Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nietypowa aranżacja biura - jakie sadzicie?

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dagnieska~

~Dagnieska~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 03:48:40

Biuro powinno być proste, przynajmniej tak mi się wydaje. Ma się tam przyjemnie pracować, a różne nietypowe projekty mogą Cię dekoncentrować. Ja mam stworzone wnętrze przez biuro HLD z Warszawy. Jest proste, a zarazem bardzo atrakcyjne i nie ma wstydu przed klientami...

#2 sisi12

sisi12

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 13:09:52

Mi się wydaje, że świetnie wyglądałyby takie lampy loft  http://www.sklep.imindesign.pl. Co myślicie o takim pomyśle? 

#3 Lamka21

Lamka21

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 17:57:19

Fajny pomysł. Dobrze jeśli pasowałoby to całego wnętrza.

#4 ~ulthir~

~ulthir~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 22:02:47

Świetne  aranżacje wnętrz biurowych wykonuje warszawskie Interbiuro. Projektują z głową, tak żeby biuro było nie tylko ładne, ale także funkcjonalne, dobrze zorganizowane.  Wszelkie meble do wyposażenia także można nabyć u nich, a także wykładziny, oświetlenie czy ściany działowe.

#5 ~elkoos~

~elkoos~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 20:11:14

też lubie takie lampy, albo same zarowki na kablu

#6 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 01:50:33

Moje jest dość nietypowe, gdyż jest oddzielone od innych mobilną ścianką działową. Jeśli chcę mieć spokój - zamykam, petenci ew. pukają. Jak chcę mieć podgląd na biuro - ścianka otwarta. Wszystko dzięki firmie sowan.

#7 karolinka22

karolinka22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 luty 2018 - 22:36:19

Mi się podobają bardzo takie aranżacje biura nietypowe. 

#8 Julian00

Julian00

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 17:47:10

Jeżeli interesują Was innowacyjne rozwiązania, to lepiej zlecić to profesjonalnej firmie, która zaprojektuje Wasze biuro i nada mu odpowiedni klimat, w który będzie sprzyjał wydajnej pracy oraz dobrego samopoczucia. Jedną z takich firm jest pracownia projektowa TrzyTrzecie z Warszawy. Warto się nad tym zastanowić jeżeli chcecie zmienić coś na lepsze.

#9 Tatianna

Tatianna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 10:21:40

Ja też wolę jak biuro jest w stonowanych kolorach i dosyć proste, ale musi być chociaż jeden wyróżniający się element, bo dzięki temu jestem bardziej pobudzona do pracy :)

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 20:26:20

ja mam biuro w stylu skandynawskim: czerwona cegła vandersanden, wiszące białe lampy z sufitu, białe meble. Prosto, jasno i nowocześnie. 

#11 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 10:41:35

Fajnie i nie typowo można urządzić biuro za pomocą fototapet a złaszcza takiej jak te z fototap pl 

#12 ~Magma~

~Magma~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 22:51:50

Jeśli biuro ma oryginalne wnętrze, to z pewnością łatwiej zapadnie w pamięć klientom. Jest to naprawdę super rozwiązanie pod względem marketingowym. Trzeba jednak wszystko dokładnie przemyśleć. Warto zdecydować się na realizację fit out , jeśli kupujemy nowe biuro lub też chcemy przystosować do konkretnych potrzeb dotychczasową powierzchnię. Takie rozwiązania oferuje na pewno firma TotalSec . 

#13 mamarek44

mamarek44

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 20:21:24

Według mnie na pewno dobrym rozwiązaniem będzie wybór mebli biurowych robiony7ch na wymiar

#14 Peori49

Peori49

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 maj 2019 - 09:49:06

Według mnie powinieneś szukać na innych forach. Ja widziałem dużo takich tematów.

#15 Astronom

Astronom

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2019 - 12:17:02

Szukam ciekawych ledowych dodatków do biura ktoś coś?

#16 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:56:52

Ja w swoim malutkim biurze zdecydowałam się na lampy z mlamp i jestem zadowolona. Co do wyboru.. Myślę, że to każdego indywidualna sprawa, ale pamiętajmy, że dobrze oświetlne biuro to podstawa! W końcu spędzicie w nim dużo czasu. 

#17 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:57:43

Ja w swoim malutkim biurze zdecydowałam się na lampy z mlamp i jestem zadowolona. Co do wyboru.. Myślę, że to każdego indywidualna sprawa, ale pamiętajmy, że dobrze oświetlne biuro to podstawa! W końcu spędzicie w nim dużo czasu. 

#18 ankak

ankak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2019 - 09:04:02

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem mebli biurowych, to ja polecam sklep internetowy https://www.bemondi.pl/ Sama kupowałam niedawno i u nich biurko, naprawdę szybko i przystępnie cenowo :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych