Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niech ktoś powstrzyma tego gościa


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 22:42:42

Dzieci stały się zakładnikami ZNP w walce z rządem. Nauczyciele powinni mieć świadomość, ryzyka jakie podejmują.

Sławomir Broniarz, stojący od niepamiętnych lat na czele ZNP, powiedział dziś w Radiu Zet, że strajk nauczycieli zapowiadany podczas egzaminów w szkołach to jeszcze nie wszystko.

„Mamy w ręku potężny oręż, jakim jest promocja uczniów. Jeśli go wykorzystamy, to edukacji grozi totalny kataklizm.” O co chodzi?

O to że za promocję uczniów do wyższych klas oraz ukończenie szkół odpowiadają Rady Pedagogiczne. Gdyby podjęły decyzję o wstrzymaniu promocji, wszyscy polscy uczniowie nie zdaliby do kolejnej klasy lub szkoły, a rekrutacja na studia zostałaby wstrzymana.

W ten sposób uczniowie stają się zakładnikami w walce politycznej.

Tak, właśnie politycznej, bo trudno mi przypomnieć sobie, aby p. Broniarz i jego kamaryla byli równie twardzi w okresie rządów PO-PSL. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nauczyciele mają prawo domagać się większych pieniędzy. Jak zresztą wiele innych grup zawodowych w Polsce. Tyle, że partykularne interesy jednej grupy – nawet te uzasadnione – nie mogą prowadzić do anarchii i brania dzieci i rodziców jako zakładników.

Przyznam szczerze, że obserwując poczynania p. Broniarza, tracę sympatię dla postulatów nauczycieli.

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 23:19:08

" Broniarz zdefiniował ZNP jako organizację terrorystyczną". Internauci miażdżą Broniarza!

Dzisiejsza zapowiedź ze strony Broniarza o „kompletnym katakliźmie”, który czeka „edukację” wywołała falę oburzenia w internecie. Politycy, dziennikarze i internauci na Twitterze nie szczędzą mocnych słów szefowi ZNP. Padają mocne słowa, m.in. o terroryzmie;

 

"Widzę, że Broniarz powinien zmienić nazwisko na Oracz-Opozycja. Broniarz, opamiętaj się Pan! Historyk powinien pamiętać kto wykorzystywał dzieci jako zakładników!

 

 Śmieszy mnie jak dzisiaj ZNP próbuje ich wyciągnąć na ulicę, gdyż w lutym ze 3x widziałem Broniarza, który przychodził do siedziby PO. I nie szedł do kawiarni tylko szedł do góry. Czyli to wszystko było już ustalane zanim ogłoszono strajk.

 

Broniarz szantażuje rząd i rodziców, że nauczyciele z ZNP zmuszą dzieci i młodzież do powtórzenia tej samej klasy gdyż nie będzie promocji na następny rok! Broniarz zdefiniował więc ZNP jako organizację terrorystyczną, którą kieruje! Pozwy rodziców wykończą Broniarza i ZNP

 

Przewodniczący ZNP Broniarz grozi zablokowaniem promocji uczniów do wyższych klas. Nie wiem czy to legalne, ale traktowanie dzieci jako zakładników jest niedopuszczalne! Rozumiem spór o wynagrodzenia, tylko czy naprawdę p. Broniarzowi chodzi wyłącznie o to…?

 

Sławomir Broniarz: „Jeżeli skorzystamy także z tego oręża [wstrzymania promocji uczniów], to będziemy mieli w edukacji totalny kataklizm związany z rekrutacją [na studia] albo zakończeniem kolejnych cykli edukacyjnych przez dzieci”. Zróbcie to! I was nie ma. Do dzieła!"

mly/twitter

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 14:18:07

Broniarz rozniecony przez siebie POżar chce gasić benzyną, może to się niedobrze skończyć ale dla samego Broniarza -utrwalacza Władzy Ludowej ale też i nauczycieli, którzy PO strajku mogą nie mieć gdzie wracać do pracy-chyba, że wybiorą znowu PO, a ci nawalą im miliony jak przez 8lat i wtedy to ho ho dopiero zaczną zarabiać.

 #4 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:21:21

                                               :o#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:46:23

Dlaczego Sławomir Broniarz jest taki rozogniony teraz? Powiem ostro – bo jest po prostu postkomunistycznym śpiochem.

Kiedy rządziło SLD, to siedział jak mysz pod miotłą, bo nie będzie uderzał w swoich towarzyszy. Jak rządziła PO, to zrobił to samo, bo w gruncie rzeczy zauważył, że PO realizuje interesy postkomunistycznego salonu. Budzi się tylko wówczas, kiedy rządzi prawica. Tak było już za czasów AWS-u, tak było za pierwszych rządów PiS i tak jest teraz.

On przedstawił groźbę wobec miliona polskich uczniów, że być może nie awansują do kolejnych klas. To jest kompletnie nieodpowiedzialny człowiek.

Apeluję do nauczycieli – zmieńcie tego prezesa. On was kompromituje od lat.  js

 #6 ~emeryt nie nawiedzony~

~emeryt nie nawiedzony~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 00:34:24

Dlaczego Sławomir Broniarz jest taki rozogniony teraz? Powiem ostro – bo jest po prostu postkomunistycznym śpiochem.

Kiedy rządziło SLD, to siedział jak mysz pod miotłą, bo nie będzie uderzał w swoich towarzyszy. Jak rządziła PO, to zrobił to samo, bo w gruncie rzeczy zauważył, że PO realizuje interesy postkomunistycznego salonu. Budzi się tylko wówczas, kiedy rządzi prawica. Tak było już za czasów AWS-u, tak było za pierwszych rządów PiS i tak jest teraz.

On przedstawił groźbę wobec miliona polskich uczniów, że być może nie awansują do kolejnych klas. To jest kompletnie nieodpowiedzialny człowiek.

Apeluję do nauczycieli – zmieńcie tego prezesa. On was kompromituje od lat.  js

 

 

 

Marzymy o zmianie prezesa ale tego kartoflanego. Po obejrzeniu pikiety z nawiedzonymi facjatami męskimi z transparentami o nauce masturbacji w szkole utwierdziłem się w niskim  poziomie  intelektów łykających fanatyczne i głupie teksty małego prezesa przez jego pisowskich fanów. Tak żałosnych wywodów nie mógł wymyśleć wybitny umysł, tylko starczy , mający homo przeszłość emeryt. Nie wstydzili się stanąć z takimi bzdurami nie mającymi potwierdzenia w praktyce tzw dorośli . Pomyślałeś też w swoim wywodzie o tym, że uczniowie klas 8  mają i tak przes...ne gdyż nie mieli szansy na przerobienie 3 letniego programu nauczania w niecałe 2 lata , bo jeszcze zabrano im teraz prawie 3 m-ce nauki. Ślepi rodzice nie zauważyli przemęczenia u swoich dzieci, gdyż okrojono godziny ważnych przedmiotów i nie da rady tego zrealizować a o utrwalaniu to już nie ma mowy. Nauczyciele już 2 lata trąbią o tych problemach , a czy kogoś to obchodzi ?  Nieważny jest dla MEN-u  los dzieci i  n-li tylko  kasa za przetarg korzystny dla znajomych królika za druki egzaminacyjne. Poza tym nigdzie nie przeczytałem że jest plan nie dawania promocji,. To już was rodzice ponosi wyobraźnia na podstawie wypowiedzi i wybiegacie naprzód w dywagacjach. To potraficie, ale wspierać dzieci, n-li i szkoły to już gorzej.  Tylko roszczenia, zero zrozumienia i współpracy.  Takie będziecie mieć  dzieci. Kraj który pluje na oświatę  i n-li  jest krajem bez przyszłości i gorszym od tzw 3-ego świata.   A wasz hejt na moją wypowiedź mam gdzieś. Jestem emerytem i i umiem czytać ze zrozumieniem chociaż nie kończyłem wielkich szkół i nie potrzebuje pośredników do wyrabiania sobie zdania.#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:26:32

to widać, że nie kończyłeś szkół i jesteś zaKODowany na nienawiść i głuPOtę, a to co zrobił ten komuch Broniarz to jest obrzydliwy szantaż, tego rodzice mu tego nie zaPOmną.
 

 #8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 16:18:24

Marzymy o zmianie prezesa ale tego kartoflanego. Po obejrzeniu pikiety z nawiedzonymi facjatami męskimi z transparentami o nauce masturbacji w szkole utwierdziłem się w niskim poziomie intelektów łykających fanatyczne i głupie teksty małego prezesa przez jego pisowskich fanów. Tak żałosnych wywodów nie mógł wymyśleć wybitny umysł, tylko starczy , mający homo przeszłość emeryt. Nie wstydzili się stanąć z takimi bzdurami nie mającymi potwierdzenia w praktyce tzw dorośli . Pomyślałeś też w swoim wywodzie o tym, że uczniowie klas 8 mają i tak przes...ne gdyż nie mieli szansy na przerobienie 3 letniego programu nauczania w niecałe 2 lata , bo jeszcze zabrano im teraz prawie 3 m-ce nauki. Ślepi rodzice nie zauważyli przemęczenia u swoich dzieci, gdyż okrojono godziny ważnych przedmiotów i nie da rady tego zrealizować a o utrwalaniu to już nie ma mowy. Nauczyciele już 2 lata trąbią o tych problemach , a czy kogoś to obchodzi ? Nieważny jest dla MEN-u los dzieci i n-li tylko kasa za przetarg korzystny dla znajomych królika za druki egzaminacyjne. Poza tym nigdzie nie przeczytałem że jest plan nie dawania promocji,. To już was rodzice ponosi wyobraźnia na podstawie wypowiedzi i wybiegacie naprzód w dywagacjach. To potraficie, ale wspierać dzieci, n-li i szkoły to już gorzej. Tylko roszczenia, zero zrozumienia i współpracy. Takie będziecie mieć dzieci. Kraj który pluje na oświatę i n-li jest krajem bez przyszłości i gorszym od tzw 3-ego świata. A wasz hejt na moją wypowiedź mam gdzieś. Jestem emerytem i i umiem czytać ze zrozumieniem chociaż nie kończyłem wielkich szkół i nie potrzebuje pośredników do wyrabiania sobie zdania.

Dziaduś wnuki bawić życiem się cieszyć a nie za politykę braćDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych