Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

No i wszystko jasne wszyscy księża z dokumentu współpracowali z SB

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:20:26

Kolego, wrzuć listę tych nielicznych, którzy na sumieniu nic nie mają- będzie krótsza i znacznie łatwiejsza do zrealizowania.

:D         :rolleyes:         :D

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 17:11:23

Kontynuacja listy kościelnych zbrodniarzy...

- Ksiądz Roman K. (z archidiecezji warmińskiej), podczas pobytu w USA (pomagał miejscowej parafii polonijnej w pracy duszpasterskiej) zgwałcił nieletnią dziewczynkę, za co był skazany na więzienie. Po deportacji do Polski, został przez purpurata mianowany wikariuszem parafii w W. oraz nauczycielem religii w miejscowym gimnazjum. Kiedy nauczyciele dowiedzieli się o jego kryminalnej przeszłości, to purpurat mianował go proboszczem parafii w O.

- Pedofil ks. Antoni W., były proboszcz parafii w miejscowości O., za płatny seks z 14-letnimi chłopcami przesiedział 3,5 roku w więzieniu.

- Ksiądz Krzysztof Cz., sędzia Sądu Metropolitalnego oraz kapelan Dziecięcego Szpitala Klinicznego, za uprawianie tzw. pedofilii internetowej został skazany na... pół roku więzienia... w zawieszeniu na 5 lat oraz dożywotni zakaz edukowania dzieci.

- Pedofil Krzysztof P. z miejsc. P., za molestowanie seksualne ministranta został skazany na 4,5 roku więzienia oraz 10-letni zakaz pracy z dziećmi.

- Zbrodniarz ks. Piotr T. z miejsc. D. (diecezja pelplińska) podawał narkotyki ministrantom, seksualnie ich molestował, a jednego z nich nakłaniał do popełnienia samobójstwa. Za swoje czyny został skazany na... 4 lata więzienia.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 00:33:18

Kontynuacja listy kościelnych zbrodniarzy...

- Ksiądz Roman K. (z archidiecezji warmińskiej), podczas pobytu w USA (pomagał miejscowej parafii polonijnej w pracy duszpasterskiej) zgwałcił nieletnią dziewczynkę, za co był skazany na więzienie. Po deportacji do Polski, został przez purpurata mianowany wikariuszem parafii w W. oraz nauczycielem religii w miejscowym gimnazjum. Kiedy nauczyciele dowiedzieli się o jego kryminalnej przeszłości, to purpurat mianował go proboszczem parafii w O.

- Pedofil ks. Antoni W., były proboszcz parafii w miejscowości O., za płatny seks z 14-letnimi chłopcami przesiedział 3,5 roku w więzieniu.

- Ksiądz Krzysztof Cz., sędzia Sądu Metropolitalnego oraz kapelan Dziecięcego Szpitala Klinicznego, za uprawianie tzw. pedofilii internetowej został skazany na... pół roku więzienia... w zawieszeniu na 5 lat oraz dożywotni zakaz edukowania dzieci.

- Pedofil Krzysztof P. z miejsc. P., za molestowanie seksualne ministranta został skazany na 4,5 roku więzienia oraz 10-letni zakaz pracy z dziećmi.

- Zbrodniarz ks. Piotr T. z miejsc. D. (diecezja pelplińska) podawał narkotyki ministrantom, seksualnie ich molestował, a jednego z nich nakłaniał do popełnienia samobójstwa. Za swoje czyny został skazany na... 4 lata więzienia.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 19:23:06

Lektura dla niebieskiej tasiemki, żeby się nie nudził. </p>
Kuria diecezjalna w Kielcach doniosła do prokuratury na księdza, który miał współżyć z 14-latką. Chodzi o jednego z kapłanów z gminy Koniecpol w woj. śląskim. Trwa śledztwo w tej sprawie.
Śledztwo prowadzone jest od czerwca tego roku w Prokuraturze Rejonowej w Myszkowie. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez jednego z księży w gminie Koniecpol, złożył przedstawiciel kurii diecezjalnej w Kielcach. Gmina Koniecpol, choć administracyjnie leży w woj. śląskim, to podlega diecezji kieleckiej. Śledztwo zostało wszczęte w kierunku przestępstwa z artykułu 200 par. 1 Kodeksu karnego.
– Postępowanie prowadzone jest w sprawie popełniania przestępstwa obcowania płciowego z osobą małoletnią poniżej 15. roku życia.</p> </p>
Pokrzywdzona jest obecnie osobą pełnoletnią. W chwili przestępstwa miała 14 lat.</p>

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 21:28:40

błękitek nie nadąża na tylu licznych forach siać pistrollnie a z czegoś trza żyć

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 15:06:50

volverener

Listy do Parafian. List Pierwszy.
Oto słowo naszego Biskupa przeze mnie przemawia
I prawdę oczywistą i boską wam tutaj przedstawia:
Ten list do was piszę, drodzy Parafianie
Albowiem mnie zmierziło niektórych narzekanie
Że my, księża, z tym jakby troszeczkę przesadzamy
Że nasze owieczki i baranki za często ruchamy.
Wobec tak jawnych oskarżeń i podłych pomówień
Udzielam tu odpowiedzi, najlepiej jak umiem:
Otóż jest we mnie, owczarnio ty moja wspaniała,
Moc tak wielka, że na zawołanie staje moja pała,
Moc, co od Pana naszego została mi nadana
W dniu Ducha Świętego przezeń – na mnie zesłana.
On to był mnie umocnił w tej mojej wielkiej wierze
Że kiedy tylko wieczorne odprawię pacierze
Mogę przez noc całą ru..., aż do godzin dnienia
I co więcej, wystarcza mojego nasienia
Bym się spuścił raz za razem kilkanaście razy
Co mnie – i zapewne z was niektórych – prowadzi do ekstazy!
Pan musiał mnie szczególnie w tym względzie polubić
Bo świeże d***ńki mi podsyła, mniej więcej, co dzień drugi,
Bym jeden miał na odpoczynek, modlitwy i wszelkie rozważania
Co do technik i sposobów mistrzowskiego ru...ia.
Sztukę tę całe życie w sobie doskonalę
Mam wytrwałość od Pana! Bardzo Go tu chwalę!
I Mu świeczek już mnóstwo w życiu za to zapaliłem
Więcej może niż dupeczek ku***em zaliczyłem!
I dlatego dziwię się bardzo, co ten i ta głosi,
Że ku*** się księdzu nigdy, a nigdy nie podnosi.
Czy ty, jedna z drugim, naprawdę nie uważacie
Że nas w ten sposób bardzo, a bardzo obrażacie?
Że tak twierdząc zaprzeczacie naszej męskości
Że to słysząc cierpimy, aż do szpiku kości!
A myśmy są męże święte, przez Boga tu posłane
By paść i rozmnażać te stada nam tu dane.
I byłoby to wszystko w najwyższym porządku
Gdybyśmy nie musieli przy was robić codziennie obrządku:
Pokarmić was to ciałem. To polać olejami
A na dodatek okadzać. Wonnymi kadzidłami!
Więc wiedzcie to, kochani, że wasz pasterz czasem
Lubi sobie poru... w realu, nie tylko w myślach, ku***em
I że czasem jest to młodziutki chłopaczek
Bo akurat wasz pasterz ma na niego smaczek.
Za ten obrządek, co musimy dzień w dzień wykonywać
Przecie nam się należy, trochę, podokazywać.
Stąd moje jest do was mocne w Panu zawołanie
Niechaj od dzisiaj każda i każdy z was przestanie
Cokolwiek na księży wygadywać złego
Bowiem za gadanie takie zbawienia wiecznego
Raz na zawsze pozbawieni będziecie
I nic was od tego nie uchroni, na tym podłym świecie!
I dlatego was proszę, drodzy parafianie
Że cokolwiek usłyszycie, lub cokolwiek się stanie
Nie bierzcie tego serio, ani wniosków żadnych
Nie wyciągajcie, póki z ust poważnych
Takich jak moje, nie usłyszycie
Jak rozumieć to czy owo, zawsze, musicie.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 20:48:19

Były kapelan radomskiej "Solidarności" ks. Stanisław Sikorski jest oskarżany przez swoich dawnych wychowanków o molestowanie seksualne. Kuria zawiadomiła w tej sprawie prokuraturę i zapewniła, że ksiądz jest "urlopowany". Jednak duchowny wciąż odprawia msze.

Ks. Sikorski został oskarżony przez dwóch swoich dawnych wychowanków o molestowanie seksualne w czasach, gdy byli dziećmi. Radomska kuria zawiadomiła o tym prokuraturę, co jest formalnym ruchem, bo ewentualne przestępstwa ks. Sikorskiego... uległy już przedawnieniu.
Proboszcz zaprosił mnie na plebanię, gdy nie miałem jeszcze 10 lat, tam rozebrał opowiada mężczyzna, który kilka lat temu poinformował o tej sprawie Kościół i był przesłuchiwany przez kościelnego delegata w 2013 r. - Zabawiał się ze mną i wtedy do pokoju weszła siostra zakonna. Ksiądz wybiegł za nią, a krótko potem... przeniesiono go na inną parafię - mówi.
Mimo informacji przekazanych przez ofiarę przedstawicielom Kościoła, ks. Sikorski nadal pracował z dziećmi w latach 2013-2019.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 14:32:13

błękitem pistrollowni nie przykryjesz ich afer

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 05:06:28

Sukienkowi dewianci wierzą tylko w mamonę.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 23:55:52

Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej skierowało do Sądu Najwyższego skargę kasacyjną od precedensowego wyroku. Sprawa dotyczy zadośćuczynienia od Towarzystwa Chrystusowego i Domu Zakonnego Towarzystwa Chrystusowego dla ofiary księdza pedofila. Ofiara otrzymała milion złotych odszkodowania i dożywotnią rentę. 

Sprawa duchownego wyszła na jaw w 2017 roku.
Ks. Roman B. w trakcie posługi w jednej z miejscowości w woj. zachodniopomorskim molestował seksualnie 13-letnią dziewczynkę. 
Podstępnie wywiózł ją od rodziców i przez kilkanaście miesięcy ją więził oraz gwałcił. W jego komputerze śledczy znaleźli treści pedofilskie i korespondencję z innymi dziećmi.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 06:19:10

Niebieska tasiemko!

Pedofilu!

Dlaczego jesteś taki głupi?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 00:30:23

Niebieska tasiemko!