Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nitras i Brejza się doigrali. Minister zapowiedział pozew za kłamstwa posłów PO


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 19:18:55

Minister Marek Gróbarczyk zapowiedział złożenie pozwu przeciwko dwóm posłom PO Krzysztofowi Brejzie i Sławomirowi Nitrasowi.
Chodzi o wpisy na Twitterze, które podważają zaufanie do rzetelności działania Urzędu Morskiego w Szczecinie.

O sprawie poinformowało dzisiaj biuro prasowe resortu.

"Nie ma zgody na rozpowszechnianie kłamstw, które uderzają w administrację morską, dlatego pozwiemy posłów Platformy Obywatelskiej Krzysztofa Brejzę i Sławomira Nitrasa"

– powiedział cytowany w komunikacie Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Gróbarczyk.

"W odpowiedzi na opublikowane dziś w Internecie nieprawdziwe i bezpodstawne twierdzenia posłów PO Krzysztofa Brejzy i Sławomira Nitrasa, podważające zaufanie do rzetelności działania Urzędu Morskiego w Szczecinie, informujemy, iż przeciwko wyżej wymienionym posłom zostanie skierowany do sądu pozew o ochronę dobrego imienia UM w Szczecinie"

– czytamy.

Poseł Krzysztof Brejza opublikował na swoim koncie na Twitterze odpowiedź UM w Szczecinie na jego wniosek o udostępnianie informacji publicznej dotyczącej poniesionych przez urząd "kosztów wszelkich reklam, artykułów sponsorowanych oraz innych publikacji wykupionych w mediach wydawanych przez spółkę Forum SA" i skomentował to tak:

"Kasa dla spółki kontrolowanej przez J. Kaczyńskiego. Kuzyn narzekał "Wujku pomóż". 32 tys. dla spółki Forum zależnej od #Srebrna – program dotyczący "Zalewów Szczecińskiego i Kamieńskiego" – skomentował na Twitterze Brejza, załączając skan pisma.

Odpowiedź Urzędu Morskiego w Szczecinie udostępnił również inny poseł PO Sławomir Nitras. "Urząd Morski Szczecin zmuszony do finansowania Srebrnej. Oddadzą z odsetkami"

– napisał.

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 21:25:02

 
Ci : Nitras + Brejza + Kierwiński + Budka+ Neumann + Kochan + Grabiec + Tusk + Schetyna + Kopacz + Trzaskowski to czołówka podłych kłamców w PEŁO

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych