Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowe pakiety telewizji Spółdzielni Mieszkaniowej

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~TCG~

~TCG~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 19:15:25

Witam
Co myślicie o wprowadzeniu zmian w pakietach przez TVSM. Dotychczasowe dodatkowe kanały wejdą w skład pakietu o nazwie "Najwyższy" w cenie 69 zł + opłata za dostęp 11 zł. Ponadto pojawia się pakiet HD za 29 zł.
Czyli sumując pakiet najwyższy + pakiet hd + opłata 16 zł za dostęp HD daje nam kwotę 114 zł :D

Patrząc na ofertę programową TVSM i np. platformy "n" traktuję powyższą ofertę jako dobry żart.

Informowanie abonentów za pomocą informacji z tyłu faktury ok, ale szczegółowość informacji mała wyczerpująca - wskazanie, że pojawią się nowe kanały, ale co i kiedy to już nie napisali (telefonicznie nic się w zeszłym tygodniu się nie dowiedziałem). Dopiero dziś po dołożeniu 2 kanałów HD i publicznej telewizji hiszpańskiej na stronie internetowej przy okazji pojawiła się informacja o nowych pakietach.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 19:58:41

Witam
Co myślicie o wprowadzeniu zmian w pakietach przez TVSM. Dotychczasowe dodatkowe kanały wejdą w skład pakietu o nazwie "Najwyższy" w cenie 69 zł + opłata za dostęp 11 zł. Ponadto pojawia się pakiet HD za 29 zł.
Czyli sumując pakiet najwyższy + pakiet hd + opłata 16 zł za dostęp HD daje nam kwotę 114 zł :D

Patrząc na ofertę programową TVSM i np. platformy "n" traktuję powyższą ofertę jako dobry żart.

Informowanie abonentów za pomocą informacji z tyłu faktury ok, ale szczegółowość informacji mała wyczerpująca - wskazanie, że pojawią się nowe kanały, ale co i kiedy to już nie napisali (telefonicznie nic się w zeszłym tygodniu się nie dowiedziałem). Dopiero dziś po dołożeniu 2 kanałów HD i publicznej telewizji hiszpańskiej na stronie internetowej przy okazji pojawiła się informacja o nowych pakietach.

Trzeba byc nie spełni rozumu aby przsiąść na te warunki.
Ja juz dawno im podziekowalem i ciesze sie ze jestem sam dla siebie posiadaczem "nki".

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 20:07:21

Trzeba byc nie spełni rozumu aby przsiąść na te warunki.
Ja juz dawno im podziekowalem i ciesze sie ze jestem sam dla siebie posiadaczem "nki".

Zgadza sie.
Prosze bardzo 88 kanalow cyfrowych po polsku + 19 programow w wersji HD = cena 59 zl !!!
Do tego masz gratis jedyny w Polsce program 3D oraz ponad 500 programow niekodowanych.
Szczegoly tu http://n.pl/nsklep/promocje/swiathd

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 09:06:55

Bez komentarza.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 09:49:23

To jest oferta a nie kicz z TVSM i jeszcze ile oni wołają, czy oni mysla ze tu mieszkają jakies ciołki ?
Prosze bardzo
88 kanalow cyfrowych po polsku + 19 programow w wersji HD
= cena 59 zl !!!
Do tego masz gratis jedyny w Polsce program 3D oraz ponad 500 programow niekodowanych.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 10:22:29

Na całe szczęście nie są monopolistą. Jest wybór jeżeli chodzi o nadawców.
Dlaczego usunęli jeden z kanałów erot ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 10:34:23

Ja niestety jestem skazany na nich ! Chyba, że ktoś podsunie mi inne rozwiązanie.
TV Kablowa daje Canal + ( GP na Zużlu), Polsat Sport (min. piłka nożna - liga mistrzów) TVP Sport ( ekstraklasa żużlowa.
Jezeli jest inny nadawca który daje to co powyżej, dajcie namiary.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 10:45:50

Ja niestety jestem skazany na nich ! Chyba, że ktoś podsunie mi inne rozwiązanie.
TV Kablowa daje Canal + ( GP na Zużlu), Polsat Sport (min. piłka nożna - liga mistrzów) TVP Sport ( ekstraklasa żużlowa.
Jezeli jest inny nadawca który daje to co powyżej, dajcie namiary.

A masz komputer ?
Jezel masz to zaden problem miec to wszystko na ekranie TV i na dodatek nie musisz byc abonentem jakiejkolwiek platformy czy to Polsaatu cyfrowego czy C+ ,a tym bardziej kablowki TVSM.

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 11:01:12

Cyfra
Canal Plus jest, liga mistrzów leci na polsacie więc polsat sport jest zbędny, tvp sport jest.

#10 K88

K88

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 25 maj 2011 - 15:47:39

Nic tylko żałować że podpisałem z nimi umowe niedawno ;/

#11 Dan Mejer

Dan Mejer

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 291 postów

Napisano 25 maj 2011 - 15:50:42

To wielki błąd TVSM, który spowoduje odejście rzeszy klientów. Ceny nowej oferty zupełnie nie przystają do tego, co oferuje konkurencyjna telewizja N.

Nic tylko żałować że podpisałem z nimi umowe niedawno ;/

A właśnie, jak to jest? Umowa podpisana jest na czas określony, o świadczenie konkretnej usługi za konkretne pieniądze. Czy mogą tak bezkarnie rozwiązać umowę?

Użytkownik Dan Mejer edytował ten post 25 maj 2011 - 15:53:43

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 17:46:28

Niestety nie możesz rozwiązać umowy bez konsekwencji. TVSM informowała, że na razie kanały oznaczone jako dodatkowe otrzymujemy darmowo do czasu powstania nowego pakietu. Nikt sobie nie wyobrażał, że stworzą pakiety w tak zawyżonej cenie. Tak więc jak masz podpisaną umowę nie możesz jej wypowiedzieć bez poniesienia kar zawartych w umowie.

Pomysł pakietyzacji jest dobry zakładając racjonalne ceny w stosunku do zawartości. W tym przypadku coś zdecydowanie im nie wyszło.
Druga sprawa, że najlepszym rozwiązaniem było by stworzenie pakietów tematycznych np. pakiet sport, bajka, film, muzyka, przyroda. Tak by każdy mógł wziąć co chce. Ja np. oglądam tylko sport i kablówka wrzucając tvp sport w którym jest ekstraliga żużlowa skazuje mnie na zakup najwyższego pakietu, albo przeniesienie się do jakieś platformy cyfrowej.
W takiej sytuacji jest pełno ludzi - wielu znajomych mających dzieci jest wściekłych że ulubione kanały bajkowe ich dzieci trafiły do najwyższego pakietu, no ale co zrobić.

Ja na pewno w momencie wejście w życie nowej pakietyzacji nie wykupie najwyższego pakietu za taką cenę i niestety przerzucę się platformę cyfrową, bo nie dam się naciągnąć. Podejrzewam, że podobne kroki podejmie bardzo wielu abonentów, co w perspektywie dobrze jak dotąd rozwijającej się telewizji kablowej jest naprawdę smutne

#13 ~qaz~

~qaz~
  • Goście

Napisano 25 maj 2011 - 19:03:35

Jedno jest pewne ta pakietyzacja z proponowana ceną za pakiet największy - to totalna pomyłka i porażka. w tej chwili płacę coś koło 50 zł (analog + mini cyfrowy),80 zł za ten pakiet to jest 30zł więcej no dosłownie zajefajnie. Ciekawy jestem co za łebski marketingowiec to zaproponował?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych