Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NIEZADOWOLENIE GRUDZIĄDZAN.

70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 09:05:43

Gurbina wymienić na Ślusarskiego, zawsze miałem o nim dobre zdanie. Nowak marsz do szpitala, dokończ swoje dzieło, zapisz się do PISu, może Mateusz sypnie trochę kasy, bo popaprańcom z PO nie da grosza.

Tak też myślę. Glamowski powinien iść za ciosem. Wywalić Gurbina, wickiem zrobić Ślusarskiego, Nowaka przywrócić, jeżeli tego nie zrobi to mieszkańcy jemu powiedzą pa,pa.

Gdyby Glamowski rozmawiał ze zwykłymi ludźmi,( nie z politykami, którzy mu kadzą ), to wiedziałby jakie ogromne, można już tak powiedzieć jest niezadowolenie grudziądzan oceniających to co się w urzędzie dzieje.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 21:16:10

Tak też myślę. Glamowski powinien iść za ciosem. Wywalić Gurbina, wickiem zrobić Ślusarskiego, Nowaka przywrócić, jeżeli tego nie zrobi to mieszkańcy jemu powiedzą pa,pa.

Gdyby Glamowski rozmawiał ze zwykłymi ludźmi,( nie z politykami, którzy mu kadzą ), to wiedziałby jakie ogromne, można już tak powiedzieć jest niezadowolenie grudziądzan oceniających to co się w urzędzie dzieje.

Sama prawda.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 12:36:03

Czy myślicie ,że prezydent to czyta?

#64 ~Mirek z Mniszka~

~Mirek z Mniszka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:33:50

Przeci tu ino sie z nudów bzdury wyposuje jeszcze nic logicznego to nie widzialam

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:36:57

Przeci tu ino sie z nudów bzdury wyposuje jeszcze nic logicznego to nie widzialam

To po ciula tu wchodzisz i się wymądrzasz?

#66 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:25:51

Czy myślicie ,że prezydent to czyta?</p></p>

Moze i nie czyta a powinien

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:30:38

Moze i nie czyta a powinien

Dokładnie ! Zapowiadanych,obiecanych spotkań z mieszkańcami NIE MA !!! a na igrzyska grudziądzan NIE STAĆ !!!

#68 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:38:12

Cała Polska się z nas śmieje, czy o to chodziło ?

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 20:45:10

Ch....j w du....pę chołocie Malinowskiej PO

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:00:30

Titanic tonie w b. szybkim tempie.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 21:13:09

Titanic tonie w b. szybkim tempie.

SOS ! Wołamy ratunku... kto tego dokona ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych