Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 18:28:33

Czy znany jest przypadek, ze po zastosowaniu in vitro jakaś kobieta lub mężczyzna stali się płodni? Dlaczego taka głupawa nazwa "leczenie bezpłodności"?

#2 ~POkolesiowany~

~POkolesiowany~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 18:33:26

A ten rudy na zdjęciu, to w ilu partiach był ????

#3 ~miesz~

~miesz~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 19:21:25

może sobie chcieć niech leci do kopaczki i do donka po kasę ,obiecali to niech dadzą ze swoich !

#4 ~więcej kropek wszystkim~

~więcej kropek wszystkim~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 19:33:09

Ale to się geniusze ekonomiczne wykazały. No to śmiało jeszcze za kasę samorządu nich mi wyleczą haluksy, kupią samochód (a taki tam średni) i 2 tygodnie wakacji pod piramidami. To tak skromnie w tym roku. Lewactwo lubi się interesować cudzymi pieniędzmi, zabierać pracującym (bo bogaci to sobie nie dadzą zabrać) i dawać swojemu elektoratowi (w ich mniemaniu). PiS święty nie jest bo 500+ to ta sama bajka. Zamiast terać się z trybunałami i takimi tam niech uchwalą żeby wszyscy byli młodzi, zdrowi, mądrzy, piękni, bogaci i szczęśliwi

#5 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 20:45:46

Następna głupota polskich polityków.

#6 ~za swoje pieniądze~

~za swoje pieniądze~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 22:12:33

Brawo PIS !!In vitro tak, ale za własne pieniądze!! Wara od pieniędzy podatników!! Na was nigdy nie głosowałem, głosuję zawsze na Mikkego, ale za to muszę was pochwalić!! Dlaczego ja , podatnik,
 który płaci alimenty trzem babom, mam fundować taki drogi zabieg, ofermom i nieudacznikom, który nie wiedzą co się z babą w łóżku robi? Niech te ofermy się in vitrują
 za własne pieniądze, a od moich pieniędzy im wara!! 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: in vitro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych