Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nieszawa - nowy początek. Przemysław Jankowski nowym burmistrzem

Nieszawa burmistrz nieszawy nieszawianie

12251 odpowiedzi w tym temacie

#9581 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 12:24:07

Burmistrzowi żadny wniosek niebyl składany tylko deklaracja a ona jeszcze nic nie oznacza i nie jest zobowiązująca bo żadnej umowy nie podpisywalismy na świadczenie usług przedszkolnych.

UWAGA wszelkie inspiracje które się pojawiaja mają na celu wprowadzanie zamętu i destrukcji.Autorami takich działań są osoby które bronią tylko i wyłącznie własnych interesów,i to jest dla nich najważniejsze. NALEŻY Z TYM SKOŃCZYĆ ZA WSZELKĄ CENĘ.po rozum do głowy,nie mieszaj łapami w kieszeniach  zacznij myśleć.Jaki samorząd mógł by działać na szkodę swojego społeczeństwa ,komu wy ufacie.To co burmistrz proponuje to na pewno jest wyższą koniecznością pod wielką odpowiedzialnościa z jego strony ,was natomiast kierunkuje jeden wielki egoizm podsycany przez jakiegoś koguta zagrodowego,który gdzieś coś posłyszy i piórami trzepie,szkoda waszego czasu.

#9582 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 14:56:52

UWAGA wszelkie inspiracje które się pojawiaja mają na celu wprowadzanie zamętu i destrukcji.Autorami takich działań są osoby które bronią tylko i wyłącznie własnych interesów,i to jest dla nich najważniejsze. NALEŻY Z TYM SKOŃCZYĆ ZA WSZELKĄ CENĘ.po rozum do głowy,nie mieszaj łapami w kieszeniach zacznij myśleć.Jaki samorząd mógł by działać na szkodę swojego społeczeństwa ,komu wy ufacie.To co burmistrz proponuje to na pewno jest wyższą koniecznością pod wielką odpowiedzialnościa z jego strony ,was natomiast kierunkuje jeden wielki egoizm podsycany przez jakiegoś koguta zagrodowego,który gdzieś coś posłyszy i piórami trzepie,szkoda waszego czasu.

A do jakiej wypowiedzi Ty się odnosisz... Zapewne nie do tej na którą była wypowiedz. Czytaj ze zrozumieniem... A wracając do twojej wypowiedzi szkoda że nie widzisz, że samorząd w Nieszawie dawno upadł bo Oni i tak nic nie robią od wielu lat. Są tylko obiecanki cacanki a głupiemu radość, każdy potrafi dużo robic a .... robić. A wracając do przedszkola stowarzyszenia to trzeba się zabrać od formalnej i prawnej strony żeby bylo na tym etapie wszystko formalnie załatwione bo w kuratorium i w Oświacie te przedszkole nie jest nawet zgłoszone. Nawet nie są poinformowani ze są plany żeby było przedszkole prowadzone przez stowarzyszenie. A wiodomo że w tak małej miejscowości nie mogą być dwa przedszkola. No to z czym wy do ludu... Gadać głupoty to każdy potrafi. A Każdy ma swój rozum i będzie postępował według siebie, a gadanie że coś jest lepsze lub gorsze nie pomoże. A ty się napij meliski bo coś nerwowy jesteś. Pozdrawiam

#9583 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 15:43:04

tak tak tak niektóre PANIE z przedszkola już policzyły i doszły do przekonania że im się to nie opłaca .A JAKIE TAM DOBRO DZIECKA.PRZECIEŻ BĘDZIEMY MUSIAŁY Pracować WYDAJNIEJ DŁUŻEJ.i niech sobie tak trzymają ,niema miejsca na takie poglądy,gonić takie towarzystwo do skutku.

Jakim prawem piszesz, co mogą myśleć panie pracujące w przedszkolu? Każdemu przecież, niezależnie od rodzaju pracy zależy na stabilizacji. Ale co ty możesz o tym wiedzieć trolu komputerowy, obiad że smaków nieszawskich za darmo zezarles, więc chola teraz do kompa i siać ferment. Sobą się zajmij i pilnuj swojego nosa! Nie wypowiadaj się za innych!

#9584 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 16:01:21

A do jakiej wypowiedzi Ty się odnosisz... Zapewne nie do tej na którą była wypowiedz. Czytaj ze zrozumieniem... A wracając do twojej wypowiedzi szkoda że nie widzisz, że samorząd w Nieszawie dawno upadł bo Oni i tak nic nie robią od wielu lat. Są tylko obiecanki cacanki a głupiemu radość, każdy potrafi dużo robic a .... robić. A wracając do przedszkola stowarzyszenia to trzeba się zabrać od formalnej i prawnej strony żeby bylo na tym etapie wszystko formalnie załatwione bo w kuratorium i w Oświacie te przedszkole nie jest nawet zgłoszone. Nawet nie są poinformowani ze są plany żeby było przedszkole prowadzone przez stowarzyszenie. A wiodomo że w tak małej miejscowości nie mogą być dwa przedszkola. No to z czym wy do ludu... Gadać głupoty to każdy potrafi. A Każdy ma swój rozum i będzie postępował według siebie, a gadanie że coś jest lepsze lub gorsze nie pomoże. A ty się napij meliski bo coś nerwowy jesteś. Pozdrawiam

dobrze pij meliskę nie przerywaj bo popadniesz w szał ,jak nie będzie samorządu to ty pierwsza stracisz najwięcej , i co potem robić jak w polu marchewkę i pomidory kombajny zbierają, ja nie mam się czym przejmować, moje dzieci już się uczą na wyższych uczelniach,ale to że

Nieszawa może zostać sołectwem Wagańca, to tylko dzięki takim jak ty,i to nie jest mi obojętne.Odnośnie samorządu to nie bądz bezczelna bo najwiekszego gnoju narobiono jak rządzili JULKI ,ten samorząd jeszcze długo będzie walczył i nic pewnego ,bo przy wsparciu ludzi o tak skrajnych poglądach jakie prezentujesz jest bardzo trudne.

#9585 ~pryta~

~pryta~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 16:21:55

Jakim prawem piszesz, co mogą myśleć panie pracujące w przedszkolu? Każdemu przecież, niezależnie od rodzaju pracy zależy na stabilizacji. Ale co ty możesz o tym wiedzieć trolu komputerowy, obiad że smaków nieszawskich za darmo zezarles, więc chola teraz do kompa i siać ferment. Sobą się zajmij i pilnuj swojego nosa! Nie wypowiadaj się za innych!

ty logiku wyrażnie ograniczony/a wciągnij stringi i na drzewo liście pompować ,uważaj bo możesz trafić na iglaste HI HI HI,

#9586 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 16:29:53

dobrze pij meliskę nie przerywaj bo popadniesz w szał ,jak nie będzie samorządu to ty pierwsza stracisz najwięcej , i co potem robić jak w polu marchewkę i pomidory kombajny zbierają, ja nie mam się czym przejmować, moje dzieci już się uczą na wyższych uczelniach,ale to że
Nieszawa może zostać sołectwem Wagańca, to tylko dzięki takim jak ty,i to nie jest mi obojętne.Odnośnie samorządu to nie bądz bezczelna bo najwiekszego gnoju narobiono jak rządzili JULKI ,ten samorząd jeszcze długo będzie walczył i nic pewnego ,bo przy wsparciu ludzi o tak skrajnych poglądach jakie prezentujesz jest bardzo trudne.

Hahaha nie porównuj mnie do siebie bo do pięt nie dorastasz. Ja też nie muszę się niczym przejmować bo mi i moim dziecia niczego nie brakuje. A stracić nic nie stracę bo w tej miejscowości akurat nie pracuje. Może dzięki takim jak ty Nieszawa wegetuje... Bo jestem ciekawa gdzie byłeś jak był inny samorząd... Może grzales tylek w samorządzie, pieniądze dawali i wtedy cicho siedziales a teraz jak cie wywalili to wielki obserwator i obrońca się zrobiłeś. Hehe Nie bądz śmieszny. Słoma z butów wystaje.

#9587 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 16:55:36

Hahaha nie porównuj mnie do siebie bo do pięt nie dorastasz. Ja też nie muszę się niczym przejmować bo mi i moim dziecia niczego nie brakuje. A stracić nic nie stracę bo w tej miejscowości akurat nie pracuje. Może dzięki takim jak ty Nieszawa wegetuje... Bo jestem ciekawa gdzie byłeś jak był inny samorząd... Może grzales tylek w samorządzie, pieniądze dawali i wtedy cicho siedziales a teraz jak cie wywalili to wielki obserwator i obrońca się zrobiłeś. Hehe Nie bądz śmieszny. Słoma z butów wystaje.

miałem już do tego poziomu się nie zniżać,jednak muszę ci szczerze dorzucić iż żle punktujesz ,nigdy nigdzie nie byłem wywalony,i nigdy nie byłem pasożytem na garnuszku lokalnego samorządu,GOŃ  SIE baj baj.

#9588 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 17:06:25

miałem już do tego poziomu się nie zniżać,jednak muszę ci szczerze dorzucić iż żle punktujesz ,nigdy nigdzie nie byłem wywalony,i nigdy nie byłem pasożytem na garnuszku lokalnego samorządu,GOŃ SIE baj baj.

I vice versa. Haha to nie dorzucaj bo mnie akurat to nie obchodzi.

#9589 ~pryta~

~pryta~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 17:13:30

I vice versa. Haha to nie dorzucaj bo mnie akurat to nie obchodzi.

takie osobistości to można wesprzeć ------ jedynie ciepłym lodem HA HA HA  HA

#9590 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 17:32:43

takie osobistości to można wesprzeć ------ jedynie ciepłym lodem HA HA HA HA

To sobie sam zrób jeśli masz ochotę.

#9591 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:19:41

Asiu Z. nie wiem jakiś masz interes w tym żeby chodzić po wsi i opowiadać ludziom że w przedszkolu szkolnym są zapisane na przyszły rok trzy osoby. Płaci ci szef za to ?  Dla twojej informacji wczoraj zapisałam dziecko na przyszły rok do obecnego przedszkola i było to zgłoszenie numer 19. (słownie: dziewiętnascie). Piszę ci slownie żebyś czegoś nie pomyliła i nie opowiadała że jest 1,9 dziecka zapisanego. Za jakiś czas sama przyjdziesz z podwiniętym ogonem żeby dziecko zapisać.

#9592 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:21:52

ty logiku wyrażnie ograniczony/a wciągnij stringi i na drzewo liście pompować ,uważaj bo możesz trafić na iglaste HI HI HI,

znów się zaczynasz zacinac i w kółko powtarzać ta sama spiewke,Ty cymbale potężnie ograniczony. Wulkanizator cię szukał, bo mu się wentyle pokonczyly.

#9593 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:33:38

Asiu Z. nie wiem jakiś masz interes w tym żeby chodzić po wsi i opowiadać ludziom że w przedszkolu szkolnym są zapisane na przyszły rok trzy osoby. Płaci ci szef za to ?  Dla twojej informacji wczoraj zapisałam dziecko na przyszły rok do obecnego przedszkola i było to zgłoszenie numer 19. (słownie: dziewiętnascie). Piszę ci slownie żebyś czegoś nie pomyliła i nie opowiadała że jest 1,9 dziecka zapisanego. Za jakiś czas sama przyjdziesz z podwiniętym ogonem żeby dziecko zapisać.

noooo....żeby za to chociaż trzynastkę wcześniej dostała. za to w nagrodę dostanie nie w pierwszym kwartale tylko.....w drugim (jak dobrze pójdzie)  :)

#9594 ~pryta~

~pryta~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:03:19

znów się zaczynasz zacinac i w kółko powtarzać ta sama spiewke,Ty cymbale potężnie ograniczony. Wulkanizator cię szukał, bo mu się wentyle pokonczyly.

jedyny ratunek DRZEWO I POMPUJESZ  HA HA HA ,masz fuchę dopuki będzie forum istniało hHI HI HI.

#9595 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:09:22

noooo....żeby za to chociaż trzynastkę wcześniej dostała. za to w nagrodę dostanie nie w pierwszym kwartale tylko.....w drugim (jak dobrze pójdzie)  :)

...dziwię się jej, że dała się wciągnąć w te lokalne rozgrywki, sama przez takie postępowanie się tylko ośmiesza. Sama ma pracę, a angażuje się w to, żeby ktoś tej pracy się pozbył. Podłe to i niegodziwe postępowanie. Ale co się nie robi, by przypodobać się szefowi? A może kiedyś MOPS jej obiecał? Myślałem, że jest rozsądniejsza, jednak się myliłem.

#9596 ~mecyja~

~mecyja~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:14:58

...dziwię się jej, że dała się wciągnąć w te lokalne rozgrywki, sama przez takie postępowanie się tylko ośmiesza. Sama ma pracę, a angażuje się w to, żeby ktoś tej pracy się pozbył. Podłe to i niegodziwe postępowanie. Ale co się nie robi, by przypodobać się szefowi? A może kiedyś MOPS jej obiecał? Myślałem, że jest rozsądniejsza, jednak się myliłem.

NIETYPOWY KOLOR ZACZYNASZ PRYMITYWNE ŚPIEWKI -----TO ZARAZ URUCHOMIMY DOBRY SKECZ.

#9597 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:43:06

Dajcie sobie spokój z tym Pszemkowym przedszkolem. Sprawa od samego początku nie jest zgodna z prawem. Niech sobie robi spotkania i obiecuje ludziom brednie. Nie komentujcie tego i nie opowiadajcie. Zbłaźni się sam tą akcją "przedszkolną"

#9598 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:47:22

Kurde budżet miasta zdycha a wu pierdzielicie o jakimś zakichanym przedszkolu ? ogarnijcie się. na trzynastki nie ma, na wypłaty, na rachunki a wy o wymyślonym przedszkolu

#9599 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:51:45

Pani Joanno - 19 !!!!!!

#9600 ~kokeszko~

~kokeszko~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:58:16

Dajcie sobie spokój z tym Pszemkowym przedszkolem. Sprawa od samego początku nie jest zgodna z prawem. Niech sobie robi spotkania i obiecuje ludziom brednie. Nie komentujcie tego i nie opowiadajcie. Zbłaźni się sam tą akcją "przedszkolną"

pieją kury pieją ,pieją kury pieją,nie mają koguta.prawnik sie znalazł na krótkim łańcuchu,każdy kundel szczeka tylko z powodu jednego. BOI SIE

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nieszawa, burmistrz nieszawy, nieszawianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych