Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nominacja na Dyrektora SP3

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 13:42:34

Dzisiaj odbyły się nominacje na dyrektorów szkół. W trójce dyrektorem została Pani Kempska.

Nauczycielka, która przez cały 2018 rok przebywała na urlopie dla poratowania zdrowia, w 2019 roku przed przystąpieniem do konkursu na dyrektora przepracowała 1 miesiąc.

Za ogrom zwolnień otrzymała ocenę pracy wyróżniającą.

Ma jeszcze jedną zaletę. Była nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej wiceprezydenta Sz. Gurbina w pierwszej klasie w edukacji wczesnoszkolnej.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 15:05:52

Sokołowska Mariola w jakiej szkole została dyrektorem? Za kogo?

#3 ~Ed.~

~Ed.~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 16:43:05

Odsłuchałem uwaznie, nagranie z sesji. Ludzie gdzie ja jestem, jakich my mamy urzędników. 

Dobry materiał na scenariusz odcinka  "Szkoła". tytuł... Absurd w "trójce". Dobrze ,że tą naczelniczkę Glamowski odwołał. 

Odwołana pani dyrektor jest najmniej winna, ale podpisujących jej odwołanie , wywalił bym z roboty na zbity pysk.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:42:42

Odsłuchałem uwaznie, nagranie z sesji. Ludzie gdzie ja jestem, jakich my mamy urzędników. 

Dobry materiał na scenariusz odcinka  "Szkoła". tytuł... Absurd w "trójce". Dobrze ,że tą naczelniczkę Glamowski odwołał. 

Odwołana pani dyrektor jest najmniej winna, ale podpisujących jej odwołanie , wywalił bym z roboty na zbity pysk.

Odwołana pani dyrektor, skierowała sprawę do sądu. czy coś wiadomo? 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:09:15

Odwołana pani dyrektor, skierowała sprawę do sądu. czy coś wiadomo? 

Nic się nie zmieni, tak jak za Maliniaka, wszystkie sprawy przegrają i będą płacić z naszych podatków. Kiedy niedouczony urzędas będzie płacił z własnej kieszeni?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 18:15:48

Ciekawe dlaczego na vacat nie zatrudniony zwolnionych dyrektorów, np. Dyrektora z Gimnazjum w Tarpnie. Pozostała bez pracy

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 18:16:01

Ciekawe dlaczego na vacat nie zatrudniony zwolnionych dyrektorów, np. Dyrektora z Gimnazjum w Tarpnie. Pozostała bez pracy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 18:53:30

Dobrze, że poprzednia pani dyrektor została odwołana i dobrze, że się głośno nie pisze o powodach. Dla dobra szkoły. Co obecna zaprezentuje, historia oceni.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 18:57:08

Dzisiaj odbyły się nominacje na dyrektorów szkół. W trójce dyrektorem została Pani Kempska.

Nauczycielka, która przez cały 2018 rok przebywała na urlopie dla poratowania zdrowia, w 2019 roku przed przystąpieniem do konkursu na dyrektora przepracowała 1 miesiąc.

Za ogrom zwolnień otrzymała ocenę pracy wyróżniającą.

Ma jeszcze jedną zaletę. Była nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej wiceprezydenta Sz. Gurbina w pierwszej klasie w edukacji wczesnoszkolnej.

Czy przedstawiła zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy? Przecież rok nie pracowała?.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 19:03:49

Na pewno przestawiła się przed komisją rekrutacyjną... W jakiej formie to zrobiła to jeno komisja wie B)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:49:18

Kempska to ma parcie na szkło. Mogła poczekać 2 lata do końca kadencji. Kablowala żeby wygryźć dyrektora w trakcie kadencji. Jej mąż w CKU też po znajomości.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 06:52:18

Podli Tu jesteście. :(

#13 ~logopeda~

~logopeda~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:41:27

Kempska to ma parcie na szkło. Mogła poczekać 2 lata do końca kadencji. Kablowala żeby wygryźć dyrektora w trakcie kadencji. Jej mąż w CKU też po znajomości.

Jak ma parcie na szkło i chce się wypowiadać, to najpierw niech idzie do logopedy. Tyle lat nauczycielką z wadą wymowy?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:45:01

A gdzie wartości wasze i uczucia :(

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 21:10:24

Malinowski tez dał d...y dając dyrektorce naganę za to ,ze nie udzieliła nagany pani psycholog. Byłą panią dyrektor dzieci bardzo kochały. Robiła dużo dla szkoły.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 09:38:31

Idiotyczne rozgrywki. Do roboty i nie plotkowac! Dzieci wychowywać bo głupie są

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 11:16:08

Idiotyczne rozgrywki. Do roboty i nie plotkowac! Dzieci wychowywać bo głupie są

z własnego doświadczenia taki wniosek masz ?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 13:04:20

Coś się nie zgadza. Odwołano ją niedawno. 

Malinowski tez dał d...y dając dyrektorce naganę za to ,ze nie udzieliła nagany pani psycholog. Byłą panią dyrektor dzieci bardzo kochały. Robiła dużo dla szkoły.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 15:16:00

Coś się nie zgadza. Odwołano ją niedawno. 

Proszę posłuchać nagrania    w 6 minucie 30 sek.mówi pan Andrzej Wiśniewski.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych