Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nieszawa - nowy początek. Przemysław Jankowski nowym burmistrzem

Nieszawa burmistrz nieszawy nieszawianie

12257 odpowiedzi w tym temacie

#12041 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:13:44

to znaczy, że ukrywasz fakty. jesteś współwinna. zastanów się czy tego nie trzeba ujawnić ? Idioci

widze, że sędzia z ciebie dobry. współwinnym bym był gdybym był świadkiem zdarzenia, lub krzywdy osoby trzeciej, jesli sprawa dotyczy mojej krzywdy to moja sprawa co z tym dalej robie.

#12042 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 14:29:15

widze, że sędzia z ciebie dobry. współwinnym bym był gdybym był świadkiem zdarzenia, lub krzywdy osoby trzeciej, jesli sprawa dotyczy mojej krzywdy to moja sprawa co z tym dalej robie.

po prostu masz coś z głową. a co z nią zrobisz to faktycznie twoja sprawa

#12043 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 14:34:03

Siostro, zanim otworzycie to przedszkole zabezpieczcie staw orzed dziećmi. To tylko dzieci i wystarczy moment  zeby nieszczęście było gotowe. Kto potem odpowie ?  gospodarz obiektu

#12044 ~Szczery~

~Szczery~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:28:10

to może szkole wyjść tylko na dobre, poprzednia szkoła po jego odejściu w ciągu 2 lat a teraz juz 4 zmieniła się nie do poznania. Dzieciaki mają wszystkie pomoce, pomieszczenia wyposażone w super sprzety a sale tak pieknie wygladają, że chce sie te dzieci odprowadzać do szkoły. Boisko, sprzęt sportowy. Każdy kto z rodziny jest na jakiejś uroczystości szkolnej wraca z niedowierzaniem, że tak można. I to sa fakty a nie złośliwość, za nasze podatki tacy pracują i powinni optymalnie wykorzystywać fundusze na placówkę bo na tym pozniej tracą nasze dzieci. Teraz idą do innych szkoł i mają inne oczekiwania a ni ejak przedtem, zaszczute bo nic nie widziały.

Tylko do tego potrzeba:
- współpracy organu prowadzącego z dyrektorem placówki,
- finansowania niezbędnych zakupów i modernizacji,
- chęci długofalowego rozwoju oświaty w gminie.
Jakoś przez ostatnie lata w Nieszawie słyszymy o:
- walce organu prowadzącego z dyrektorem i vice versa,
- katastrofie budżetu miasta i dalszym zadłużaniu,
- planowanej w niedalekiej przyszłości likwidacji szkoły lub ograniczeniu ilości klas wyłącznie do 1-4.
I dla obrońców wszelakich na forum - nie bronię tu żadnej ze stron.

#12045 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:15:25

Tylko do tego potrzeba:
- planowanej w niedalekiej przyszłości likwidacji szkoły lub ograniczeniu ilości klas wyłącznie do 1-4.

Od momentu gdy pan burmistrz ma pęd na przedszkole (to swoje jak określa) to inne sprawy się nie liczą. Według mnie cichy układ z jednym z wójtów - ty mi bedziesz "podrzucał" dzieci do przedszkola ze swojej gminy a ja ci za rok oddam dzieci z klas starszych do szkoły podstawowej która miała umrzeć w tym roku ale jakoś jej żywot przeciągnięto do następnego roku. Otóż....uczniowie i ich rodzice to nie zabawki którymi można grać i przestawiać. Szacunek należy się i jednym i drugim.

#12046 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 22:21:24

Tylko do tego potrzeba:

znam tego człowieka i z nim w ogóle trudno sie pracuje i dogaduje ale jak ktos go nie zna to umie się sprzedac (pracowałam i wiem z doświadczenia), dziwne tylko po co miasto sciagało go do nas skoro od razu nie mogli sie dogadac

#12047 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 08:41:09

znam tego człowieka i z nim w ogóle trudno sie pracuje i dogaduje ale jak ktos go nie zna to umie się sprzedac (pracowałam i wiem z doświadczenia), dziwne tylko po co miasto sciagało go do nas skoro od razu nie mogli sie dogadac

no kampania. żałosne przedstawienie w formie wpisu. takie pisanie o człowieku nabija mu punkty.

#12048 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 12:35:28

A ja tam zyczę dobrze, w sumie to nie chciałabym się znależć w sytuacji, że po 4 latach dopiero co zmienione miejsce pracy i ponownie szukać kolejnej. To jednak za każdym razem nowi, inni ludzie i trzeba sie dostosować do nowej placowki. Wiadomo, ze młodym łatwiej zmieniać a jak to mówią starych drzew sie nie przesadza i tez trzeba współczuć.

#12049 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 13:15:10

Teraz takie czasy dzisiaj jesteś tu a już jutro tam

#12050 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 17:23:56

czyli konkursu do podstawówki nie będzie. jeden kandydat ze starą oceną.....czyli koniec balu panno lalu. I nowy konkurs bedzie ogłoszony. Lisek chytrusek jak dzisiaj czytam powolał do komisji mecenaskę żeby sprawdziła czy papiery są ważne. i po 30 minutach konkurs odwołany. dla mnie to jakoś dziwnie podejrzane

#12051 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 17:39:10

Ten przepis który ktoś cytował o ważnosci oceny pracy w przypadku skrócenia kadencji dyrektora lub kierownika nie jest w Prawie Oświatowym. On jest przeniesiony do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 2018 r.

#12052 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 12:52:01

Najszybciej wyludniające się miasto w kujawsko-pomorskim. Dzięki Ci Andrzeju i Przemku. Oby tak dalej.

Sukces pełną gębą  :)

#12053 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 15:46:10

Najszybciej wyludniające się miasto w kujawsko-pomorskim. Dzięki Ci Andrzeju i Przemku. Oby tak dalej.

Sukces pełną gębą  :)

klęska nadchodzi z każdym dniem, budżetu już nie ma. trzeba się pakować.....

#12054 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 17:02:15

Opublikowano ranking Top 10 najbardziej wyludniających się miast w kujawsko-pomorskim. Przegoniliśmy nawet Włocławek. 

#12055 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 08:55:00

Janek żyjesz ?  co tam nowego ? Jakie ploty ?

#12056 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 14:53:35

Janek żniwuje i nie ma czasu

#12057 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 18:39:46

Przedszkole się robi ?  :D :D :D

#12058 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 20:16:00

Oj robi, staw już zasypano i ogrodzenie zrobione

#12059 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 21:04:30

Oj robi, staw już zasypano i ogrodzenie zrobione

A tunel do podstawówki też?

#12060 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 15:41:12

Nie robi się. Najgorsze jest to że nikt nie chce tam pracować. Nauczycielek....brak.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nieszawa, burmistrz nieszawy, nieszawianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych