Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nieszawa - nowy początek. Przemysław Jankowski nowym burmistrzem

Nieszawa burmistrz nieszawy nieszawianie

12744 odpowiedzi w tym temacie

#10601 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 14:40:42

Panie burmistrz Pana obłuda i manipulacje pikuja ostro w dół. Nie ma Pan dużego poparcia w mieście.
Jeno pojedyncze osoby:Weronka, Agatka oraz zawsze wierna 'przepiękna i ponentna' chrum-chrum.

#10602 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 14:43:38

A jeszcze zapomniałeś dodać że Madzia i Joanna.Przecież jedna pierwsza to radna A ta druga razem z Wronisia udział w zebraniach Rady Miasta biorą.Ciekawe z jakiej racji?

#10603 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 15:59:10

Panie Andrzeju pana odezwa przed wyborami to porażka,pana czas już minął i zal patrzeć jak pan sie miotasz i konbinujesz by jeszcze zaistnieć. Nepotyzm pana jest porażający,czapa to rodzina pańska,kazdy o tym wie ale ile można? Ciagle naprawy,łazienka,elewacja,balkonik,przypominam że jest w tym mieście wiele domów komunalnych zaniedbanych po pana kadencji i rzadach.Może niech sie pan zajmie tym nielegalnym handelkiem papierosów u kuzyna bo wstyd że przy urzędzie taka melina. A najlepiej pan zrobi gdy skorzysta z przywilejow emeryta i usiadzie w kapciach w bujanym fitelu i powspomina młode lata ,lepiej panu to zrobi niż latanie ciagle do urzedu by zaistnieć albo z banerami przechlanego polityka co to nigdy nic dobrego dla tego miasta nie zrobił,czyż to nie peowiec,a podobnież tak pan walczyłeś z horonziakiem notabene tez kiedyś peowcem. No a już jak cgcesz pan pomagać to idź do swojego koleszki monsura czy sikorskiego niech zlikwidują tą ruine na rynku co to strasz,jak opisał to redaktor w gazecie wyborczej,,na rynku w Nieszawie jak po wojnie w Czeczenii,, nie jest panu wstyd takiemu działaczowi popierajacego sikorskiego ambasadora regionu że czeczenie mamy a nie Nieszawe?!!!!

#10604 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:39:50

Dyrektora odwołali.

#10605 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:48:26

i co z tego ?

#10606 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 16:50:22

Bądź trochę poważniejszy. To nie jest ich folwark,żeby mogli odwołać Dyrektora. Przyjdź jutro do szkoły,a zobaczysz,że Pan Piotr będzie normalnie w pracy. Kolejny raz im nie pyknęło! Tylko psmiechowisko z siebie robią i nic więcej.

#10607 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:01:05

i co z tego ?

nie licz na to że sympatia z początku kadencji obejmując zastępcę ,teraz pełni obowiązki zapuści korzenia na stałe ,nic bardziej mylnego

#10608 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:04:26

na pewno beznadziejny jesteś ty buduniu młody, co jest bardzo czytelne po twoim zachowaniu,stary trochę rozważniejszy bo jak podgląda to najwyżej firana w oknie się buja, ale go nie widać ,a ty cwaniaczku z miodem w uszach ,nie kompromituj się publicznie ,tylko na co cię stać więcej, szczucie bicie piany--- to wasza genetyczna specjalność trzymać tak silnie !!

#10609 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:05:01

Bądź trochę poważniejszy. To nie jest ich folwark,żeby mogli odwołać Dyrektora. Przyjdź jutro do szkoły,a zobaczysz,że Pan Piotr będzie normalnie w pracy. Kolejny raz im nie pyknęło! Tylko psmiechowisko z siebie robią i nic więcej.

to że został odwołany nie oznacza że niema wstępu do szkoły--wręcz odwrotnie ,ma obowiązek świadczenia pracy prowadząc lekcje ,czyli jest nauczycielem i nie ściemniaj barani łbie.

#10610 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:10:24

Spokojnie, nie denerwujcie się. Będzie dobrze

#10611 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:12:04

Od jutra chrum chrum bedzie rządzic  :) stała dzisiaj pod urzędem od 14 tej więc strategia na jutro gotowa

#10612 ~juljan~

~juljan~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:18:01

Spokojnie, nie denerwujcie się. Będzie dobrze

już jest dobrze ,a będzie tak jak powinno.

#10613 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:19:15

Osobiście traktuję to jako żart

#10614 ~mecyja~

~mecyja~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:31:48

Osobiście traktuję to jako żart

to mało wazne ,a fakt nie raz po prostu nie dociera ,ale spoko, prześpisz się z tym żartem rano będzie wszystko zrozumiałe.

#10615 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 17:44:27

jeszcze chwila zobaczysz co będzie z takimi jak ty ,po prostu Piotr nie da wam spać po nocach,koszmary i zmory bywają nie do zniesienia

#10616 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 18:46:39

Nie wiem jakie były kuluary odwołania dyrektora (bo rozumiem że sam nie zrezygnował) ale dziwi mnie (a znam te tematy) że Kurator  Oświaty w trakcie roku szkolnego wyraził zgodę na to. Bo opinia musi być. Jest to warunek ewentualnego odwołania.

#10617 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 19:07:07

Spokojna twoja skoro odwołał to musiał mieć taką opinię. Idiotą nie jest !

#10618 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 19:14:51

Nie wiem jakie były kuluary odwołania dyrektora (bo rozumiem że sam nie zrezygnował) ale dziwi mnie (a znam te tematy) że Kurator  Oświaty w trakcie roku szkolnego wyraził zgodę na to. Bo opinia musi być. Jest to warunek ewentualnego odwołania.

co ty znasz ,raczej udajesz co nie co .sprawa banalnie prosta--- zlikwidowano placówkę w Nieszawie o nazwie ZESPÓŁ -- skoro TAK to i likwidacja funkcji kierującej ,JASNE CWANE GAPY ???

#10619 ~juljan~

~juljan~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 19:31:48

co ty znasz ,raczej udajesz co nie co .sprawa banalnie prosta--- zlikwidowano placówkę w Nieszawie o nazwie ZESPÓŁ -- skoro TAK to i likwidacja funkcji kierującej ,JASNE CWANE GAPY ???

TRZEBA być realistą i tylko strategia dobrze przemyślana jest gwarantem zaprowadzenia porządku w tym miasteczku--- ZACZĘŁO  SIE  !!!!!

#10620 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 22:53:19

W Nieszawie to nawet informatyk daje lepsze wywiady niż burmistrz.
Odsylam do gazety wyborczej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nieszawa, burmistrz nieszawy, nieszawianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych