Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Nieszawa - nowy początek. Przemysław Jankowski nowym burmistrzem

Nieszawa burmistrz nieszawy nieszawianie

10604 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 13:48:52

no tak jakaś odmiana musi być trzeba sie trochę pośmiać wszak mamy NOWĄ WŁADZĘ ŚWIĘTA ZA PASEM WIĘC TROCHĘ RADOŚCI nam się przyd

Tu nie ma co do śmiechu, został stary syf. Mieliśmy sie cieszyć na Święta i co witaj stare.

Ciekawe czym sobie te panie zasłużyły ( każdy wie o kogo chodzi), że awansowały.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 14:52:17

Jak to czym pokorą i lizusostwem a płaszcz przebrały na drugie ramię Tylko jedno jest dziwne dlaczego nic nie robią z tym Ci co mówili że pozbędziemy się tych paso,,,,,ów a teraz co ? Panie prosto w oczy ludziom się śmieją!

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 17:09:25

Totalny brak zmian kadrowych to już szczyty. Jak tak dalej pójdzie to kto wie może "referendum" , bo przeczeż nie oto nam mieszkańcom chodziło.

Ja, mieszkaniec nie podpisuję się pod tą wypowiedzią. Proszę nie pisać w imieniu wszystkich , bo nie ma Pan (Pani ) ku temu podstaw. Mnie chodzi o to, aby w końcu było normalnie, aby nie zwalniano ludzi z politycznych, czy innych nieistotnych powodów ( na przykład by zrobić miejsce znajomemu). Jeśli się pracownicy nie sprawdzą, wtedy dopiero  podejmuje się odpowiednie decyzje. Miałem nadzieję, że propagandę nienawiści mamy za sobą. Najwyraźniej to nie jest problem poprzedniej władzy, tylko nieszawian.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:47:16

Ja, mieszkaniec nie podpisuję się pod tą wypowiedzią. Proszę nie pisać w imieniu wszystkich , bo nie ma Pan (Pani ) ku temu podstaw. Mnie chodzi o to, aby w końcu było normalnie, aby nie zwalniano ludzi z politycznych, czy innych nieistotnych powodów ( na przykład by zrobić miejsce znajomemu). Jeśli się pracownicy nie sprawdzą, wtedy dopiero  podejmuje się odpowiednie decyzje. Miałem nadzieję, że propagandę nienawiści mamy za sobą. Najwyraźniej to nie jest problem poprzedniej władzy, tylko nieszawian.

A czy ty szuje będziesz trzymać w domu? Nie trzeba zwalniać ale oddelegowanie jest konieczne!!!Jest tyle innych zajęć które moga te panie wykonywać ze swoimi kwalifikacjami .Wszak MARYJAN twierdził że to świetni fachowcy.

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:11:07

Panie Burmistrzu, kiedy nastąpią zmiany w szkole? Wszyscy wyborcy czekają na zmianę XXL. Obiecywał Pan to.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:57:01

Panie Burmistrzu, kiedy nastąpią zmiany w szkole? Wszyscy wyborcy czekają na zmianę XXL. Obiecywał Pan to.

A po co zmieniać przecież jest cacy !Nie narzekajmy bo może być gorzej ! Wszystko po staremu tylko stołki niejeden zamienia na inny i szafa gra.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 16:59:57

Przestańcie się wypowiadać w imieniu wszystkich.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 17:08:42

Na szczęście mi nic nie obiecał ,więc jak zawiedzie nie będę rozczarowany ,W wyborach dałem mu swój głos i kredyt zaufania ,Teraz dam mu czas na pracę i poczekam na efekty .Czas pokarze czy miałem rację !

#69 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 17:37:25

Tak się zastanawiam, czemu p. A.S. jeszcze pracuje? Pytam ponieważ zarzekała się, że jak p. Tołodziecki nie wygra to odejdzie razem z nim i nawet złoży mandat radnej. Hm...

#70 ~neutralny~

~neutralny~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 18:37:58

Każdy ma prawo do zmiany zdania , raz na wozie , raz pod wozem .

#71 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 19:07:29

To po co tak mówiła? Honor się już nie liczy?

#72 ~kasandra~

~kasandra~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 19:33:21

a czy ta tzw pani ma honor czy wie co znaczy to słowo? a na marginesie jak wieś gminna niesie ta pani ma inne plany ! statut radnej nic jej nie da jak nastąpi likwidacja likwidacja komunalki

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 19:40:55

Tak się zastanawiam, czemu p. A.S. jeszcze pracuje? Pytam ponieważ zarzekała się, że jak p. Tołodziecki nie wygra to odejdzie razem z nim i nawet złoży mandat radnej. Hm...

No tak ślubowała wierność i podległość aż do końca? Na szczęście nie musiała długo czekać.A teraz walczy solo z wiatrakami !

#74 ~Kibic#1~

~Kibic#1~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 11:25:02

a czy ta tzw pani ma honor czy wie co znaczy to słowo? a na marginesie jak wieś gminna niesie ta pani ma inne plany ! statut radnej nic jej nie da jak nastąpi likwidacja likwidacja komunalki

No cóż w tych wyścigach postawiła na konia który na pierwszej prostej po prostu padł. A jeśli chodzi o honor to nie cecha tej krótko terminowej radnej.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 15:54:36

Czy wszyscy radni złożyli ślubowanie i byli obecni  na zaprzysiężeniu?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 16:34:13

Czy wszyscy radni złożyli ślubowanie i byli obecni  na zaprzysiężeniu?

Nie nie była obecna Pani Ewa Podlewska podobno pojechała na wakacje po ciężkiej kampanii wyborczej

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 16:41:48

[quote name="kasandra" post="1976381" timestamp="1418409201"]
a czy ta tzw pani ma honor czy wie co znaczy to słowo? a na marginesie jak wieś gminna niesie ta pani ma inne plany ! statut radnej nic jej nie da jak nastąpi likwidacja likwidacja komunalki[/quote

No proszę cię a czy tamci mieli honor ??!!!! Jaki pan taki kram!

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 17:46:35

Nie nie była obecna Pani Ewa Podlewska podobno pojechała na wakacje po ciężkiej kampanii wyborczej

niestety Pani Podlewska pracuje w niemczech bo ciezkie czasy ..w Nieszawie

#79 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 17:59:52

ciekawe czy w oświadczeniach majątkowych o tym piszą?

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 18:26:34

czyli znowu radna fikcyjna

już tacy radni byli......

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nieszawa, burmistrz nieszawy, nieszawianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych