Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowak zebrał jako pierwszy podpisy

Marek Nowak

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 23:18:32

Właśnie napisał. 2200 podpisów w 4 dni. Jestem nieco zaskoczony

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 08:36:19

Ludzie bardzo chętnie podpisywali się na listach ale nie jestem zaskoczony. Grudziądzanie wiedzą komu zwdzięczają nowoczesny szpital, no ale teraz myślę ,że nowy dyrektor Drzymalski który zarabia 30 tyś, złotych i jego chyba już 7 zastępców ( już się pogubiłem) dadzą radę. Czekam na wypowiedz pana Glamowskiego ile strat przyniosła nowa dyrekcja szpitala. Może pani Anita wybierze się z kamerą, przecież pan prezydent tak bardzo lubi się wypowiadać s rzecznik pani Beata stoi obok i słucha , jeszcze się uczy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 08:42:48

Ludzie bardzo chętnie podpisywali się na listach ale nie jestem zaskoczony. Grudziądzanie wiedzą komu zwdzięczają nowoczesny szpital, no ale teraz myślę ,że nowy dyrektor Drzymalski który zarabia 30 tyś, złotych i jego chyba już 7 zastępców ( już się pogubiłem) dadzą radę. Czekam na wypowiedz pana Glamowskiego ile strat przyniosła nowa dyrekcja szpitala. Może pani Anita wybierze się z kamerą, przecież pan prezydent tak bardzo lubi się wypowiadać s rzecznik pani Beata stoi obok i słucha , jeszcze się uczy.

Drzymala tak się napracował, że poszedł na urlop.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 18:10:52

Drzymala tak się napracował, że poszedł na urlop.

każdemu się należy

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 18:17:00

każdemu się należy

Najpierw niech się wykaże w pracy, co zrobił dla ratowanie szpitala, potem przyjemności.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 19:35:01

Najpierw to Drzymalski wziął 30 tyś. pensji. Nowak zarabiał blisko 3 razy mniej.

#7 ~z u kosa~

~z u kosa~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 19:55:01

Ja nie jestem zaskoczony. Marek Nowak ma największą szanse by zostać senatorem i zróbmy wszystko by tak się stało. 

Pan senator Andrzej Mioduszewski miał 4 lata by coś zrobić dla Grudziądza, nic nie zrobił, następna kadencja dla pana senatora to strata czasu.

p.s ostatecznie Marek Nowak zebrał  2436 głosów i komitet wyborczy został zarejestrowany.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 20:31:18

Ja też uważam że powinien mieć szansę. Kto jak kto. Ale ten gość potrafi namieszać. Niech powalczy o Grudziądz.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 20:35:46

Zakochany

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 21:44:46

Ja nie jestem zaskoczony. Marek Nowak ma największą szanse by zostać senatorem i zróbmy wszystko by tak się stało. 
Pan senator Andrzej Mioduszewski miał 4 lata by coś zrobić dla Grudziądza, nic nie zrobił, następna kadencja dla pana senatora to strata czasu.

p.s ostatecznie Marek Nowak zebrał  2436 głosów i komitet wyborczy został zarejestrowany.

Życzę z całego serducha p.Nowakowi aby został senatorem.Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:52:50

Życzę z całego serducha p.Nowakowi aby został senatorem.Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.

Jest dobrze, już mieszkańcy Grudziądza wiedzą ,że Marek Nowak startuje do senatu, popierają jego kandydaturę ale  czy pójdą na wybory? czy zagłosują? Do tego w kampanii  wyborczej trzeba wyborców nie tylko z Grudziądza przekonać.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:05:21

A ja bym chciał, aby pan Nowak odpracował chociaż trochę roztrwonionych szpitalnych pieniędzy, które na dzisiaj obciążają mieszkańców miasta.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:18:20

Najpierw to Drzymalski wziął 30 tyś. pensji. Nowak zarabiał blisko 3 razy mniej.

No to ma za co balować.

#14 ~grudziądzanka~

~grudziądzanka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:31:05

A kto doprowadził szpital do obecnej sytuacji. A  kto był dyrektorem szpitala , a dlaczego my mieszkańcy mamy teraz cierpieć za to co sie stało. Byli włodarze miasta jak i były dyrektor szpitala nic sobie z tego nie robią mają gdzieś mieszkańców psy szczekają a karawana jedzie dalej. A kto wreszcie poniesie odpowiedzialność za to wszystko. Naprawdę ja bym się schowała do mysiej dziury po tym wszystkim a tu odwrotnie

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 08:30:00

A kto doprowadził szpital do obecnej sytuacji. A  kto był dyrektorem szpitala , a dlaczego my mieszkańcy mamy teraz cierpieć za to co sie stało. Byli włodarze miasta jak i były dyrektor szpitala nic sobie z tego nie robią mają gdzieś mieszkańców psy szczekają a karawana jedzie dalej. A kto wreszcie poniesie odpowiedzialność za to wszystko. Naprawdę ja bym się schowała do mysiej dziury po tym wszystkim a tu odwrotnie

Zadłużył Malinowski i radni PO. Między innymi Maciej Glamowski, który też głosował za kredytami. Nowak za pieniądze, które mu dali zbudował szpital. Trzeba było mu nie dawać. Ale dawali, bo na tym chcieli wygrać kolejne wybory. Na szpitalu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 08:30:27

Czy Nowak zadłużył szpital ? Moim zdaniem nie ! Winni są ci którzy dawali przyzwolenie i akceptację.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:02:45

To schowaj się do mysiej dziury, i wyjdź jak zmądrzejesz. 

Napiszę ci to, co tu na forum powtarza się już dziesiątki razy. To nie Nowak brał kredyty, on o nie występował i dawała mu rada miasta głosując na wniosek Malinowskiego.

To oni wiedzieli jakie są finanse miasta czy stać miasto na ich zaciąganie.

#18 ~członek społ. rady szpital~

~członek społ. rady szpital~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:05:08

Zadłużył Malinowski i radni PO. Między innymi Maciej Glamowski, który też głosował za kredytami. Nowak za pieniądze, które mu dali zbudował szpital. Trzeba było mu nie dawać. Ale dawali, bo na tym chcieli wygrać kolejne wybory. Na szpitalu.

Nowak nie słuchał nikogo. Na radzie społecznej szpitala wiele kosztownych pomysłów Nowaka było negatywnie opiniowanych. On mówił, że to jest tylko opinia, a on i tak będzie to realizował. Są na to dokumenty. Kto go ślepo nie słuchał, lub miał inne pomysły to szedł na bruk (ordynator Witkowski, ordynator neurochirurgii, radiolodzy...). Umowy na kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie z wybranymi ordynatorami, profesorami,... to były też wyłącznie jego decyzje. A przez to kasa się nie bilansowała i było kredyt lub zamykamy szpital.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:06:35

Chu....j w du....pę chołcie patologi Malinowskiej dzieciorobów.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:18:14

No i tak być powinno i to głęboko !!! Chołota chieny !!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Marek Nowak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych