Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

#NIEdlaGralaka

Nie dla Gralaka Gralak Aleksandrów wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gosc999~

~gosc999~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 11:45:30

A prosze zobaczyć kto u boku GRALAKA PSL no dla mnie to juz dyskryminuje tego Pana na Burmistrza, bo nic sie nie zmieni

#42 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 11:59:54

TAK DLA PANA GRALAKA

#43 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 12:53:55

TAK DLA PANA GRALAKA

Nie dla kandydata Gralaka.

#44 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 13:02:46

Tak dla kandydata Gralaka

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 13:45:06

Niech kandydat był sobą, jest sobą i zostanie tam gdzie jest. Dla dobra siebie i mieszkańców

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 13:55:10

Niech kandydat był sobą, jest sobą i zostanie tam gdzie jest. Dla dobra siebie i mieszkańców

Gdyby był pewny że zostanie to pewnie by został. Widmo konkursu nad stanowiskiem realne.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 18:39:44

Czy pan Grał był sobą za czasów ś.p. Andrzeja? Ja mam wątpliwości...
C.d.n.

#48 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 18:56:17

Przeglądam różne wpisy i zauważam, że głównie popierają p. Gralaka ludzie, którym są obce zmiany. Chcieliby by był faktycznie " godnym następcą" By nadal był rozpiździaj w mieście, by nadal najważniejsze było organizowanie jakiś imprez, czyli by było jak było i jest.Oby każdy tak w spokoju mógł dotrwać do emerytury.

#49 ~Uzi~

~Uzi~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 19:22:40

Przeglądam różne wpisy i zauważam, że głównie popierają p. Gralaka ludzie, którym są obce zmiany. Chcieliby by był faktycznie " godnym następcą" By nadal był rozpiździaj w mieście, by nadal najważniejsze było organizowanie jakiś imprez, czyli by było jak było i jest.Oby każdy tak w spokoju mógł dotrwać do emerytury.

Czy masz np.na myśli wice/sekretarza?

#50 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 19:32:06

Czy masz np.na myśli wice/sekretarza?

Skoro ma się nic nie zmienić :-)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 19:36:15

Prawda czasu, prawda ekranu...
A ja zakładałem, że to już było i nie wróci więcej. A tu zonk.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 19:51:32

Prawda czasu, prawda ekranu...
A ja zakładałem, że to już było i nie wróci więcej. A tu zonk.

To jest tylko takie moje spojrzenie na kandydaturę p. Gralaka.
A chciałbym by był taki burmistrz, który byłby w stanie przewrócić rzeczywistość i zaryzykował by na zmianę wszystkiego.Przeprowadzic konkursy na kierowniczych stanowiskach, zmienić sekretarza i znaleźć zastępcę takiego z jajem.

#53 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 19:59:53

A co zmienia inni kandydaci nic pani komisarz bez wsparcia bez wiedzy samorządowej pan Piotr bez wiedzy samorządowej i do tej pory jako pracownik pgkiw nic pan Bogdan W jak zawsze wstrzyma się od głosu pan B.G juz był mówi ze go skrzywdził Robert Jest za młody bez jakiejkolejek wiedzy wiedz TAK DLA GRALAKA

#54 ~hist~

~hist~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 20:44:56

jedno się nie zmieni: wieczny vice

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 20:57:33

A co zmienia inni kandydaci nic pani komisarz bez wsparcia bez wiedzy samorządowej pan Piotr bez wiedzy samorządowej i do tej pory jako pracownik pgkiw nic pan Bogdan W jak zawsze wstrzyma się od głosu pan B.G juz był mówi ze go skrzywdził Robert Jest za młody bez jakiejkolejek wiedzy wiedz TAK DLA GRALAKA

Wypijowi ręka nie zadrży i w tym jest nadzieja. Cięcia będą precyzyjne i czasami będzie bolało ale pacjentowi wyjdzie to na zdrowie.

#56 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 21:10:30

Czyli będzie jak bylo i jest.
Będzie tandeta i bylejakość

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 22:10:22

Gral Gral Gral Gral Gral Gral Gral Gral Gral

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 22:15:08

Widzę, że już co niektórzy trochę się trzęsą i bawią w kampanię negatywną... zapewne ich kandydaci niespecjalnie czym się mają pochwalić.

#59 ~hihi~

~hihi~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 08:01:41

Widzę, że już co niektórzy trochę się trzęsą i bawią w kampanię negatywną... zapewne ich kandydaci niespecjalnie czym się mają pochwalić.

Mam zdanie odmienne, każdy jest jednak "samochwałą", np. jeden jest sobą , jakie to przekonujące ...

#60 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 05:57:28

Mam zdanie odmienne, każdy jest jednak "samochwałą", np. jeden jest sobą , jakie to przekonujące ...

Pan Wypij zdecydowanie lepiej prezentuje się na plakacie wyborczym, niż pan Gralak ( i nie tylko).

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nie dla Gralaka, Gralak, Aleksandrów, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych