Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nieszawa - nowy początek. Przemysław Jankowski nowym burmistrzem

Nieszawa burmistrz nieszawy nieszawianie

12759 odpowiedzi w tym temacie

#12641 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:10:39

Co niektórzy na tym forum maja obsesję na temat Agaty i Iwony, to już choroba albo patologia

Historia zna już przypadki potwierdzone przez organy ścigania ze strony jednej z tych Pań, więc czemu się dziwić?

#12642 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 14:11:12

Komuś bardzo przeszkadzały osoby na tym forum, którym rozłożone zostały zadłużenia na raty, więc weszłem na bip i długa ta lista, a nie tylko jedna osoba. I umorzenia były, i rozłożenia na raty np. Nauczycielowi, i to też niemałe kwoty. Więc kolego który obrażasz ludzi za to że płacą swoje długi podając jedną osobę wymień i resztę z tej listy. Bo to niesmaczne gdy robi się nagonke na jedną osobę. A tak wygląda hejt.

#12643 ~To nie jest hejt~

~To nie jest hejt~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 04:33:03

Komuś bardzo przeszkadzały osoby na tym forum, którym rozłożone zostały zadłużenia na raty, więc weszłem na bip i długa ta lista, a nie tylko jedna osoba. I umorzenia były, i rozłożenia na raty np. Nauczycielowi, i to też niemałe kwoty. Więc kolego który obrażasz ludzi za to że płacą swoje długi podając jedną osobę wymień i resztę z tej listy. Bo to niesmaczne gdy robi się nagonke na jedną osobę. A tak wygląda hejt.

Szłem łąkom. Kwiaty pachły. Wiater wiał. Ona mnie odepchła. Wienc weszłem do domu. Pierdłem, rzygłem i wyszłem. Bo chamstwa nie zniese.

#12644 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 21:30:49

(...) Ludzie ludziom zgotowali ten los... (...) tak napisała kiedyś Zofia Nałkowska!
Ludzie co się z Wami stało?!
Dlaczego tyle nienawiści, pogardy, intryg w takim małym miasteczku jak Nieszawa?!
Dlaczego nie ma jedności wśród ludzi, których korzenie utkwione są w Nieszawie?!
Dlaczego poddaliście się i tkwicie w intrygach dwóch władczych osób spoza Nieszawy i nawzajem niszczycie i obrażacie siebie doprowadzając do upadku Nieszawy?!
Wasi przodkowie wstydziliby się za Was w tym momencie!

Ten teks powinien być pacierzem dla każdego mieszkańca Nieszawy.

Dlaczego sobie sami gotujecie taki los!!!!!!!!!!!!

#12645 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 21:44:36

Ten teks powinien być pacierzem dla każdego mieszkańca Nieszawy.

Dlaczego sobie sami gotujecie taki los!!!!!!!!!!!!

Nie ma lepszego systemu jak demokracja chociaż czasami jest jej przesyt .Ale ludzi dobrej woli jest więcej ,myślę że wszystko dobrze się skończy.

#12646 ~Życzliwy~

~Życzliwy~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 22:18:10

Nie ma lepszego systemu jak demokracja chociaż czasami jest jej przesyt .Ale ludzi dobrej woli jest więcej ,myślę że wszystko dobrze się skończy.

Ludzie dobrej woli? już wybrali, zagładę naszego miasteczka .  

#12647 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:31:40

Powoli, powoli, zamkniemy szkole, przedszkole samorządowe, a później połączymy siły z Raciążkiem lub Wagancem. Dla jednego etat już czeka. A co z resztą urzędników? Czeka urząd pracy i Kuroń. Ludzie obudzccie się. Oni chcą nas zniszczyć!!!! Czy naprawdę jesteście obojętni i za pracę zrobicie wszystko !!!!

#12648 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:29:38

No i co z tego tera też kokosów nie ma

#12649 Tomek4431

Tomek4431

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:17:03

Każdy wpis w tym wątku jest bardzo ciekawy.Trochę mi czasu pójdzie na przeczytanie każdego wpisu.

wyłaz dachowy

#12650 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 16:24:48

Powoli, powoli, zamkniemy szkole, przedszkole samorządowe, a później połączymy siły z Raciążkiem lub Wagancem. Dla jednego etat już czeka. A co z resztą urzędników? Czeka urząd pracy i Kuroń. Ludzie obudzccie się. Oni chcą nas zniszczyć!!!! Czy naprawdę jesteście obojętni i za pracę zrobicie wszystko !!!!

Może przekształcimy w stowarzyszeniowe będzie taniej i lepiej.

#12651 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 16:36:52

Ja bym proponował przekształcić urząd miasta w stowarzyszeniowy. Może wreszcie wspaniałych burmistrzów byśmy się pozbyli.

#12652 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 18:03:27

Czy ten czekający etat nie ma przypadkiem czegoś wspólnego z udzielonym kiedyś urlopem bezpłatnym?

#12653 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 08:10:19

URZĄD  MIASTA  STOWARZYSZENIOWY !!!!  bardzo dobry pomysł.

#12654 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 08:49:35

Rada miasta jest współwinna temu co się dzieje z finansami. nie zgłaszają tego faktu do Wojewody. Dzban wodę nosi..........

#12655 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 10:55:41

chrum chrum .......co za świ .....

#12656 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 16:55:31

Rada miasta jest współwinna temu co się dzieje z finansami. nie zgłaszają tego faktu do Wojewody. Dzban wodę nosi..........

A co Wojewoda da kasę? a czy ktoś nie dostał pensji? Właściwie w czym problem?problemy mają wszystkie gminy wokół Nieszawy ,np Aleksandrów Kujawski i co z tego problemy po to są by je rozwiązywać a nie donosić do Wojewody itp.

#12657 ~Wielbicielka~

~Wielbicielka~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 18:24:22

#12658 ~Kleryk~

~Kleryk~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 20:03:07

Ave św. Anno, ave!

#12659 ~ELKA~

~ELKA~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 12:39:54

A co Wojewoda da kasę? a czy ktoś nie dostał pensji? Właściwie w czym problem?problemy mają wszystkie gminy wokół Nieszawy ,np Aleksandrów Kujawski i co z tego problemy po to są by je rozwiązywać a nie donosić do Wojewody itp.

Jak rozwiażesz problemy finansowe nie starając się o kasę z zewnątrz ?  ja takiej opcji nie widzę. Jak ktoś tu już wspominał, radni nie pomagają w tym temacie. Powiem więcej ......ukrywają ten fakt żeby nie wyniósł się do instytucji wyżej. Mam wrażenie że niektórzy żyją z miesiąca na miesiąc. Żeby przedłużyć sobie życie o kolejne wynagrodzenie miesięczne. Wiedząc w tym momencie że to już koniec tego samorządu

#12660 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:48:22

Jak rozwiażesz problemy finansowe nie starając się o kasę z zewnątrz ? ja takiej opcji nie widzę. Jak ktoś tu już wspominał, radni nie pomagają w tym temacie. Powiem więcej ......ukrywają ten fakt żeby nie wyniósł się do instytucji wyżej. Mam wrażenie że niektórzy żyją z miesiąca na miesiąc. Żeby przedłużyć sobie życie o kolejne wynagrodzenie miesięczne. Wiedząc w tym momencie że to już koniec tego samorządu

Skoro radni są niewydolni, to niech ktoś z mieszkańców zawiadomi właściwe organy o sytuacji finansowej miasta.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nieszawa, burmistrz nieszawy, nieszawianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych