Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowa kucharka u księdza w Piotrkowie

piotrków parafia ksiądz

132 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Amen(t)~

~Amen(t)~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 22:48:33

Pójdę do seminarium , zostanę księdzem a potem taka gruba kucharka jak ta co u naszych księży gotuje będzie mi smrodzić? o nie!!!

A potem...

Rozmawiają dwaj kumple księżą, i jeden do drugiego się żali:

- wiesz! ten mój starszy syn nie chce chodzić na religię!

-O!?

- qrva! wiesz jaki to wstyd przed biskupem!!

#122 ~Anty klerykał~

~Anty klerykał~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 16:28:06

Nowy proboszcz w Połajewie wydał pieniądze na córki (2) i zostawił dziurę we wieży, a resztę przegrał w kasynie. Brawo głupie OWIECZKI

#123 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 16:54:53

Nowy proboszcz w Polajewie? Od kiedy?

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 17:17:19

ciekawe czy też bedzie sprzedawał ołtarze jak w Piotrkowie 

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 17:49:59

Za trzy oltarze sporo pieniędzy dostanie

#126 ~Pietrek~

~Pietrek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 20:41:39

ciekawe czy też bedzie sprzedawał ołtarze jak w Piotrkowie

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 21:19:16

Widać się księdzu powodzi żeby mieć własną kucharkę... To ile zarabia ksiądz że ma własny personel? Czy za ten luksus na który nie stać przeciętnego kowalskiego musi się składać cała parafia?

Skoro mowa o składkach to powiedz ile dałeś?

#128 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 21:32:36

sprzedali ołtarze to majo

#129 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 11:26:11

Czy slyszal ktos cos o ksiedzu z polajewa?

#130 ~Magister~

~Magister~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 12:56:39

Czy slyszal ktos cos o ksiedzu z polajewa?

To wydarzyło się w czasach gimnazjum. Była długa przerwa, więc postanowiłem zakupić pierwszy raz w życiu zapiekankę w naszym szkolnym sklepiku. Zapłaciłem, otrzymałem, skonsumowałem i szczęśliwy poszedłem na zajęcia z techniki. W trakcie lekcji straszliwie rozbolał mnie brzuch, wtedy jeszcze nie wiedziałem, co może być przyczyną. Ból wcale nie przypominał uczucia zatrucia, doświadczałem przeszywającego kłucia (rym niezamierzony :D). Skulony w ławce siedziałem przez 10 min, aż do momentu, gdy uznałem, że wychodzę z lekcji.
Dosłownie po przekroczeniu progu drzwi szkolnych, już wiedziałem. Wiedziałem, że chce mi srać. Od razu przez głowę przeszła mi myśl: załatwić to w szkole czy wrócić do domu. Wybrałem drugą opcję ze względu na nieprzystosowanie naszych toalet do takich szlachetnych i ważnych misji. Czasami w naszych toaletach można było zobaczyć klocki w pisuarze, a dyrektor zapowiadał postawienie toy-toyów na zewnątrz szkoły. Ale mniejsza z tym.
W drodze na autobus ciśnienie było coraz większe i większe. Już zaczynałem tuptać, każdy gwałtowny ruch mógł sprawić, że moje gacie nabiorą zbędnych kilogramów. Doszedłem na przystanek, sprawdzam rozkład. Autobus za 30 min, nie wytrzymam. Zaczęła się walka o czystość moich gaci. Pozostało mi tylko wrócić do szkoły lub pójść do parku nieopodal. Odległość mniej więcej ta sama. Wybrałem rzecz jasna park.
W spowolnionym tempie przekroczyłem granicę zielonego obiektu i nadszedł moment ostatniego kroku. Kolejny sprawiłby, że popuszczę w majtki. Stało się to, gdy byłem jeszcze na chodniku. Rozejrzałem się wokół, czy nikogo nie ma i po prostu zesrałem się na środku chodnika. Gdy mi ulżyło, wbiegłem z opuszczonymi spodniami w krzaki, aby dokończyć tę brudną robotę. W celu podtarcia tyłka zacząłem wyrywać kartki z zeszytu. Pech chciał, że w trakcie tej czynności przechodziła pani z psem, która widziała wszystko. Musiała być w niezłym szoku, widząc nastolatka z kartkami A5 między pośladkami. Brakowało tylko, abym powiedział jej dzień dobry.
Na szczęście to już koniec tej żenującej historii. Wtedy zadawałem sobie pytania: dlaczego akurat ja? Teraz, gdy to sobie przypominam, za każdym razem się uśmiecham pod nosem.
PS Misja się powiodła - gacie zostały czyste :D

#131 ~Jozef~

~Jozef~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 13:28:29

Wielkie mi co u nas w bytoniu też jest kucharka i co? Jak ich stać to niech maja

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 18:23:48

#133 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 19:21:18

Znowu zmiana!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: piotrków, parafia, ksiądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0