Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowe umowy Wda Świecie

opłaty umowy Wda Świecie piłka nożna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~IR~

~IR~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 07:56:12

Zarząd Wdy Świecie wprowadza od 1 marca nowe umowy dla wszystkich rodziców, których dzieci uczęszczają na treningi piłkarskie... umowy oczywiście zawierają obowiązek uiszczania opłaty w wysokości (!) 90 zł / m-c... A gdzie kasa z miasta??? (wystarczy troszkę poszperać w necie, aby dowiedzieć się ile kasy z miasta dostała Wda, z konkretnym podziałem ile jaka drużyna...polecam poczytać zarządzenie Burmistrza nr 727/17)  Co się dzieje w tym klubie?    

#2 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 10:12:00

to jest skandal zarząd wdy powinien szukać pieniędzy gdzieś indziej a nie u dzieciaków

w ten sposób rozpieprzą sekcje młodzieżowe

#3 ~marik~

~marik~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 14:14:42

tragedia, śmiać mi się chce, Wda Busines Club.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 14:02:23

Powinni wymienic ten caly zarzad wdy a jak nie to miasto powinno im dotacje obciac do 10000 tylu chlopakow zdolnych chce grac tu a oni za duze pieniadze sciagaja z bydgoszczy i placa im setki jak nie tysiace za miesiac grania a teraz bez honoru chca okradac rodzicow dzieci szok ich czas nadszedl won z nimi za nich powinien sie zabrsc ziobro za ten zarzad

#5 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 19:34:01

Po co ten lament w końcu jest 500 ➕.

#6 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2017 - 23:08:03

Trenerzy dostają 50zl za godz na rękę. Tutaj szukajcie oszczędności.Miasto daje prawie milion na tych kopaczy a rodzice i tak mają się dokładać ?! żenujące.Po drugie jakieś wyniki?statystyki? ile osób na meczach. studnia bez sensu i bez dna.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 11:59:36

Trenerzy dostają 50zl za godz na rękę. Tutaj szukajcie oszczędności.Miasto daje prawie milion na tych kopaczy a rodzice i tak mają się dokładać ?! żenujące.Po drugie jakieś wyniki?statystyki? ile osób na meczach. studnia bez sensu i bez dna.

Nie 50zł za godzinę na rękę tylko 60 zł brutto za jednostkę treningową i proszę nie wprowadzać w błąd drogi rodzicu. A trening trwa 1,5 godziny.

#8 ~IR~

~IR~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 13:31:24

Co do tych opłat to potwierdzam, jednostka treningowa to 1,5 h, 60 zł brutto za jednostkę... 8 jednostek w miesiącu (po dwie w tygodniu), to nie są jakieś kokosy. Tego bym się nie czepiał, ale dalej nie wiemy co nasze dzieci dostana za te 90zł... było spotkanie i co? Mamy płacić za jakieś marzenia zarządu o utworzeniu akademii, zero konkretów, nic w umowie i nagle informacja że, uwaga, przekazanie umów do rodziców to zachęta do podjęcia rozmowy (!)... mam wrażenie, że ta "rozmowa" była spowodowana szumem medialnym. Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że zarząd nie przygotował się kompletnie do tego spotkania? Marną prezentacją z historii klubu i czterema tabelami wyświetlanymi na okrągło próbowano nas przekonać, że powinniśmy być dumni z przynależności do klubu i ze łzami w oczach i wzruszeniem w sercu wpłacać bo przecież taka wizja przyszłości potrzebuje nakładów finansowych? Nagle okazało się (my rodzice dobrze o tym wiedzieliśmy), że to rodzic ponosi prawie wszystkie koszta związane z "utrzymaniem" dziecka w klubie, kupuje swojemu dziecku ubiór (a przynajmniej partycypuje w znacznym zakresie w kosztach zakupu), kupuje sprzęt, nawet wodę na treningi i płaci za obóz wakacyjny, a klub? nie potrafi przedstawić rodzicowi co ma do zaoferowania dzieciom za obowiązkową opłatę... Odnoszę wrażenie, że zarząd klubu pomylił adresatów spotkania, Panowie, nie spotykacie się z dziećmi, tylko z ich rodzicami.

#9 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 22:01:04

Osobiście byłam na zebraniu, arogancja zarządu sięgnęła dna. Panowie się skrzyknęli i chcą spełniać swoje marzenia. Nie tędy droga. Nie ma pieniędzy w klubie więc po co utrzymywać 3 ligę. A mówienie, że dziecko nie musi chodzić na WDĘ bo są inne kluby jest mówiąc delikatnie nie na miejscu. Wszyscy wiedzą na co idą pieniądze z miasta, na seniorów. W klubie dzieje się bardzo źle. Mam nadzieję, że Burmistrz zastanowi się dwa razy dłużej zanim da takie wysokie wsparcie klubowi WDA.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opłaty, umowy, Wda Świecie, piłka nożna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych