Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

NIK kontroluje ZSP

zsp nik dyrektor kontrola szkoła

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ola H.~

~Ola H.~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 20:08:17

Najwyższa Izba Kontroli zabrała się za Zespół Szkół z Kościuszki, to jedyna szkoła w Świeciu jaka jest kontrolowana.

Co nadal starostra nie widzi co tam się wyprawia?

#2 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 20:17:17

Chyba nie, napewno ko

Najwyższa Izba Kontroli zabrała się za Zespół Szkół z Kościuszki, to jedyna szkoła w Świeciu jaka jest kontrolowana.

Co nadal starostra nie widzi co tam się wyprawia?

Zapewne  nie, końcowy raport zobaczą nieliczni i nic nie ujrzy światła dziennego.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 20:03:35

Jak się czyta takie komentarze to ręce opadają. NIK tak po prostu pracuje, sprawdza wybrane instytucje. Nie wiem też skąd takie przekonanie, że coś zostanie ukryte. Zazwyczaj wystąpienia pokontrolne są dostępne na stronie NIK-u, można też poprosić o protokół samą szkołę, to informacja publiczna. Może trochę mniej sensacji a więcej zdrowego rozsądku. 

#4 ~tom ton~

~tom ton~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2016 - 20:57:43

Jak się czyta takie komentarze to ręce opadają. NIK tak po prostu pracuje, sprawdza wybrane instytucje. Nie wiem też skąd takie przekonanie, że coś zostanie ukryte. Zazwyczaj wystąpienia pokontrolne są dostępne na stronie NIK-u, można też poprosić o protokół samą szkołę, to informacja publiczna. Może trochę mniej sensacji a więcej zdrowego rozsądku. 

Ale dobry żart.

NIK tak poprostu wylosował sobie przypadkiem ZSP, chyba tylko głupi w to uwierzy. 

Musi coś być, że kontrolują.

Mam nadzieje, że skontrolują też kto i na jakich zasadach jest zatrudniany na 1/2 i 1/4 etatu.

Dla jednych brakuje pracy, a w tym czasie inni mający prywatki i inne etaty dorabiają sobie w ZSP.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 20:31:36

nie rozumiem tych bezpodstawnych oskarżeń. wiem, że teraz jest taka moda, że każdego obrzuca się błotem. może jednak lepiej poczekac na wynik kontroli a potem komentować. pozdrawiam

#6 ~cycać cyc_ki~

~cycać cyc_ki~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 00:25:27

nie rozumiem tych bezpodstawnych oskarżeń. wiem, że teraz jest taka moda, że każdego obrzuca się błotem. może jednak lepiej poczekac na wynik kontroli a potem komentować. pozdrawiam

Już są pierwsze sukcesy kontroli.

Wreszcie wywiadówki są w dni pracy szkoły a nie w soboty czy inne wolne dni.

Brawo kontrolerki.

#7 ~Pimpuś~

~Pimpuś~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 11:32:49

Świecka patologia tam piją palą..

#8 ~tom_ton~

~tom_ton~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 17:32:50

Trzeba tym Paniom o palarni w szkole w dawnej kotłowni powiedzieć bo to dopiero patologia. 

#9 ~swieciak~

~swieciak~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 08:36:53

Tak burmistrza powinni kontrolować wtedy byłoby co komentowac

#10 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 21:12:15

Wywiadówki w tygodniu są wśród rodziców bardzo dobrze oceniane

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2016 - 19:57:59

No pięknie kolejny "układ" wykryty. Już byście mogli coś z sensem w tym czasie zrobić, zamiast same głupoty na innych wypisywać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zsp, nik, dyrektor, kontrola, szkoła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych