Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nieszawa. Nowa strona internetowa miasta

Nieszawa Prom władza opozycja

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 14:39:00

jak to nie mogą patrzeć? Przecież dzięki tej ekipie mają Orlika i no prowadzą wf w szkole> Może jakby policzył, to na tych 11 klas etatów wf mogłoby być mniej.
Jestem ciekawy jak Krzysiu pokazuje przewrót w przód lub w tył i pokazuje skoki?Dobrze pamiętam, że moje dzieci grały na Orliku już za poprzedniej władzy.No cóż, nie ma to jak przypisywanie sobie cudzych sukcesów - typowe dla obecnie rządzących...

#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 14:41:15

Właśnie o tym będzie można napisać na nowej stronie ,bo strona miasta nie napisze o tym ,że są utalentowane i chętne do grania w piłę dzieciaki ,zaangażowani rodzice i trenerzy .Bo jak tu pisać skoro samemu zarzucało się ,że klub Jagiellonka jest mono sekcyjny i nawet to się zlikwidowało a  za płytę boiska  to normalnie kwalifikuje się do proroka za zniszczenie mienia będącego własnością miasta . To jeden wielki ugór spalona ziemia ,której żaden deszcz nie ożywi .Wszystko niszczą i jeszcze na dodatek boisko zniszczyli? (:

#23 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 15:29:05

Wszystko niszczą i jeszcze na dodatek boisko zniszczyli? (:

Nie boisko samo się zniszczyło  :blush:#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 18:09:40

Nie boisko samo się zniszczyło  :blush:

nic się nie zniszczyło, tylko przygotowywane jest do prowadzenia na nim inwestycji - budowy domu spokojnej starości.#25 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 21:27:27

Jaki Pan taki kram  Jeżeli od lat nikt od nich nie wymagał to po co wychodzić przed szereg .Ale wczoraj drużyna dzieciaków ,które mogą stanowić zaczyn dla Jagiellonki zajęła 2 miejsce w turnieju 5 drużyn w Zbrachlinie . No i co można ?

Można dopóki władze nie dowiedzą się co za dzieciaki tam grają  :) POLITYKA heh. Już mieli pretensje, że na turnieje wożą je nieodpowiednie osoby. Jak tacy mądrzy, to sami mogli ich wozić.#26 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 10:28:45

Można dopóki władze nie dowiedzą się co za dzieciaki tam grają  :) POLITYKA heh. Już mieli pretensje, że na turnieje wożą je nieodpowiednie osoby. Jak tacy mądrzy, to sami mogli ich wozić.

 

Kto miał pretensje? A kto woził?

W artykule p. Igi padło nazwisko słynnego kandydata na burmistrza. Czy to on się zaangażował i w związku z tym jest nieodpowiednią osobą?

Jeśli dzieciaki chcą grać i uczestniczyć w takich zawodach to brawo. Z prawnego punktu widzenia wystarczą do transportu takich zawodników ich rodzice i nikt nie będzie miał podstawy do negacji czegokolwiek.

A władza to niech się odpi....li od społecznych i rodzinnych inicjatyw. Sami nic nie dają bo nic juz nie mają a straty jak nie zostaną rozliczone to MY ich rozliczymy złodzejów jednych.

Robert nie ma szans wygrać w tych wyborach ale pozory starań stwarza.

Chłop ma dzióóry w kieszeniach i zaległości w płatnościach ale ta pozerka ma swoje plusy bo do czegoś pożytecznego się przyczynia. No chyba żebym się myliła. Ale to najlepiej niech on sam się wypowie.#27 Ramzes I

Ramzes I

  Swojak

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 389 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 23:24:43

Czy nieszawska strona internetowa spełnia swoją rolę jako strona miasta czy jest tylko poligonem ćwiczeń propagandowych obecnej władzy?

Uważam, że otwierając taką stronę, najważniejszą witrynę internetową , będącą medialną wizytówką miasta - internaucie powinno rzucić się w oczy to co jest najbardziej dla turysty czy miłośnika dawnej Nieszawy jest najistotniejsze (piszę dawnej bo obecna jest zbyt upadła by informacje o niej były szczytem euforii w kwestii promocji miasteczka).

A co się otwiera? Otwiera się plejada informacji, których część winna być eksponowana na BIPie a także stek informacji o sukcesch obecnie rządzących oraz tłumaczenia odpierające rzekomy atak mediów na niezawisłość i słuszność poczynań obecnej władzy (artykuły p. Igi).

Myślę, że z upływającym czasem (blizej wyborów samorządowych) sytuacja stanie się coraz bardziej napieta a strona informacyjna www nieszawa będzie zamiast wizytówką turystyczną miasta stanie się orężem do walki o... stołek w urzędzie.

W związku z powyższym proponuje utworzyć medialną alternatywę dla poligony propagandy, czyli portal nieszawski, który będzie przeciwwagą tej manipulacji politycznej jaką uprawiają obecnie rządzący z viceaktywistą na czele.

Czy macie, koleżanki i koledzy jakieś sugestie?

Można to zrobić a sponsorzy się znajdą, którzy wesprzą dobro sprawy.

Są dwie możliwości: jedna to rozświetlić pozytywną wizję w eter naszej zubożałej Nieszawy a druga to stworzyć przeciwwagę propagandowej dezinformacji, wybielającej jałową i kłamliwą stronę naszej obecnej władzy.

Nie można dopuścić aby po jesiennych wyborach nic się nie zmieniło a tak może być gdy obecny burmistrz zwyczajnie obroni siedzisko pod swoją pupą.

 

I informacja dla pana Vice: nie komentuj człowieku tego postu. Każdy wpis trącający nutą twojej mentalności będzie uznany za atak na demokrację.

Wiesz dobrze , że można mówić na ulicy tak samo jak w sieci internetowej i nikt nie jest anonimowy chociaż nikt się nie podpisuje, zarówno na stronie internetowej miasta jak i na forum ogólnie dosępnym.

 

 

Pomysł ma sens. Tylko oby nie zgasła po wyborach bo kolejnego oręża walki nie chciałbym oglądać.#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 23:14:34

Właśnie o tym będzie można napisać na nowej stronie ,bo strona miasta nie napisze o tym ,że są utalentowane i chętne do grania w piłę dzieciaki ,zaangażowani rodzice i trenerzy .Bo jak tu pisać skoro samemu zarzucało się ,że klub Jagiellonka jest mono sekcyjny i nawet to się zlikwidowało a  za płytę boiska  to normalnie kwalifikuje się do proroka za zniszczenie mienia będącego własnością miasta . To jeden wielki ugór spalona ziemia ,której żaden deszcz nie ożywi .

 

może czas na aktywnosc na takiej stronie?#29 ~kkkk~

~kkkk~
 • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 11:07:21

Sprzedałem A. choronziaka na zawsze......#30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 14:31:27

Sprzedałem A. choronziaka na zawsze......

Jesteś pewien(na)?

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nieszawa, Prom, władza, opozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych