Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niech ktoś powstrzyma tego gościa


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 23:01:10

Dzieci stały się zakładnikami w walce z rządem. Nauczyciele powinni mieć świadomość, ryzyka jakie podejmują.

Sławomir Broniarz, stojący od niepamiętnych lat na czele ZNP, powiedział dziś w Radiu Zet, że strajk nauczycieli zapowiadany podczas egzaminów w szkołach to jeszcze nie wszystko.

„Mamy w ręku potężny oręż, jakim jest promocja uczniów. Jeśli go wykorzystamy, to edukacji grozi totalny kataklizm.” O co chodzi?

O to że za promocję uczniów do wyższych klas oraz ukończenie szkół odpowiadają Rady Pedagogiczne. Gdyby podjęły decyzję o wstrzymaniu promocji, wszyscy polscy uczniowie nie zdaliby do kolejnej klasy lub szkoły, a rekrutacja na studia zostałaby wstrzymana.

W ten sposób uczniowie stają się zakładnikami w walce politycznej.

Tak, właśnie politycznej, bo trudno mi przypomnieć sobie, aby p. Broniarz i jego kamaryla byli równie twardzi w okresie rządów PO-PSL. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nauczyciele mają prawo domagać się większych pieniędzy. Jak zresztą wiele innych grup zawodowych w Polsce. Tyle, że partykularne interesy jednej grupy – nawet te uzasadnione – nie mogą prowadzić do anarchii i brania dzieci i rodziców jako zakładników.

Przyznam szczerze, że obserwując poczynania p. Broniarza, tracę sympatię dla postulatów nauczycieli.

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 23:20:32

" Broniarz zdefiniował ZNP jako organizację terrorystyczną". Internauci miażdżą Broniarza!

Dzisiejsza zapowiedź ze strony Broniarza o „kompletnym katakliźmie”, który czeka „edukację” wywołała falę oburzenia w internecie. Politycy, dziennikarze i internauci na Twitterze nie szczędzą mocnych słów szefowi ZNP. Padają mocne słowa, m.in. o terroryzmie;

 

"Widzę, że Broniarz powinien zmienić nazwisko na Oracz-Opozycja. Broniarz, opamiętaj się Pan! Historyk powinien pamiętać kto wykorzystywał dzieci jako zakładników!

 

 Śmieszy mnie jak dzisiaj ZNP próbuje ich wyciągnąć na ulicę, gdyż w lutym ze 3x widziałem Broniarza, który przychodził do siedziby PO. I nie szedł do kawiarni tylko szedł do góry. Czyli to wszystko było już ustalane zanim ogłoszono strajk.

 

Broniarz szantażuje rząd i rodziców, że nauczyciele z ZNP zmuszą dzieci i młodzież do powtórzenia tej samej klasy gdyż nie będzie promocji na następny rok! Broniarz zdefiniował więc ZNP jako organizację terrorystyczną, którą kieruje! Pozwy rodziców wykończą Broniarza i ZNP

 

Przewodniczący ZNP Broniarz grozi zablokowaniem promocji uczniów do wyższych klas. Nie wiem czy to legalne, ale traktowanie dzieci jako zakładników jest niedopuszczalne! Rozumiem spór o wynagrodzenia, tylko czy naprawdę p. Broniarzowi chodzi wyłącznie o to…?

 

Sławomir Broniarz: „Jeżeli skorzystamy także z tego oręża [wstrzymania promocji uczniów], to będziemy mieli w edukacji totalny kataklizm związany z rekrutacją [na studia] albo zakończeniem kolejnych cykli edukacyjnych przez dzieci”. Zróbcie to! I was nie ma. Do dzieła!"

mly/twitter

 #3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 06:32:13

W państwie demokratycznym każda grupa zawodowa ma prawo wyrażania swojego niezadowolenia i do strajku. ZNP POSTĘPUJE

ZGODNIE Z PRAWEM.#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:50:41

Dlaczego Sławomir Broniarz jest taki rozogniony dopiero teraz? Powiem ostro – bo jest po prostu postkomunistycznym śpiochem.

Kiedy rządziło SLD, to siedział jak mysz pod miotłą, bo nie będzie uderzał w swoich towarzyszy. Jak rządziła PO, to zrobił to samo, bo w gruncie rzeczy zauważył, że PO realizuje interesy postkomunistycznego salonu. Budzi się tylko wówczas, kiedy rządzi prawica. Tak było już za czasów AWS-u, tak było za pierwszych rządów PiS i tak jest teraz.

On przedstawił groźbę wobec miliona polskich uczniów, że być może nie awansują do kolejnych klas. To jest kompletnie nieodpowiedzialny człowiek.

Apeluję do nauczycieli – zmieńcie tego prezesa. On was kompromituje od lat.  js#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 11:47:29

PiS jest w czepku urodzony, do LGBT doszedł czerwony Broniarz ......

Okazuje się, że towarzysz Broniarz w czasie planowanego strajku chce szantażować dzieci i rodziców brakiem promocji do następnej klasy.

No to wyobraźmy sobie co by się stało z rodzicami i uczniami, gdyby strajkujący nauczyciele nie przepuścili do następnej klasy nie ze względu na oceny, zachowanie, czy brak frekwencji, ale wyłącznie dlatego, że Pan/Pani chcą więcej kasy i strajkują...

Obojętnie gdzie się obrócisz nikomu z bezpośrednio zainteresowanych, prymitywny szantaż czerwonego Broniarza nie służy. Gdy nauczyciel walczy o kasę dla siebie i krzywdzi dziecko, to za taką emocją pójdzie wyłącznie radykał na poziomie LGBT.

Broniarz ze swoją arogancją, chamstwem i skrajną głupotą jest kolejnym prezentem dla PiS, ale to akurat najmniej ważne. Bardziej istotne jest to, co widzą ludzie.

Po jednej stronie mamy realizowane programy społeczne i wynoszenie na rękach policji zadymiarzy ulicznych. Po drugiej stronie nieustanna wściekłość, bezmyślność i ślepa agresja w pogoni za władzą, która nie zna żadnej świętości.

Rabiej z Trzaskowskim zaatakowali dzieci ideologią LGBT, czerwony bandzior Broniarz zaszantażował nie udzieleniem promocji i zawaleniem egzaminów i to się nie może udać. Mogę zapewnić, że żaden uczeń z powodu strajku nie ucierpi. Każdy kto zasłużył przejdzie do następnej klasy i zda egzamin ósmoklasisty lub egzamin maturalny.

Smród po tym, że „postępowi Europejczycy” chcą za wszelką cenę napchać się po grdykę, pozostanie na długo, również w głowach większości nauczycieli, którzy dostaną podwyżki i to jeszcze w tym roku. mk

 #6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 22:44:12

Grożenie Broniarza, że uczniowie nie przystąpią do egzaminów ósmoklasistów i maturzystów, było dużym błędem. Prawdziwa zbrodnia to szantażowanie, że uczniowie nie otrzymają promocji, ta głupota wzburza miliony uczniów i rodziców.

Zatem mamy jedną grupę zawodową, która chce dla siebie kasy, po drugiej stronie resztę grup bez kasy, do tego krzywdę dzieci i nerwy rodziców. Nie trudno wskazać, która siła wygra.

Łatwo powiedzieć zaczynamy strajk i strajkujemy do skutku, ale za strajk się nie płaci, tylko obcina pensję. Łatwo powiedzieć, że nie będzie egzaminów i promocji, ale niewielu znajdzie się odważnych, którzy się na to zdecydują, ponieważ takich „nauczycieli” rodzice bez większego wysiłku puszczą z torbami na drodze postępowania cywilnego.

Banalna piłka po stronie PiS, szczególnie, że przeciwnikiem jest karierowicz i jego postkomunistyczna organizacja ZNP, w otoczeniu kompletnie skompromitowanych polityków POKO, którzy nauczycielom nie dali grosza.

 #7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 11:24:58

Ten sam pisowski troll na wszystkich forach zakłada te same wątki i sam sobie odpowiada.#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 19:46:57

Ten sam pisowski troll na wszystkich forach zakłada te same wątki i sam sobie odpowiada.

A ty nie masz nic do mądrego powiedzenia w temacie bo brakuje argumentów, tylko skaczesz PO forach i węszysz? To ty jesteś trollem totalnych.#9 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 20:45:12

Ten sam pisowski troll na wszystkich forach zakłada te same wątki i sam sobie odpowiada.

 

                                Trolli ci u nas dostatek.  :P
 
PiS ustami Mateusza-kłamczuszka opowiada bajki na dobranoc, a niektórzy słuchają z rozdziawionymi "gębami" i wybałuszonymi "ślepiami", zapominając przy tym, że w każdej bajce jest morał.  :o
 
O morałach Mateuszek-kłamczuszek nie mówi, ponieważ wtedy prawda wyszłaby na wierzch, a on tego nie lubi.  :o


#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:04:09

Najwięcej bajek czyt. (kłamstw) oPOwiadają totalni a lemingi je łykają jak pelikany. Toteż nie dajmy się znowu zmanipulować i oszukać.  Proszę, byście poważnie potraktowali wybory do Parlamentu Europejskiego; musimy pójść do wyborów, bo zwolennicy PO, tej współczesnej Targowicy – pójdą. Bo są zmobilizowani.

Te wybory będą decydować o tym, kto będzie nas reprezentował w Strasburgu i Brukseli: czy będzie to reprezentacja, która będzie głosowała za Polską, czy przeciw Polsce.

Czy będzie chciała wprowadzenia sankcji na Polskę i będzie głosowała przeciwko polskim interesom...

Mamy w tej chwili do czynienia ze współczesną Targowicą – tak jak mówią zwykli Polacy, którzy przez ostatnie lata nasłuchali się i naoglądali, co ekipa PO robi w PE. Jeżeli nie chcemy donoszenia na Polskę, nie chcemy próby uruchomienia sankcji, bo im się rządy w Polsce nie podobają – musimy pójść do wyborów.

Ewa Kopacz z Leszkiem Millerem będą przekonywać do swojej prawdomówności. Pamiętacie Kopacz z czasów, kiedy była katastrofa smoleńska? Pamiętacie, jak się zachowywała, jak biła czołem przed Putinem w Moskwie, jak nie dopilnowała sekcji zwłok, jak "przekopywała ziemię na metr w głąb" – pamiętacie te wszystkie kłamstwa i barbarzyństwo, na które pozwoliła?

Pamiętacie, jak w ciele jednej z ofiar znaleziono zaszyte rękawiczki? A wcześniej Kopacz mówiła, jak profesjonalne były wcześniejsze sekcje zwłok, że „ramię w ramię”… te rękawiczki to jest taki znak, to jest symbol jej rządzenia.

Nie dajcie się nabrać na jakiekolwiek okrągłe słówka, na kłamstwa - ani tej pani, ani tej ekipy, która się szykuje do powrotu.

 #11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 13:57:26

Najwięcej bajek czyt. (kłamstw) oPOwiadają totalni a lemingi je łykają jak pelikany. 

Zn :D owu! Ja wiem, że robisz to dla kasy, ale staraj się bardziej :)  :)  :)#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 22:09:04

Wyliczono kwoty za każdy tydzień strajku:

- nauczyciel kontraktowy traciłby 604,27 zł netto każdego tygodnia,

- nauczyciel mianowany – 675,33 zł netto,

- a dyplomowany – 780,01 zł netto.

Takie mamy prawo. Nauczyciele podejmujący strajk muszą liczyć się z tym, że nie pracując nie dostają wynagrodzenia.

 

To jest kasa za 18 godz. (po 45min) w tygodniu za pracę przy tablicy. Kto z Was ma za 1 godz. pracy ok. 40 zł netto?#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 19:59:12

 

To jest kasa za 18 godz. (po 45min) w tygodniu za pracę przy tablicy. Kto z Was ma za 1 godz. pracy ok. 40 zł netto?

Skończ z tym szczuciem, hejterku

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych