Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

82 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~yayco~

~yayco~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 07:09:14

Takie podejście ma drugie oblicze - mieszkańcy będą stosowali wobec kontrolerów i firmy Rewizor także zasadę "zero tolerancji". Przewiduję wojnę. Noi oczekuję, Żeby Pan prezes Rewizora stosował również zasadę "zero tolerancji" w stosunku do swoich pracowników, którzy choćby w najmniejszym stopniu złamią zasady przeprowadzania kontroli.

#2 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 10:03:44

panie prezesie uczono mnie zawsze aby traktować kogoś tak jak bym chciał aby mie trak traktowano - kiepskich nauczycieli pan miał.

#3 ~oburzony~

~oburzony~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 11:54:09

chwila chwila. Dokument jakim jest legitymacja jest własnościa tej osoby, która ją posiada. Osoba taka w KAŻDEJ

chwili może złozyć na niej podpis. Oznacza to tylko, że potwierdza ona SWOJE dane osobowe zawarte w niej. Co za

problem złożyć ten podpis przy kontrolerze na miejscu? Moim zdaniem nie ma znaczenia kiedy ten podpis został

złożony. Skoro osoba podpisująca się w obecności kontrolera składa ten podpis, znaczy że potwierdza swoje dane

osobowe. Znajoma mi osoba też miała przygodę z tą firmą. Chciała złożyc podpis na miejscu, nie mogła.
Nie wiem co ten kontroler chial osiagnąc poprzez uparcie się na mandat i uniemożliwienie podpisania dokumentu

na miejscu, ale chcial chyba udowodnic swoją głupotę i swoją nieludzkość. Nie wiem może jest to chodzący ideał,

który nigdy w życiu się w niczym się nie pomylił, niczego nie zapomniał.
Szkoda, że to nei ja byłem kontrolowany, bo bym od razu wezwał policję, i ona potwierdziła by moje dane osobowe

- napewno od razu podpis by został złozony.

Ważność legitymacji oznacza stempel z data z tyłu pieczatki. Jest tam jak byk napisane: "Legitymacja WAŻNA do

dnia:". Na takim dokumencie jakim jest legitymacja szkolna nigdzie nie widnieje zapis "Legitymacja jest nie

ważna bez podpisu".

Druga sprawa, to taka, gdyby nawet była nie ważna. Na jakiej podstawie taka firma wypisuje mandat? Skoro nie

było (wg. nich) ważnego dokumentu tożsamości, to na jakiej podstawie wypisali oni wszystkie dane na mandacie?
Ludzie wzywajcie policje jak bedziecie w podobnej sytuacji. Ja bym tak zrobił !!! wydaje mi się że oni są

napewno bardziej wyrozumiali niż pracownicy tej firmy.

Dziwie się tylko firmie MPK, że tak dba o swoich mieszkańców i zatrudnia jakies firmy z tak daleka z którymi sa

jeszcze takei problemy. Firma kontroleska oznajmia, że mozna to załatwić także na miejscu w Inowrocławiu.

Byliśmy i niestety pracownik rozkłada ręce i mówi, że mozna tylko poprzez e-mail lub pocztę.

Podpiszcie te legitymacje dla świętego spokoju. Ja mam wycięte dwa dni z życia z tego powodu. A nikt mi za to

nie odda, a jeszcze weźmie...opłatę manipulacyjną chociażby...

Panie redaktorze tego artykułu: Dobrze by było, żeby Pan dopisał do słów "Zero tolerancji", słowa "Zero

zdrowego rozsądku". Bo takie traktowanie przechodzi ludzkie pojęcie.

Pozdrawiam Wszystkich.

#4 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 12:09:28

Moją córkę,tęż spotkała taka sama przygoda.W bezczelny sposób doprowadzając moje dziecko dopłaczu,wystawiła jej mandat za brak podpisu na nowej legitymacji.(nr kontrolerki022)
Uważajcie zatem na 2 kontrolerki (jeżdżą zawsze razem)Następnym razem zrobię im zdjęcie,jak przeskakują na Kopernika przez barierki.

#5 ~Nadgorliwości mówię NIE~

~Nadgorliwości mówię NIE~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 12:30:07

chwila chwila. Dokument jakim jest legitymacja jest własnościa tej osoby, która ją posiada. Osoba taka w KAŻDEJ

chwili może złozyć na niej podpis. Oznacza to tylko, że potwierdza ona SWOJE dane osobowe zawarte w niej. Co za

problem złożyć ten podpis przy kontrolerze na miejscu? Moim zdaniem nie ma znaczenia kiedy ten podpis został

złożony. Skoro osoba podpisująca się w obecności kontrolera składa ten podpis, znaczy że potwierdza swoje dane

osobowe. Znajoma mi osoba też miała przygodę z tą firmą. Chciała złożyc podpis na miejscu, nie mogła.
Nie wiem co ten kontroler chial osiagnąc poprzez uparcie się na mandat i uniemożliwienie podpisania dokumentu

na miejscu, ale chcial chyba udowodnic swoją głupotę i swoją nieludzkość. Nie wiem może jest to chodzący ideał,

który nigdy w życiu się w niczym się nie pomylił, niczego nie zapomniał.
Szkoda, że to nei ja byłem kontrolowany, bo bym od razu wezwał policję, i ona potwierdziła by moje dane osobowe

- napewno od razu podpis by został złozony.

Ważność legitymacji oznacza stempel z data z tyłu pieczatki. Jest tam jak byk napisane: "Legitymacja WAŻNA do

dnia:". Na takim dokumencie jakim jest legitymacja szkolna nigdzie nie widnieje zapis "Legitymacja jest nie

ważna bez podpisu".

Druga sprawa, to taka, gdyby nawet była nie ważna. Na jakiej podstawie taka firma wypisuje mandat? Skoro nie

było (wg. nich) ważnego dokumentu tożsamości, to na jakiej podstawie wypisali oni wszystkie dane na mandacie?
Ludzie wzywajcie policje jak bedziecie w podobnej sytuacji. Ja bym tak zrobił !!! wydaje mi się że oni są

napewno bardziej wyrozumiali niż pracownicy tej firmy.

Dziwie się tylko firmie MPK, że tak dba o swoich mieszkańców i zatrudnia jakies firmy z tak daleka z którymi sa

jeszcze takei problemy. Firma kontroleska oznajmia, że mozna to załatwić także na miejscu w Inowrocławiu.

Byliśmy i niestety pracownik rozkłada ręce i mówi, że mozna tylko poprzez e-mail lub pocztę.

Podpiszcie te legitymacje dla świętego spokoju. Ja mam wycięte dwa dni z życia z tego powodu. A nikt mi za to

nie odda, a jeszcze weźmie...opłatę manipulacyjną chociażby...

Panie redaktorze tego artykułu: Dobrze by było, żeby Pan dopisał do słów "Zero tolerancji", słowa "Zero

zdrowego rozsądku". Bo takie traktowanie przechodzi ludzkie pojęcie.

Pozdrawiam Wszystkich.

Bardzo słuszna uwaga jeżeli legitymacja nie ma podpisu nie jest ważna to nie można z niej spisywać danych osobowych. Trzeba wezwać policję aby ustalić dane osobowe "gapowicza". A to jest czas który gra przeciwko takiej firmie. Ja rozumiem, że są ludzie nadgorliwi ale skoro oni tak pogrywają to teraz można im zadać pytanie i niech firma się wypowie na ten temat skąd ma szczegółowe dane osobowe takiego delikwenta?? Jeżeli dziecko nie mówiło i nie podawało danych słownie a zostały spisane z dokumentu który nie jest ważny to firma weszła w posiadanie danych osobowych w sposób mało wiarygodny. A tak na marginesie wszystko można doprowadzić do granicy absurdu. Coś mi się wydaje, że szybko się to zemści na tej firmie.

#6 ~antyrewizor~

~antyrewizor~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 12:49:55

Mam pytanie - Ile trzeba podpisów by wytoczyć rewizorowi pozew zbiorowy za stosowanie nieuczciwych praktyk - głównie wobec dzieci . Ciekawe ilu dorosłych udało im się złapać ???

#7 ~dość~

~dość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 13:00:14

W jaki kraju my żyjemy , że możliwe jest takie oszukiwanie podatników . Oto POlska właśnie . Ja mam tego już dość .

#8 ~jaja~

~jaja~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 13:15:05

Czegoś tu nie rozumię - o ile mi wiadomo do wykupienia uprawnień do przejazdów dla młodzieży szkolnej niezbędne jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej ! Czyli ta sama niepodpisana legitymacja w chwili zakupu biletu była ważna a w chwili kontroli już nie ? Ktoś tu sobie robi z nas jaja .

#9 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 13:40:04

Pan Paweł Adamiak chce wpajać w nasze dzieci ,,dobre nawyki ,, . Może przejmie też koszty związane z ich wychowaniem ...

#10 ~!~

~!~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 13:46:47

Stare bezrozumne rury. Zero tolerancji hahaha. Zero to mają Oni w baniach :P .

Te panie na zdjęciu to rodziny pokrzywdzonych dzieci !

#11 ~rewizor++~

~rewizor++~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 14:08:56

Postępowanie tej firmy ewidentnie ukierunkowane jest w tym kierunku aby miasto wypowiedziało im umowę . Wówczas oni zarobią swoje bez większych nakładów i wszyscy (z układu ) będą zadowoleni .

#12 ~ssds~

~ssds~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 14:23:41

Na myśli miałem wielkich kontrolerów. Jedynie zdjęcie mnie zmyliło za co biję się w pierś.

#13 ~~niezadowolona~~

~~niezadowolona~~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 16:54:45

Mam pytanie - Ile trzeba podpisów by wytoczyć rewizorowi pozew zbiorowy za stosowanie nieuczciwych praktyk - głównie wobec dzieci . Ciekawe ilu dorosłych udało im się złapać ???

Pozew zbiorowy może być złożony w przypadku dochodzenia roszczeń jednego rodzaju, przez grupę minimum 10 OSÓB.

Mój syn równiez został pokrzywdzony przez Panią kontorlującą o numerze 025,
został przetrzymany 2 przystanki bez jego woli-
A słowa "nie obchodzi mnie to" wytkniete mojemu synowi po informacji ze chce tu wysiąść były z całą pewnoscia nie na miejscu!
W reklamacji mailowej twierdzą że nie mówi prawdy.....
a posiadam świadka , ze zgłaszał ten fakt! nie zostawię tego!

Oczywiscie mandat otrzymał za brak podpisu na legitymacji szkolnej , a powód: brak UP do ulgi.

W przyszłym tygodniu składam skargę do prezesa MPK i do Urzędu Miasta jak bedzie trzeba.
Uważam, że pracownicy kontrolujacy firmy Rewizor( nie wszyscy oczywiście) powinni zostać odpowiednio przeszkoleni i nie zastraszać młodych ludzi.

Oświadczam, że zapoznałam sie z Podstawą Prawną: uchwała Nr VII/80/2011 Rady Miejskiej Inowrocławia
i regulaminem firmy Rewizor i wszędzie zapisane jest, że podstawą do ulgi dla uczniów jest przedstawienie aktualnej legitymacji szkolnej ( ważnośc tego dokumentu stanowi data na pieczątce z tyłu oraz stempel szkoły).

#14 ~~~niezadowolona~~~

~~~niezadowolona~~~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 17:00:59

Pozew zbiorowy może być złożony w przypadku dochodzenia roszczeń jednego rodzaju, przez grupę minimum 10 OSÓB.
A słowa "nie obchodzi mnie to" wytkniete mojemu synowi po informacji ze chce tu wysiąść były z całą pewnoscia nie na miejscu!
Oczywiscie mandat otrzymał za brak podpisu na legitymacji szkolnej , a powód: brak UP do ulgi.
W przyszłym tygodniu składam skargę do prezesa MPK i do Urzędu Miasta jak bedzie trzeba.
Uważam, że pracownicy kontrolujacy firmy Rewizor( nie wszyscy oczywiście) powinni zostać odpowiednio przeszkoleni i nie zastraszać młodych ludzi.
Oświadczam, że zapoznałam sie z Podstawą Prawną: uchwała Nr VII/80/2011 Rady Miejskiej Inowrocławia
i regulaminem firmy Rewizor i wszędzie zapisane jest, że podstawą do ulgi dla uczniów jest przedstawienie aktualnej legitymacji szkolnej ( ważnośc tego dokumentu stanowi data na pieczątce z tyłu oraz stempel szkoły).

#15 ~Rodzic niech pilnuje~

~Rodzic niech pilnuje~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 19:20:41

Wszystko rozumiem, ale gdzie są rodzice czy nie widzą, że ich pociechy nie mają podpisanej legitymacji. Za poczynania dzieci odpowiadają rodzice to oni są od tego aby przypilnować dzieciaki. Oczywiście nadgorliwość ze strony tych kontrolerów jest mało imponująca bo co tu ma imponować i komu. Wiadomo, że robią to dla pieniędzy im więcej ukaranych tym więcej wpływów do firmy i w kieszeni tych pracowników. Nie dziwi mnie to, że w kapitaliźmie ludzie są dla siebie mało życzliwi bo pieniadze zmieniają i to bardzo mocno. Należy zrobić odwołanie pokazać, że ma się uprawnienia do darmowego przejazdu i po temacie. No cóż stracić tą dychę i tyle. Będzie nauczka na przyszłość, że dokument należy mieć podpisany. Nauka kosztuje.

#16 ~kanarek~

~kanarek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 19:47:36

Wszystko rozumiem, ale gdzie są rodzice czy nie widzą, że ich pociechy nie mają podpisanej legitymacji. Za poczynania dzieci odpowiadają rodzice to oni są od tego aby przypilnować dzieciaki. Oczywiście nadgorliwość ze strony tych kontrolerów jest mało imponująca bo co tu ma imponować i komu. Wiadomo, że robią to dla pieniędzy im więcej ukaranych tym więcej wpływów do firmy i w kieszeni tych pracowników. Nie dziwi mnie to, że w kapitaliźmie ludzie są dla siebie mało życzliwi bo pieniadze zmieniają i to bardzo mocno. Należy zrobić odwołanie pokazać, że ma się uprawnienia do darmowego przejazdu i po temacie. No cóż stracić tą dychę i tyle. Będzie nauczka na przyszłość, że dokument należy mieć podpisany. Nauka kosztuje.

ZERO TOLERANCJI . Sprzedawaj sobie swoją naukę na wolnym rynku -nie zaś chciwość usprawiedliwiasz jakimiś przepisami - niepodpisaniem legitymacji -jak tu już wspomniano o ważności decyduje stempel z datą - nie zaś widzimisię kanara czy jego pracodawcy ! Nie może być zgody na takie postępowanie w podobno DEMOKRACJI .

#17 ~9~

~9~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 19:54:00

\

Nie staraj się zrozumieć czegoś o czym nie masz pojęcia . Człowieczeństwo , uczciwość , to są pojęcia które cię przerastają .

#18 ~!~

~!~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 20:04:47

Nie było by problemu ku***ie gdyby tylko chodziło o tę dychę . Jak mam wytłumaczyć dziecku , że zamiast ciężko pracować można sobie założyć firmę ,,rewizor ,, i łupić naiwniaków .

#19 ~gdzie czlowieczenstwo?~

~gdzie czlowieczenstwo?~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 20:25:08

jestem

jestem ciekaw czy gdyby to dotyczyło Twoich dzieci lub Ciebie też byś tak pisał człowieku.
Może masz za dużo pieniędzy nie wiem. dla Ciebie ta "dycha" to jest nic. ale wiele ludzi musi bardzo długo pracować na ta dychę wiesz? mnie np. Pani ktora tam pracuje powiedziala ze marne szanse są na pozytywne rozpatrzenie sprawy...siedzi tam chyba za kare, nie jest kompetentna. Sugerowała żeby zapłacić (a nie walczyć z odwołaniem) całą karę...naciąganie czy co? Może też ma z tego "zysk" ?

#20 ~Wlodek~

~Wlodek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 20:58:03

To pewnie ta sama "firma", ktora neka (lub nekala) ludzi w kolejkach SKM z Wejcherowa do Gdanska. Okreslenie "buce" to lagodne wyartykolowanie tego, co o nich mysla w Trojmiescie. A to nam Ratusz zafundowal nauczycieli, ktorzy beda uczyli Inowroclawian kultury, wychowania i .......poszanowania prawa!! Za jedyne 10,40 zeta za lekcje (plus stres) ! NB. czy Wejcherowo to nie ten rejon kraju, gdzie "prawo" jest na ostatnim miejscu, a rzadzi Amber Gold i gdanscy sedziowie?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rewizor, bilet, kontrola, inowroclaw, komunikacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych