko jedno, czy był ongiś działaczem KLUBU SPORTOWEGO czy SPÓŁKI z udziałem gminy - nie chciał oddać mandatu radnego. Wbrew przepisom.

Ale ciekawi mnie, jakiż to on ma pomysł na CIechocinek. Może akurat dobry. Problem w tym, ze on siedzi na tym swoim wysypisku i tyle go widać. W życie miasta się wcale nie angażuje. Chyba czeka na kontrakt życia - posadę trenera reprezentacji PL.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 12:10:29

Łuuuuuuuuu! Ktoś się baaaaardzo boi kontrkandydata. I to nie obecny burmistrz raczej.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 12:22:21

A czego tu się bać? To nie jest sprawa życia i śmierci. Wybory powinien wygrać ten, który ma najwięcej do zaoferowania miastu i jego rozwojowi i który będzie potrafił przekonać do siebie większość mieszkańców. Ja myślę, że Pan Zaręba (o ile będzie kandydował) nawet jeśli nie zostanie burmistrzem, to ma jeszcze kilka pomysłów na siebie i na swoją wizję Ciechocinka, którą tak czy siak będzie zarażał innych nie tylko w naszym miasteczku, ale i poza nim.

A co ma do zaoferowania Pan Bartoszek? Niestety nie wiem, ponieważ chodzi sobie codziennie do pracy i niczym innym od tysięcy ciechocinian się nie wyróżnia. Jest uznanym trenerem z licencją UEFA, a niestety - w żaden sposób się sportem w naszym miasteczku nie nie zajmuje. On powinien grać tu pierwsze skrzypce - jeśli chodzi o imprezy sportowe i rekreacyjne.Ale niestety w działalności społecznej się niestety niczym nie wyróżnia, a jako pasjonat piłki - moim zdaniem powinien. Nie jest on społecznikiem, tylko karierowiczem. I niech będzie. Ale właśnie dlatego nie powinien się starać o fotel burmistrza. Świadczy to tylko o tym, iż nie interesuje go praca dla społeczności. Chyba, że odpłatna. Wtedy poprowadzi kadrę juniorów ewentualnie...

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 12:35:47

Z całym szacunkiem: pan Bartoszek zawsze mówił, że chce być trenerem. Więc nie sądzę, by nagle zmienił plany na swoje życie. Obawiam się, że nie wystartuje w wyborach i nie w głowie mu burmistrzowanie. Chyba, że dał za wygraną i nie liczy już na karierę trenerską - blisko rok temu zarzekał się jednak, że piłka to jego życie i tylko to chce w życiu robić.

P.S. A dlaczego Jego hotel jest nieczynny? Wie ktoś?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 12:39:40

Ciągle szuka pracy trenera, ciągle odrzuca propozycje: jak panienka - chciałabym, a boję się... Eee... Kolejny chyba z przerostem ambicji i tyle.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 12:45:03

Ale cynizmem i cwaniactwem przy braku jakichkolwiek kompetencji przy wsparciu nawet kółka różańcowego wyborów się nie wygra.

Hehehe Ale ci się żyłka naprężyła. Kto jak kto, ale Robert jest takim cynikiem, ja ty ksiedzem. A cwaniakiem jakim! Ha! Ludzie go lubią, jest przyjacielem dla wielu, wspiera, pomaga, szuka inicjatyw, sponsorów, wszędzie go pełno. Umie zaraża pozytywną energią, której sam ma całe mnóstwo. Jest uśmiechnięty i życzliwy. No i jest inteligentny, obeznany w świecie, otwarty na nowości. Społecznik pełną gębą. Znam go od lat. Ma mój głos, choć nie wiem czy będzie kandydował w ogóle.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 12:50:24

Kontrkandydat przez wiele lat nie radził sobie z uzyskaniem decyzji administracyjnej w sprawie basenu! W Zdroju Ciechocińskim jest dokładnie opisane jak to przebiegało. Jest też skan decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego przyznającego rację Dzierżewiczowi.

Ja sie dziwie, że pan burmistrz nie pozwie pana Zaręby do sądu o zniesławienie. czy tam pomówienie. skoro nieprawdę głosił i śmiał oczerniać. czemu ani razu urząd nie zamieścił w prasie regionalnej odpowiedzi na artykuły poruszające tę tematykę - skoro twierdził, że pan Zaręba tam bzdury wypisuje i stawia w złym świetle burmistrza Dzierżewicza? nie widzicie w tym żadnej zalezności? a teraz niby kolegium odwoławcze przynzało rację Leszkowi - czy to aby nie dziwne?

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 15:44:09

Wizytówką osiągnięć Bartoszka jest Green Park, z którego

chciał zrobić Las Vegas, a wyszła mu z tego dżungla porażki

oraz baaaaaardzo długa lista zobowiązań..........

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 17:21:14

Przestań chłopie te głupoty wypisywać. Jak jesteś taki fajny i uczciwy, to dlaczego oczerniasz kolegów? Nie wstyd ci?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 18:40:10

Ale o co chodzi? Green Park splajtował. To fakt i tyle. Nie wsytarczy mieć tytuł z zarządzania czy tam marketingu, by umieć akurat w branży hotelarskiej dobrze prosperować. To jedna z najtrudniejszych branż. Trzeba było zainwestować w co innego. Może zostać menadżerem piłkarskim i handlować transferami zawodników? Trzeba robić to, na cyzm się człowiek zna. To, że Ciechocinek jest uzdrowiskiem nie znaczy, ze wystarczy sobie kupić hotel i sam będzie zarabiał. Niestety.

#37 ~zdrojowczyk~

~zdrojowczyk~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 17:30:42

Z całym szacunkiem: pan Bartoszek zawsze mówił, że chce być trenerem. Więc nie sądzę, by nagle zmienił plany na swoje życie. Obawiam się, że nie wystartuje w wyborach i nie w głowie mu burmistrzowanie. Chyba, że dał za wygraną i nie liczy już na karierę trenerską - blisko rok temu zarzekał się jednak, że piłka to jego życie i tylko to chce w życiu robić.

P.S. A dlaczego Jego hotel jest nieczynny? Wie ktoś?

Chciał zawsze trenerem ,byc bo tam duuuużo kasy dają,ale to trzeba mieć jakieś przynajmniej umiejętności i wiedze trenerską. Pan Bartoszek dostał papierek  trenera za kase ojca, ale jest kiepskim szkoleniowcem a nawet Bardzo kiepskim. Ostatni przykład : od 2 miesiecy jest I trenerem zespołu Pelikan ŁOwicz który wtedy był na 9 miejscu a dzieki "wybitnemu trenerowi Bartoszkowi " spadł na 14 miejsce i napewno spadnie o lige nizej. O czym Wy ludzie mówiecie? A hotel Rezydencja Green Park jest w rekach komornika,więc pewnie zaraz ja zlicytuja...

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2014 - 19:51:40

Przez 2 miechy to on tam nic nie zwojował - ani na plus, ani na minus. Na razie wynik nie jest za jego sprawa i przyczyną. Ale cyz to znaczy, że już nie jest szefem Ekoskładu?

#39 ~maciek~

~maciek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 11:07:52

Zapraszam 7 czerwca godź. 10 pomożecie sprzątać basen termalnosolankowy. To już p. Roberta nie stać na ekoskład czy ekociech tylko czyn społeczny organizuje na fb:-)

#40 ~Antek Z~

~Antek Z~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 11:08:46

Dzierżewicz jak zwykle wszystkich zdeklasuje. Szkoda tylko pieniędzy wydanych na organizację wyborów oraz łez przegranych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych