Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nieszawa. PROM PŁYWA FORMALNIE. MIASTO W TROSCE O DOBRO MIESZKAŃCÓW MUSI WYRĘCZAĆ POWIAT.

Nieszawa Prom

43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 14:13:45

Nieszawie należy sie w trybie pilnym zarząd komisaryczny. Natychmiastowe rozwiązane rady miejskiej i powołanie komisarza. Stworzenie dobrego planu ratunkowego dla tego miasta jest jedyną szansą wyjścia z zapaści. W całym tym towarzysko- politycznym zacietrzewieniu widać jak na dłoni skłonność do autodestrukcji.

Natychmiastowe odwołanie dwóch największych szkodników -burmistrza i zastępcy!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 15:59:22

Nieszawie należy sie w trybie pilnym zarząd komisaryczny. Natychmiastowe rozwiązane rady miejskiej i powołanie komisarza. Stworzenie dobrego planu ratunkowego dla tego miasta jest jedyną szansą wyjścia z zapaści. W całym tym towarzysko- politycznym zacietrzewieniu widać jak na dłoni skłonność do autodestrukcji.

Mnie też się wydaje że swoistym uwolnieniem z tego klinczu jest ,zarząd komisaryczn . Innej drogi nie ma . Musi przyjść ktoś z zewnątrz i wdrożyć procedury ratunkowe dla Nieszawy.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 16:25:59

Mnie też się wydaje że swoistym uwolnieniem z tego klinczu jest ,zarząd komisaryczn . Innej drogi nie ma . Musi przyjść ktoś z zewnątrz i wdrożyć procedury ratunkowe dla Nieszawy.

też jestem ZA!!!! Nie ma co czekać do wyborów

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:28:44

też jestem ZA!!!! Nie ma co czekać do wyborów

Wprowadzanie zarządu komisarycznego trwa trzy lata. . 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nieszawa, Prom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych