Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nieprawidłowości i mobbing na komendzie w Golubiu-Dobrzyniu? Tak twierdzą mundurowi

123 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Kojot~

~Kojot~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:21:20

Ten co uciekl to pipa jak wszyscy elanowcy. Z rafikiem na czele. Nosicie te swoje śmieszne bluzeczki Polska walcząca i za patriotów sie uważacie a kazdy budynek niszczycie malując te swoje farmazony. Jak to ten wasz klubik od tylu sie czytało? A-n-a-l-e? Tyle na temat

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:30:06

Żeby chociaż mieli jakąkolwiek wiedzę na temat Polski walczącej
Zwykle prymitywy mocne w kupie.

#123 ~Oczko12~

~Oczko12~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 15:43:36

~Stenia~ Nie znam tych co im uciekł zatrzymany, widać Ty lubisz interesować się wszystkim tylko nie sobą, ale nie myli się ten co nic nie robi... Mam na myśli kogoś takiego jak Ty. Myślę że znał bym Cię osobiście to też bym mógł Ci palcem powytykać życiowe wpadki. Co do godzin pracy faktycznie coś słyszałem z trzeciej ręki tylko tu właśnie sprawdza się wielokrotne powiedzonko, że ktoś sobie taką prace wybrał i po tylu latach pracy zmiana z 12h na 8 rujnuje rodzinny tryb życia. A chorować każdy może i po co hałas, że to specjalnie jak itak po takim zwolnieniu musi wracać do pracy... Pewnie jesteś płaczkiem który teraz musi pracować za kolegę albo zwykłą gnida zza biurka hahah

#124 ~Yolo~

~Yolo~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:56:43

W Lipnie tzw patrolowka od dluzszego czasu i przewlekle choruje przebywajac na l4, a nawet w tym wątku kilka stron prędzej wskazywaliscie naszym policjantom Lipno jako przyklad. Widocznie poszli wskazaną przez was drogą w kierunku "lepszej zmiany" hihihi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych