Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowak zebrał jako pierwszy podpisy

Marek Nowak

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:19:33

Malinowska chołota !!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:27:31

Nowak ma mój głos za to co zrobił dla grudziadzan!!!! Zapewnił powszechny dostęp do opieki med

#23 ~lekarz~

~lekarz~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:42:58

Zapewnił dostęp....komornikom- jako i w domu tako i w szpitalu

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 11:16:16

Zapewnił dostęp....komornikom- jako i w domu tako i w szpitalu

Pokaz lekarzu co masz w garażu

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 12:01:25

Panie Nowak moje gratulacje

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 12:03:10

Nowak nie słuchał nikogo. Na radzie społecznej szpitala wiele kosztownych pomysłów Nowaka było negatywnie opiniowanych. On mówił, że to jest tylko opinia, a on i tak będzie to realizował. Są na to dokumenty. Kto go ślepo nie słuchał, lub miał inne pomysły to szedł na bruk (ordynator Witkowski, ordynator neurochirurgii, radiolodzy...). Umowy na kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie z wybranymi ordynatorami, profesorami,... to były też wyłącznie jego decyzje. A przez to kasa się nie bilansowała i było kredyt lub zamykamy szpital.

A jak zwolnił radiologów, komu zlecił opisy...? A promotor żony pracy doktorskiej...? Nie ze swojego to dawał !!! A ten dziennikarz po co był zatrudniony w upadającym szpitalu i to od spraw zagranicznych !? hi, hi, hi...A Chińczycy...

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 12:35:14

A jak zwolnił radiologów, komu zlecił opisy...? A promotor żony pracy doktorskiej...? Nie ze swojego to dawał !!! A ten dziennikarz po co był zatrudniony w upadającym szpitalu i to od spraw zagranicznych !? hi, hi, hi...A Chińczycy...

Piotruś weź leki!!!

#28 ~na chłopski rozum~

~na chłopski rozum~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:31:16

Czym się różni mądry od głupiego? Mądry uczy się na czyichś błędach, a głupi nie uczy się nawet na swoich.

Kilkanaście lat temu komuchy wywaliły Nowaka z dyrektora szpitala za niegospodarność - robił remonty kapitalne szpitala, który przewidziany był do likwidacji. Wtedy miasto jakoś przeżyło straty.

Po kilku latach pojawili się tacy mądrzy włodarze w mieście, że ponownie posadzili Nowaka na stołek dyrektora i dali mu do ręki jeszcze większą kasę. Efekt widoczny, a jaki wniosek.?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:43:05

Czym się różni mądry od głupiego? Mądry uczy się na czyichś błędach, a głupi nie uczy się nawet na swoich.
Kilkanaście lat temu komuchy wywaliły Nowaka z dyrektora szpitala za niegospodarność - robił remonty kapitalne szpitala, który przewidziany był do likwidacji. Wtedy miasto jakoś przeżyło straty.
Po kilku latach pojawili się tacy mądrzy włodarze w mieście, że ponownie posadzili Nowaka na stołek dyrektora i dali mu do ręki jeszcze więk
szą kasę. Efekt widoczny, a jaki wniosek.?

Chłopie weź widły i do gnoju bo myślenie nie dla Ciebie

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:03:24

Po kilku latach pojawili się tacy mądrzy włodarze w mieście, że ponownie posadzili Nowaka na stołek dyrektora i dali mu do ręki jeszcze większą kasę. Efekt widoczny, a jaki wniosek.?

Nowak myśli, że ludzie mają zanik pamięci, że może wypisywać dowolne głupoty o swojej doskonałości i wszyscy w to uwierzą.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:15:12

Ch....ój w dup...ę chołcie Chien PO kopidołkom.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 16:34:27

Czy Nowak zadłużył szpital ? Moim zdaniem nie ! Winni są ci którzy dawali przyzwolenie i akceptację.

Oczywiście ,że nie on to przecież mieszkańcy Grudziądza . Tupet i brak honoru.Co za bezczelność.

#33 ~Miotła~

~Miotła~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 17:31:30

Do likwidacji to juz ciebie dawno przewidziano

#34 ~lokatorka ze Strzemięcina~

~lokatorka ze Strzemięcina~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 05:55:28

Czy senatorem może być człowiek który przez kilka lat nie płacił czynszu za mieszkanie spółdzielcze na Strzemięcinie. To, on lekarz, ona lekarka, a ja sklepowa z 3 dzieci miałam za nich płacić? Wstydu ci ludzie nie mają.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 06:45:20

Czy senatorem może być człowiek który przez kilka lat nie płacił czynszu za mieszkanie spółdzielcze na Strzemięcinie. To, on lekarz, ona lekarka, a ja sklepowa z 3 dzieci miałam za nich płacić? Wstydu ci ludzie nie mają.

Lokatorka! Wiesz że za takie pomówienia grozi odpowiedzialność karna?

#36 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:51:41

Masz dowody? Pisz więcej i oczerniaj, będzie więcej dowodów dla sądu.. Jestem tylko znajomym Pana Nowaka, ja i moja rodzina dużo mu zawdzięcza i jeżeli nie Pan Nowak to ja podam ciebie gdzie trzeba.  

#37 ~spółdzielca SM~

~spółdzielca SM~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 08:55:40

Masz dowody? Pisz więcej i oczerniaj, będzie więcej dowodów dla sądu.. Jestem tylko znajomym Pana Nowaka, ja i moja rodzina dużo mu zawdzięcza i jeżeli nie Pan Nowak to ja podam ciebie gdzie trzeba.  

To najpierw zapytaj pana Nowaka, czy to prawda, bo ja wiem, że tak.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 09:15:34

Nowak myśli, że ludzie mają zanik pamięci, że może wypisywać dowolne głupoty o swojej doskonałości i wszyscy w to uwierzą.

Włazisz w jego profil na fb i tutaj przenosisz swe mądrości? brzydko tak robisz. Na profilu P Nowaka są w 99% bardzo dobre komentarze. 1% ma inne zdanie, tyle w temacie.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:40:39

Nowak nie słuchał nikogo. Na radzie społecznej szpitala wiele kosztownych pomysłów Nowaka było negatywnie opiniowanych. On mówił, że to jest tylko opinia, a on i tak będzie to realizował. Są na to dokumenty. Kto go ślepo nie słuchał, lub miał inne pomysły to szedł na bruk (ordynator Witkowski, ordynator neurochirurgii, radiolodzy...). Umowy na kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie z wybranymi ordynatorami, profesorami,... to były też wyłącznie jego decyzje. A przez to kasa się nie bilansowała i było kredyt lub zamykamy szpital.

Znasz temat tylko z mediów. Dr Witkowski bardzo długo się narażał. Najprawdopodobniej doniósł do Wojewody i prokuratury. Była kontrola na SOrze - nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Żadnych. A prokuratura? Nie wiem, ale nie podjęła tematu w sprawie SORu. Bo byłoby o tym głośno. Profesor był jeden albo dwóch. Przeprowadzali operacje onkologiczne. Powiedz to ludziom, których uratowali od śmierci, że nie warto było ich ściągnąć na chwilę. Rada społeczna? Nie ma nic do gadania. Takie jest prawo niestety. Radni miejscy podejmowali decyzję o kredytach, rada społeczna nie opiniowała wydatków - to pieniądze z kredytów miały leżeć na kontach i nie być wykorzystane? Czy jak? Bo nie rozumiem.

#40 ~inna lokatorka strzemięcin~

~inna lokatorka strzemięcin~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:50:03

Pamiętam jak mieszkał na Strzemięcinie. Dzieci po nocach przyjmowali z żoną u siebie w mieszkaniu. Miasto i ludzie byli wtedy biedni. A oni jak widzieli, że nie starcza do pierwszego to nawet pieniędzy nie brali. Podziwiałam ich z daleka. I nagle moje dziecko trafiło do szpitala... Decyzja: diagnoza i szybko na stół operacyjny. Dyżur miał Nowak, który był chirurgiem od dzieci. Uratował mi dziecko, za co będę mu wdzięczna do końca, do końca życia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Marek Nowak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych