Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nieszawa

158 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 21:30:51

Ktoś napisał, że w Nieszawie panuje bolszewicka dyktatura z Włocławka plus wypędzony z Łodzi. TAK na 100%. Arkadiusz Horąziak to nawet sprowadził sobie swoją kochankę, dla której mieszkanie remontuje przy ulicy Narutowicza w Nieszawie. Cała ta świta nie ma nic wspólnego z polepszeniem sytuacji miasteczka i jego mieszkańców. Bankruci polityczni wraz z obleśnym biznesmenem uratowali własne dupy, wykorzystując cichociemnego Burmistrza Mariana. Ostatnio posunęli się do obrzydliwego czynu. Burmistrz na czele z Horąziakiem kopali Dyrektora Muzeum Ryszarda L. przed jego zwierzchnikiem we Włocławku. Te świnie bolszewickie ryją wszędzie. Pewnie chcieli znowu obsadzić etacik wygodnym bolszewikiem albo kimś z rodziny radnych, ale wara nic z tego. Pamiętajcie zapłata się zbliża długimi krokami. Wasza obłuda jest prymitywna i dam wam dobrą radę - rozglądajcie się za pracą, ale nie w Nieszawie.

SZOK! SZOK ! az STRACH MYSLEC CO TO DO WRZEŚNIA BĘDZIE,NAGLE WSZYSCY ŻLE PRACUJĄ????ZE TRZEBA LUDZI WYMIENIAC?

#122 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:07:02

Ach wy oszołomy, nie po to na Was głosowałem żebyście mi tu czystki personalne robili i swoich lizydupków wstawiali. To są ludzie kompetetni tylko potrzebują dobrego szefa, który dobrze zorganizuje i skoordynuje ich prace. Mam nadzieję, że za 3 lata nie będzie Was, bo zamiast lepiej, to wrowadzacie jeszcze większy bałagan. Nie chcę, żeby miastem rządzili ludzie co ledwie podstawówkę skończyli.

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:09:30

Ktoś napisał, że w Nieszawie panuje bolszewicka dyktatura z Włocławka plus wypędzony z Łodzi. TAK na 100%. Arkadiusz Horąziak to nawet sprowadził sobie swoją kochankę, dla której mieszkanie remontuje przy ulicy Narutowicza w Nieszawie. Cała ta świta nie ma nic wspólnego z polepszeniem sytuacji miasteczka i jego mieszkańców. Bankruci polityczni wraz z obleśnym biznesmenem uratowali własne dupy, wykorzystując cichociemnego Burmistrza Mariana. Ostatnio posunęli się do obrzydliwego czynu. Burmistrz na czele z Horąziakiem kopali Dyrektora Muzeum Ryszarda L. przed jego zwierzchnikiem we Włocławku. Te świnie bolszewickie ryją wszędzie. Pewnie chcieli znowu obsadzić etacik wygodnym bolszewikiem albo kimś z rodziny radnych, ale wara nic z tego. Pamiętajcie zapłata się zbliża długimi krokami. Wasza obłuda jest prymitywna i dam wam dobrą radę - rozglądajcie się za pracą, ale nie w Nieszawie.

Mówię to wszystkim urzędasom z ramienia burmistrza- WARA OD RYSIA LEWANDOWSKIEGO!!!

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:26:54

Sami niech wiedzą i pracowitością się wykarzą,po to przyszli żeby poprawić wszystko po tych co byli wczesniej . Jak narazie idzie profesjonalizm tylko zatrudnianiu?.W przyszlosci rozmanażanie nowych etatów.
A tak wogóle to przyjrzyjcie się ich kompentencjom zawodowym rechabi , arche , zarządzanko.
Biedna ta Nieszawa kogo oni nam przywieźli?.ten włcławek niech sam sobie poprzeczkę postawi a nie od nas mieszkańców wymagają

#125 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 13:49:02

Ach wy oszołomy, nie po to na Was głosowałem żebyście mi tu czystki personalne robili i swoich lizydupków wstawiali. To są ludzie kompetetni tylko potrzebują dobrego szefa, który dobrze zorganizuje i skoordynuje ich prace. Mam nadzieję, że za 3 lata nie będzie Was, bo zamiast lepiej, to wrowadzacie jeszcze większy bałagan. Nie chcę, żeby miastem rządzili ludzie co ledwie podstawówkę skończyli.

Za 3 lata??? to juz by Nieszawy nie było!

#126 ~była mieszkanka~

~była mieszkanka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 14:47:48

Od bardzo dawna nie czytywałam o naszym mieście .Wchodząc na stronę NIESZAWY poczuć można niesmak .Propozycja jest prosta zlikwidować to co szkodzi a strona internetowa szkodzi Nieszawie .Mam nadzieję że U.M.Nieszawa na czele z Panem Tołodzieckim zweryfikują swoje poczynania w kierunku promocji Nieszawy bo jak narazie jest typowa ANTYREKLAMA !

#127 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 14:54:41

Referendum blisko coraz bliżej !!! Spadachroniaże szykujcie sobie lotnisko w Włocławku a Pan Robercik owruci kota ogonem i czmychnie do Łodzi .Tylko Pan Marian zostanie nam na pożarcie.

#128 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 15:13:55

Mówię to wszystkim urzędasom z ramienia burmistrza- WARA OD RYSIA LEWANDOWSKIEGO!!!

Jeszcze nie możecie się pochamować? Niszczycie wszystko jak taran .Ciepłe posadki dla swoich przydupasów .Panie Tołodziecki czy pan totalnie zniewieściał że pozwala na takie traktowanie ludzi i tego co stwożyli tylko dlatego że powstało to nie za czasów pana kadencji .Niech Pan pamięta czs płynie zawodzi Pan jako Głowa Miasta i WSZYSKICH NIESZAWIAN .Czas żeby przypomniał Pan sobie słowa jakie składał ślubując .Bieże Pan przykład z ludzi nie związanych z naszym społeczeństwem ale za to gzie indziej zostali eksmitowani i są tylko tu na MOMENT - TEGO JESTEŚMY PEWNI !

#129 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 17:11:14

Referendum blisko coraz bliżej !!! Spadachroniaże szykujcie sobie lotnisko w Włocławku a Pan Robercik owruci kota ogonem i czmychnie do Łodzi .Tylko Pan Marian zostanie nam na pożarcie.

.......spadochroniaże........owruci {chyba odwruci }....... Jakze smutno, ze zamykają wam to liceum w Nieszawie. Mógłbys sie jeszcze podszkolić z ortografii. .....

Ale sens wypowiedzi popieram.

#130 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:12:22

TOŁODZIECKI MUSI ODEJŚĆ!!!
DAJ PAN SOBIE SPOKUJ, JESTEŚ ZA SŁABY NA BURMISTRZA!!!

#131 ~nieszawiak~

~nieszawiak~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 13:33:04

http://www.nieszawa..../?page=0&n=2760
miasto policyjne ????

#132 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 13:49:55

http://www.nieszawa.pl/?page=0&n=2760
miasto policyjne ????

No to zaczną się sądy ! Mały problem w tym że na takie opublikowanie musi wyrazić zgodę sąd bo inaczej czeka sąd U.M. i pozwy cywilno prawne (tajność danych osobowych).Płatnikiem będzie zapewne UM -gratulacje!Jestem zainteresowany jaki wpis tak dokładnie zabolał ? Spostrzeżenia mieszkańców nie są obelgą ,wynika z tego że nowa władza krytyki nie toleruje !

#133 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 15:54:20

http://www.nieszawa.pl/?page=0&n=2760 miasto policyjne ????

ja pierdziele ludzie co Wy wyprawiacie , tak jak juz ktoś pisał , strona Nieszawy to teraz kronika kryminalna! jak już chcieliscie zamiescic taka informacje to tu na forum mogliście a nie na stronie Nieszawy! brak słów

#134 ~yanoy~

~yanoy~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 18:29:45

miasto policyjne ????

Najpierw poczytajcie sobie ustawę o ochronie danych osobowych, zróbcie przesunięcia w budżecie miasta na procesy cywilno- prawne za naruszenia dóbr osobistych a potem możecie publikować. ale bez zgody sądu nie radzę.

#135 ~mcgregor~

~mcgregor~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 19:18:10

miasto policyjne ????

Wszystkich straszą grzywnami, mandatami, nawet sądem- tylko na nich qrwa kary nie ma!!&

#136 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 19:24:50

miasto policyjne ????

Wpisy szokujące pracowników UM? Wszystkich ? Dziwne. Może napiszcie których. Też jesteście anonimowi. Trochę krytyki i szok. Pooglądajcie telewizję, poczytajcie gazety jakimi epitetami obrzucają prezydenta , premiera itp. i co? To nie szokuje? Może to zgłoście organom władzy, że obrażeją wasze głowy pastwa . Nie straszcie, jesteście inteligentnymi ludżmi i wiecie, co mogą organa władzy. A właściwie dlaczego są takie wpisy? Co ? wszyscy są be i trzeba ich upierdzielić Jest takie powiedzenie..... nie strasz, nie strasz bo--------.

#137 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 22:29:11

Wszystkich straszą grzywnami, mandatami, nawet sądem- tylko na nich qrwa kary nie ma!!&

Karą będzie REFERENDUM -zegar tyka .Za karę EKSTRADYCJA!

#138 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 13:02:55

Tik tak tik tak tik tak :D

#139 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 20:23:51

O kużwa..Nieszawa się wystraszyła. Żadnych wpisów.

#140 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 21:11:27

O kużwa..Nieszawa się wystraszyła. Żadnych wpisów.

To nie strach to oczekiwanie ,na nowe wieści z UM .Nie wiem kiedy będzie sesja ale bankowo atrakcji nasi radni i pracująca szanowna ekipa UM nam dostarczy na początek w górę opłaty za wodę i ścieki pewnie za te spływające do Wisły .A zegar tyk ,tyk ,tyka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych