Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Speedy~

~Speedy~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 08:00:53

Trzymam kciuki, jak za każdą ciekawą grudziądzką inicjatywę!
Ale tak na marginesie - nazwa "Wyższa Szkoła Demokracji" - to brzmi nieco zabawnie :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 08:02:07

Życzę jak najlepeij nowo powstałej Uczelni.

Tylko ciekawe czy studia mgr tez będa mieli w swojej ofercie?

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 08:35:48

Wszystko za co zabiera się Pani Angelika jest robione perfekcyjnie i kończy się sukcesem,jestem pewny ,że teraz też tak będzie, życzę powodzenia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 09:10:43

http://www.nauka.gov...nych/#GRUDZIADZ

Pod tym adresem MNiSW nie ma wykazanej tej szkoły niepublicznej

#5 ~Tantrum~

~Tantrum~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 09:53:03

Każda fajna inicjatywa w Grudziądzu jest OK, tylko jakoś mam wrażenie, że otwierane kierunki należą do tych, które produkują masowo bezrobotnych magistrów.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 10:42:36

Politologfia obecnie jest na Grudziądzkiej Szkole wyższej i na Łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Tak, że to już trzecia uczelnia z tym kierunkiem. Nabór gwarantowany !!!!!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 10:57:36

Cieszę się, że co roku przybędzie kilkudziesięciu sfrustrowanych bezrobotnych z wyższym :lol: Będziecie moi mili po tych politologiach pracować fizycznie na 3 zmiany za najniższą krajową, bo ktokolwiek po zawodówce będzie wyżej cenionym pracownikiem :blink:
Życzę powodzenia!

#8 DeGie

DeGie

DeGie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1315 postów

Napisano 13 maj 2011 - 11:04:03

cytat z artykułu:

"Studenci będą korzystać na zajęciach z laptopów. Każdy otrzyma od nas teczkę z logo WSG i pendrive."

Literówka, kopia tekstu z innego artykułu czy rzeczywiście będą teczki z logo WSG (Wyższa Szkoła Gospodarki)?

toruń chce zmienić nazwę lotniska bydgoskiego... Nie chcę mieszkać w takim województwie.
Całbecki jest osobą klasy "T"

Szukam maltańczyka dla fajnej maltanki

http://forum.pomorsk...kiwany-t177539/

#9 Glizda

Glizda

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 162 postów

Napisano 13 maj 2011 - 11:34:42

Jednym słowem dzięki grudziądzkiej politologii robi się w mieście niezła patologia :D

#10 ~jim~

~jim~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 12:33:05

http://www.nauka.gov.pl/szkolnictwo-wyzsze/system-szkolnictwa-wyzszego/uczelnie/uczelnie-niepubliczne/wykaz-uczelni-niepublicznych/#GRUDZIADZ

Pod tym adresem MNiSW nie ma wykazanej tej szkoły niepublicznej

wykaz jest na dzień 22 kwietnia, baza jest nie zaktualizowana

#11 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 13:29:20

Po politologii można pracować w urzędach, w administracji , samorządach itp. W Bydgoszczy na tym kierunku było prawo , filozofia , marketing i sporo innych ciekawych zajęć takich jak np. negocjacje i mediacje . Bardzo miło wspominam ten okres . Jest to fajny i przyjemny kierunek oczywiście dla humanisty . Już od 3 lat jestem pracownikiem administracji , bez wyższego nie ma szans tu się dostać. Tak serio to bez różnicy co skończycie bo najważniejsze są wasze predyspozycje zawodowe i dobre plecy ;) a nie wyuczony zawód czy kierunek ;)

#12 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 09:44:21

Trzymam kciuki, jak za każdą ciekawą grudziądzką inicjatywę!
Ale tak na marginesie - nazwa "Wyższa Szkoła Demokracji" - to brzmi nieco zabawnie :)

Gratuluję pomyslu na biznes. W miescie majacym tak wysoki poziom bezrobocia przyda sie zgraja bezrobotnych z dyplomem politologa z uczelni o zerowym prestizu. Rozumiem, że wieloletnie doswiadczenie edukacyjne zalozycielka szkoły(rok urodzenia 81) - liczy z własną edukacją.

#13 ~przedsiębiorca~

~przedsiębiorca~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 10:50:10

Po politologii można pracować w urzędach, w administracji , samorządach itp. W Bydgoszczy na tym kierunku było prawo , filozofia , marketing i sporo innych ciekawych zajęć takich jak np. negocjacje i mediacje . Bardzo miło wspominam ten okres . Jest to fajny i przyjemny kierunek oczywiście dla humanisty . Już od 3 lat jestem pracownikiem administracji , bez wyższego nie ma szans tu się dostać. Tak serio to bez różnicy co skończycie bo najważniejsze są wasze predyspozycje zawodowe i dobre plecy ;) a nie wyuczony zawód czy kierunek ;)

Od 3 lat jesteś tylko i wyłącznie na moim utrzymaniu, niestety dochodzę do wniosku, że w urzędach panuje typowa selekcja negatywna - niewiele umiesz, skończyłeś politologię, jesteś leniwy i niekreatywny - to do urzędu! No bo gdzie indziej by Cię po tym kierunku chcieli? Może w szkole do nauczania WOS :lol:

#14 ~dyrektor szkoły~

~dyrektor szkoły~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 11:09:28

Może w szkole do nauczania WOS :lol:

Nie ma zapotrzebowania na tego typu nauczycieli. W gruncie rzeczy- na nauczycieli innych specjalnosci tez nie.
Wyższa Szkoła Demokracji w ramach wpolpracy z grudziądzkim PUP, powinna dorzucic kazdemu studentowi - kartę rejestracyjną bezrobotnego. Najlepiej wręczać ją razem z dyplomem ukonczenia "Uczelni". Będzie jak znalazl.

#15 ~wielbiciel~

~wielbiciel~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 11:41:17

Moja pani dr z UMK jest 83 rok , jakie ma to znaczenie kto ile ma lat ? to właśnie młody wiek pani kanclerz uważam za atut tej uczelni . Ma szansę zostać naprawdę najnowocześniejszą Uczelnią w Grudziądzu /chociaż to nie jakiś wielki wyczyn/ już widać po logo i kolorach że to fajny projekt będzie. Porównując z GSW to różnica wieku kanclerzy na oko jest ogromna. WSD Stary pierdziel i WSD małolata. Kto co woli ...

#16 Glizda

Glizda

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 162 postów

Napisano 16 maj 2011 - 12:00:50

Tak serio to bez różnicy co skończycie bo najważniejsze są wasze predyspozycje zawodowe i dobre plecy ;) a nie wyuczony zawód czy kierunek ;)

No i tu się nie zgodzę. Tylko dlatego, że skończyłam b. dobry kierunek i szybko podłapałam co trzeba, udało mi się dostać pracę - także w administracji. Dodam, że bez żadnych pleców, gdyż nie pochodzę z Grudziądza ani jego okolic. Koleżankom po politologiach, resocjalizacjach innych pedagogikach podziękowano....

#17 ~grq~

~grq~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 12:15:10

Moja pani dr z UMK jest 83 rok , jakie ma to znaczenie kto ile ma lat ? to właśnie młody wiek pani kanclerz uważam za atut tej uczelni . Ma szansę zostać naprawdę najnowocześniejszą Uczelnią w Grudziądzu /chociaż to nie jakiś wielki wyczyn/ już widać po logo i kolorach że to fajny projekt będzie. Porównując z GSW to różnica wieku kanclerzy na oko jest ogromna. WSD Stary pierdziel i WSD małolata. Kto co woli ...

taa
najnowoczesniejsza uczelnia, tylko, że jak wysyłam maila na adres ze strony, to wraca...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 12:23:43

Moja pani dr z UMK jest 83 rok , jakie ma to znaczenie kto ile ma lat ? to właśnie młody wiek pani kanclerz uważam za atut tej uczelni .

Widzę, ze UMK obnizyło kryteria przyjmowania w szregi swoich studentow. Nawet nie wymagają umiejetności czytania ze zrozumieniem. Nie chodzilo o wiek tej pani, tylko o chwalenie się długoletnim doświadczeniem w edukacji

cyt. Angelika Kubala przyznaje, że liczy się z już istniejącą konkurencją w szkolnictwie wyższym w mieście i regionie. Podejmuje jednak wyzwanie wierząc, że mu sprosta. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkół.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 12:50:33

Wszedłem na stronę tych szkół co prowadzi i robi ilość oddziałów wrażenie-. SZACUNECZEK . Więc fakt nie wiem o co ci chodzi ! Może muszę zmienić kierunek studiów na psychologię żeby zrozumieć co niektórych... Czepiacie się , pewnie jak zwykle ... Zazdrość . Jestem z lotniska i cieszę się ze coś się dzieje!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 13:59:53

I poza napisaniem i obroną doktoratu doświadczenie ma niewielkie. Publikację 1, może dwie. Doświadczenie to coś, co zdobywa się z czasem, jeśli mówimy o pracy naukowej i nie jest to związane z netem :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych