Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy burmistrz Ciechocinka - czas na zmiany

wybory

148 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 05:16:33

A tutaj piszemy kogo widzimy jako naszego nowego burmistrza. Do kogo mamy zaufanie? Ja sobie myślę, że każdy inny niż dotychczasowy będzie lepszy, ale przecież ma być NAJLEPSZY! Kto da nam to, czego miasteczko potrzebuje? Ożywienie gospodarcze, nowe inicjatywy, rozgłos w Polsce i za granicą? Kto ma jakieś hobby, pasje? Kto potrafi zarazić nas optymizmem i nadzieją, ze może być lepiej? Kto potrafi współpracować, a nie wyłącznie forsować swoje interesy? Kto będzie pilnował naszego interesu, naszej kasy i nie trwonił jej na nierzetelnych wykonawców?

Piszemy! Imię, nazwisko, kim jest, co robi.

#2 ~nonapewno~

~nonapewno~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 05:19:53

Robert Zaręba :) NAJLEPSZY KANDYDAT!

#3 ~bialy anioł~

~bialy anioł~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 07:52:09

już bez hehe ?

#4 ~fifi~

~fifi~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 08:06:10

W sumie Zaręba pokazuje się z najlepszej strony. Działa prężnie, młody, z pomysłami. Kogoś takiego potrzeba.

Dla obecnego burmistrza powinny być to ostatnie miesiące kadencji, która trwa zdecydowanie za długo. Miasto jest w co raz gorszym stanie. Tak być nie może.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 09:47:07

Dobrym burmistrzem mógłby być Maciej Bartoszek. Świetnie zarządza Ekoskładem, ma duże znajomość. To mogłaby być ciekawa kandydatura. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 10:00:46

Dobrym burmistrzem mógłby być Maciej Bartoszek. Świetnie zarządza Ekoskładem, ma duże znajomość. To mogłaby być ciekawa kandydatura. 

To ten, co kiedyś doprowadził do ruiny sanatorium ZNP?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 10:23:34

W tej chwili nie ma żadnej propozycji. - Wierzę, że w końcu ktoś na mnie postawi. Może moje CV nie jest imponujące, ale jako pierwszy trener przeszedłem po kolei wszystkie szczeble, od czwartej ligi, do ekstraklasy. Na razie nikt mi nie zaufał. Być może boją się opinii o mnie, że jestem wyszczekany. Ale jeżeli ktoś mówi otwarcie co go boli, od razu jest wyszczekany? - pyta Bartoszek.

Obecnie szkoleniowiec prowadzi hotel w Ciechocinku. - Skończyłem studia pedagogiczne i menedżerskie. W życiu mogę robić wiele rzeczy, choć wiadomo, że najbardziej chciałbym być trenerem. Piłka nożna to moja pasja.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 11:36:16

W tej chwili nie ma żadnej propozycji. - Wierzę, że w końcu ktoś na mnie postawi. Może moje CV nie jest imponujące, ale jako pierwszy trener przeszedłem po kolei wszystkie szczeble, od czwartej ligi, do ekstraklasy. Na razie nikt mi nie zaufał. Być może boją się opinii o mnie, że jestem wyszczekany. Ale jeżeli ktoś mówi otwarcie co go boli, od razu jest wyszczekany? - pyta Bartoszek.

Obecnie szkoleniowiec prowadzi hotel w Ciechocinku. - Skończyłem studia pedagogiczne i menedżerskie. W życiu mogę robić wiele rzeczy, choć wiadomo, że najbardziej chciałbym być trenerem. Piłka

Jeżeli jesteś wyszczekany jak twierdzisz to z powodzeniem

możesz objąć etat burka na łańcuchu do pilnowania ratusza.

Teren już dobrze poznałeś>

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 06:58:08

~PREZYDENT POLSKI jest wybierany tylko na dwie kadencje!!!

Zastosujmy tą samą regułę do samorządowców!!Nawet gdyby byli najlepsi wybierajmy ich na dwie kadencje.!

#10 ~natan~

~natan~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 15:12:39

Zaręba jak wystartuje ma mój glos. Widać, że to facet który ożywi nasz Ciechocinek.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 17:14:49

Bartoszek jest lepszym kandydatem! Już się sprawdził. Cieszę się, że PO zdecydowało się w końcu wystawić dobrego kandydata. Zaręba? Przecież on nawet zwykłych warunków zabudowy nie mógł załatwić przez kilka lat! Taki skuteczny? W Zdroju Ciechocińskim jest o tym duży artykuł. PO musi w końcu przejąć władzę w naszym mieście! Poradziliśmy sobie z kryzysem w Polsce, poradzimy sobie i w Ciechocinku.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 18:18:53

Pan Maciej nigdy nie założyłby idiotycznej szarfy żeby zdobyć głosy moherów. Koledzy  jak zobaczą na zdjęciach klienta dźwigającego cudowny obraz padną ze śmiechu. Te wybory może wygrać tylko Platforma Obywatelska.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 18:35:50

Bartoszek jest lepszym kandydatem! Już się sprawdził. 

Lepszym kandydatem??? Czy lepszym burmistrzem? Bo kandydatów może być wielu, a burmistrz tyko jeden. To, ze będzie kandydatem nie znaczy, że zostanie burmistrzem. I w czym się już niby sprawdził? Był trenerem w ekstraklasie i? Został prezesem wysypiska śmieci. Z braku laku. Choć jego powołaniem jest piłka nożna - jak sam stwierdził. No to niech się zajmie tym, co potrafi najlepiej: uczeniem innych, jak kopać piłkę. Był już radnym i nie miał za grosz honoru, żeby samemu zrezygnować - ponieważ złamał prawo będąc jednocześnie radnym i prezesem spółki z udziałem majątku gminy. Dopiero marszałek województwa musiał go odwoływać.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 19:41:38

Jak ty mało chłopcze wiesz o Ciechocinku. I ty chcesz zostać burmistrzem? Pan Bartoszek został odwołany za działalność społeczną w CKS "Zdrój". Nie pamiętasz już? To taki klub sportowy w naszym mieście. Pan Bartoszek nie został odwołany za to, że "złamał prawo będąc jednocześnie radnym i prezesem spółki z udziałem majątku gminy" jak twierdzisz, lecz dlatego, że krytykował działalność burmistrza zanim jeszcze pojawiłeś się w Ciechocinku. Nigdy nie dostał od burmistrza żadnego stanowiska w spółce z udziałem majątku miasta.

Nie masz szans z naprawdę dobrym kandydatem, który ma już na swoim koncie duże osiągnięcia. Trzęsiesz PO prostu tyłkiem.

#15 ~znudzony~

~znudzony~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 20:00:06

Ps.w naszym mieście potrzebny jest burmistrz młody a zarazem doświadczony taki który pobudzi to miasto do życia przez cały rok a nie tylko przez parę miesięcy ciechocinek to nie tylko uzdrowisko z lat 70 teraz to również turystyka i rekreacja.
Ludzie którzy tu chcą przyjechać na dłużej chcą więcej a nie tylko to co oferuje teraz ciechocinek rozwój rozwój i jeszcze raz rozwój turyści i kuracjusze pojadą tam gdzie oferta będzie najlepsza. Dlatego potrzebny jest człowiek z pomysłami taki który potrafi przekonać radę miasta i inwestorów do realizacji inwestycji które przyczynią się do rozwoju uzdrowiska

#16 ~Platforma Dla Ciechocinka~

~Platforma Dla Ciechocinka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 20:00:13

Jak ty mało chłopcze wiesz o Ciechocinku. I ty chcesz zostać burmistrzem? Pan Bartoszek został odwołany za działalność społeczną w CKS "Zdrój". Nie pamiętasz już? To taki klub sportowy w naszym mieście. Pan Bartoszek nie został odwołany za to, że "złamał prawo będąc jednocześnie radnym i prezesem spółki z udziałem majątku gminy" jak twierdzisz, lecz dlatego, że krytykował działalność burmistrza zanim jeszcze pojawiłeś się w Ciechocinku. Nigdy nie dostał od burmistrza żadnego stanowiska w spółce z udziałem majątku miasta.

Nie masz szans z naprawdę dobrym kandydatem, który ma już na swoim koncie duże osiągnięcia. Trzęsiesz PO prostu tyłkiem.

Świetne podsumowanie. Skoro Platforma Obywatelska RP wygrała niedzielne wybory w Ciechocinku to jasne jest że jej kandydat ma największe szanse na wygraną w wyborach samorządowych.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 21:43:29

Świetne podsumowanie. Skoro Platforma Obywatelska RP wygrała niedzielne wybory w Ciechocinku to jasne jest że jej kandydat ma największe szanse na wygraną w wyborach samorządowych.

Jak partia pcha się do koryta w SAMORZĄDZIE - to nic dobrego z tego nie wyniknie. Ludzie nie pójda głosować właśnie dlatego, że polityki mają dosć. Bo wszyscy politycy to kłamcy. Obiecują, gadają i dalej nic. A trzeba na konkretną osobę głosować. Taką, która potrafi być organizatorem, która potrafi pociągnać za sobą ludzi, zmotywować do działania, połączyć młodych i starych.

Przepraszam, ale co takiego dla miasta robił przez ostatnie kilka lat Pan Bartoszek? Siedzi na ciepłej posadce i ma nas gdzieś. Nie ma nam nic do zaoferowania. Swoje stracone marzenia. Facet bez wizji i bez ambicji. Narzekacz. "Może sie ktoś na mnie pozna..." oj, oj, biduś... Niedoceniony. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 21:49:18

A swoją drogą ciekawe, kto będzie kandydował. Bo na razie cisza i nie wiadomo... Typy forumowych pisaczy też jakieś mizerne... Tylko 2 nazwiska? Nikt nie ma pomysłu, kto mógłby kandydować na nowego burmistrza?

#19 ~derdem~

~derdem~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 21:49:36

PO wystawi w wyborach samorządowych Roberta Zarębe.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 22:03:45

A gdzie jest powiedziane, ze kandydat musi być wystawiony przez jakąkolwiek partię? Chyba, ze rufą do wiatru...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych