Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowa zwirownia grudziadz

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 22:11:09

Grunt takze nalezy do rzgw a nie do zadnej agencji rynku rolnego ! Poza tym jezeli budowa zwirowni bylaby w jakis sposob niemozliwa prawnie to zwirownia nie dostalaby pozwolen na uzytkowanie tego terenu. A takowe posiada na pewno. Nie popadajcie w paranoje.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 08:51:48

Nie kupił tylko go jak już przenieśli. Nie można kupić sobie kawałka Wisły.
On ma umowę dzierżawy, tak czy inaczej szpeci teren, który po likwidacji cegielni oraz jeziorka, które tam kiedyś było niejako się sam rekultywował w jakimś stopniu samoistnie.

Tak spacerują tam setki ludzi ze strzemięcina i kopernika w okresie letnim, ale nie tylko.

Taa. spacerują)))z psami srać i tyle w temacie.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 08:56:51

zwirownia ta grodzi dostep do wody wędkarzom i osobom spacerującym nad wisla w grudziadzu . prawo wodne mówi w polsce o tym jasno - każdy użytkownik ma obowiązek udostępnić przejście tj 5 metrów średniego stanu wody od Lini brzegowej wody [ dotyczy to również cytadeli grudziadz chyba ze wp nie jest polski wtedy nie musi respektować naszego prawa ] w dalszym temacie , jest to teren zalewowy przy powodziach tyle sie o tym ostatnio mówi w związku z powodziami w polsce a tu proszę można jak się ma kasę kto wydal pozwoleni na budowę tym miejscu jest to teren przyległy do wody miedzy walem a linia brzegowa rzeki - czyli nie miasto , nie rzgw gdansk [ rejonowy zarząd gospodarki wodami - wisla grudziadzka podlega pod ten zarząd ,jak w nazwie rządzą woda ] czyli chyba agencja rynku rolnego

A co z plażą nad Bałtykiem, też należy się 5m przepisowych.Jak to się ma do molo w Sopot?

#44 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 12:23:02

Taa. spacerują)))z psami srać i tyle w temacie.

masz racje jak nie tam to po osiedlu będzie znacznie lepiej- faktycznie

#45 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 12:32:07

A co z plażą nad Bałtykiem, też należy się 5m przepisowych.Jak to się ma do molo w Sopot?

czy molo przeszkadza ci w spacerach - wręcz przeciwnie do tego zostało stworzone by ludziom żyło się lepiej - nie jak nasza żwirownia która wręcz przeciwnie [ poza tym nie jestem mieszkańcem Sopotu ]- prawo wodne ściągnąć z internetu i przeczytać a co niektórzy stosować i wszystko w temacie nie trzeba wydziwiać tam wszystko pisze

#46 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 12:49:09

Grunt takze nalezy do rzgw a nie do zadnej agencji rynku rolnego ! Poza tym jezeli budowa zwirowni bylaby w jakis sposob niemozliwa prawnie to zwirownia nie dostalaby pozwolen na uzytkowanie tego terenu. A takowe posiada na pewno. Nie popadajcie w paranoje.

to może z10 marketów powinno jeszcze wydzirrzawic od rzgw gdansk tam tereny i się wybudować [ zezwolenia na pewno będą mieli] sprawę podatków tez będą mieli załatwiona ; co tam parę drzew krzaczków ; pod fundamenty wsypać np azbest z dachów z którym nie wiemy co zrobić i jeszcze jak by się uparł to by parę spraw załatwił

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 12:51:37

musisz mocno szefa zwirowni nie lubic, skoro robisz mu tu taka reklame. Zwirownia byc musi I twoje gorzkie zale nic nie dadza.a o tych pomowieniach ze wlasciciel zwirowni cos kombinuje zareczam ci ze sie dowie

#48 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 13:09:48

musisz mocno szefa zwirowni nie lubic, skoro robisz mu tu taka reklame. Zwirownia byc musi I twoje gorzkie zale nic nie dadza.a o tych pomowieniach ze wlasciciel zwirowni cos kombinuje zareczam ci ze sie dowie

widzę ze się nie rozumiemy ja nie mam nic do żwirowni - tym bardziej do właściciela - ja chce tylko przejść brzegiem wisly tak jak mówi o tym nasze prawo wodne [ polskie ] i nic więcej [ a z tym coś kombinuje to gdzie to wyczytałeś ? ]

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 13:23:11

czy molo przeszkadza ci w spacerach - wręcz przeciwnie do tego zostało stworzone by ludziom żyło się lepiej - nie jak nasza żwirownia która wręcz przeciwnie [ poza tym nie jestem mieszkańcem Sopotu ]- prawo wodne ściągnąć z internetu i przeczytać a co niektórzy stosować i wszystko w temacie nie trzeba wydziwiać tam wszystko pisze

aby spacerować po molo musisz wyłożyć kasę! nie wpuszczą za darmo.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 14:17:08

widzę ze się nie rozumiemy ja nie mam nic do żwirowni - tym bardziej do właściciela - ja chce tylko przejść brzegiem wisly tak jak mówi o tym nasze prawo wodne [ polskie ] i nic więcej [ a z tym coś kombinuje to gdzie to wyczytałeś ? ]

#21 to kto napisał? cyt " wystarczy przestrzegać ....[a nie kombinować jak by je obejść]itd,

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 14:19:49

poprawka
#21 to kto napisał? cyt " wystarczy respektować prawo ....[a nie kombinować jak by je obejść]itd,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych