Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie znam bardziej uczciwego człowieka

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jagódka~

~Jagódka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:20:54

Wielu było uczciwych szefów partii którzy spełniali obietnice partyjne. Choćby tysiąc szkół na tysiąclecie, nowe fabryki, huty, stocznie, osiedla mieszkaniowe, zaplecze socjalne, miliony miejsc pracy, żłobki, przedszkola, teatry...  Samochody Syreny,. Fiaty, Polonezy a nawet motorowery i skutery... Gospodarstwa rolne, własna zdrowa żywność...

Ale były też więzienia dla złodziei. Nikt nie bawił się ze złodziejem w komisje. 

Polacy dumni byli z własnych osiągnięć. Teraz osiągnięcia przypisuje się jednemu uczciwemu człowiekowi. Męczennikowi...   :huh:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:21:12

Nawet złodzieje są uczciwi, tak o sobie mówią ! :D

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:25:42

Ale były też więzienia dla złodziei. Nikt nie bawił się ze złodziejem w komisje. 

Polacy dumni byli z własnych osiągnięć. Teraz osiągnięcia przypisuje się jednemu uczciwemu człowiekowi. Męczennikowi...   :huh:

A może te komisje powołują złodzieje dla wybielania samych siebie  ? :o

#24 ~Jagódka~

~Jagódka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:27:23

Kiedyś złodziej był fachowcem. Mistrzem w swojej specjalności. Złodzieje posiadali swój kodeks. Nie  okradali najbiedniejszych. 

#25 ~Zbigniew Łapiński vel g7~

~Zbigniew Łapiński vel g7~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:43:16

Kiedyś złodziej był fachowcem. Mistrzem w swojej specjalności. Złodzieje posiadali swój kodeks. Nie  okradali najbiedniejszych. 

NO ALE NAJBEZPIECZNIEJ BIEDAKA JEST OKRAŚĆ, NIKT GO NIE BĘDZIE SŁUCHAŁ, NO BO SKĄD MÓGŁ MIEĆ NAMACALNE KORZYŚCI .. : :P

/tobie też !/

#26 ~Jagódka~

~Jagódka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:58:27

NO ALE NAJBEZPIECZNIEJ BIEDAKA JEST OKRAŚĆ, NIKT GO NIE BĘDZIE SŁUCHAŁ, NO BO SKĄD MÓGŁ MIEĆ NAMACALNE KORZYŚCI .. : :P

/tobie też !/

Wystarczy każdemu biedakowi uszczknąć po 50 złotych by stać się miliarderem. Za 50 złotych nikt nie będzie się sądził. 

To właśnie biedacy z własnej woli tworzą ogromne fortuny i a ich właścicielom oddają najwyższe hołdy. 

1% podatki od 10 milionów obywateli. Niby nic. A jaka ogromna fortuna. 

#27 ~Kiszka~

~Kiszka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 12:47:19

wczoraj (12:37)

Austriacki biznesmen oskarżający Jarosława Kaczyńskiego zjawił się w warszawskiej prokuraturze

W poniedziałkowe południe w warszawskiej Prokuraturze Okręgowej zjawił się Gerald Birgfellner. Austriacki biznesmen oskarżył Jarosława Kaczyńskiego o próbę oszustwa i domaga się od spółki Srebrna zapłaty ok. 40 milionów złotych. Przy wejściu na przesłuchanie przekazał dziennikarzom wyłącznie wymowne "no comments”. Towarzyszyli mu jego pełnomocnicy - adwokaci Jacek Dubois i Roman Giertych.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 13:07:22

Nie znam

I nic w tym dziwnego ? ;)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 14:32:41

Oj ta nieudolna propaganda pisu !

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 14:33:26

Oj ta nieudolna propaganda pisu !

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:08:39

wczoraj (12:37)
Austriacki biznesmen oskarżający Jarosława Kaczyńskiego zjawił się w warszawskiej prokuraturze
W poniedziałkowe południe w warszawskiej Prokuraturze Okręgowej zjawił się Gerald Birgfellner. Austriacki biznesmen oskarżył Jarosława Kaczyńskiego o próbę oszustwa i domaga się od spółki Srebrna zapłaty ok. 40 milionów złotych. Przy wejściu na przesłuchanie przekazał dziennikarzom wyłącznie wymowne "no comments”. Towarzyszyli mu jego pełnomocnicy - adwokaci Jacek Dubois i Roman Giertych.

Przekrętasy je***e

#32 ~Jagódka~

~Jagódka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:28:15

Seks nie jest złem. Nie jest też grzechem.  Seks jest naturalnym wyrazem miłości kobiety i mężczyzny.  Dlatego dewoty, duchowni , homo i kochający dzieci inaczej powinni z daleka trzymać się od tego co Natura stworzyła. 

Związki hetero oparte na miłości i seksie między kobietą i mężczyzną  stanowią mniejszość. Ta mniejszość również posiada prawa. 

Dlatego z szacunkiem powinniśmy się odnosić do miłości i seksu opartego na podstawowych prawach Natury. 

Kwestionowanie tych praw przez uprawiających seks inaczej jest całkowicie bezzasadne. 

Ja uprawiam z moim mężem seks oparty na miłości i nie mamy jakichkolwiek wyrzutów sumienia z którymi mielibyśmy dzielić się z duchownym prosząc o rozgrzeszenie.   :)

#33 ~6/9~

~6/9~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 17:08:08

Seks nie jest złem. Nie jest też grzechem.  Seks jest naturalnym wyrazem miłości kobiety i mężczyzny.  Dlatego dewoty, duchowni , homo i kochający dzieci inaczej powinni z daleka trzymać się od tego co Natura stworzyła. 

Związki hetero oparte na miłości i seksie między kobietą i mężczyzną  stanowią mniejszość. Ta mniejszość również posiada prawa. 

Dlatego z szacunkiem powinniśmy się odnosić do miłości i seksu opartego na podstawowych prawach Natury. 

Kwestionowanie tych praw przez uprawiających seks inaczej jest całkowicie bezzasadne. 

Ja uprawiam z moim mężem seks oparty na miłości i nie mamy jakichkolwiek wyrzutów sumienia z którymi mielibyśmy dzielić się z duchownym prosząc o rozgrzeszenie.   :)

Może o lubieżny seks nawiedzonym dewotom albo o homoseksualizm i pedofilię chodzi ? :o

#34 ~Jagódka~

~Jagódka~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 17:49:13

Może o lubieżny seks nawiedzonym dewotom albo o homoseksualizm i pedofilię chodzi ? :o

Wszyscy potrzebują seksu. Bez względu na orientację duchową, polityczną i inne poglądy. Seks nie ma nic wspólnego z wiarą albo aktualnym trendem mody politycznej. 

Polityk zakładający nową partię w swoim programie mówi kochajmy się inaczej bo miłość jest dla wszystkich. 

Ja się z tym zgadzam ale zgodnie z Naturą a nie po bożemu albo po linii partyjnej. 

Ani jeden ani drugi nie będzie nakazywać mi jak ja muszę uprawiać seks ze swoim mężem. Bo najpierw trzeba wziąć ślub hetero i posiadać swoje dziecko  spłodzone z miłości i seksu. Inaczej się nie da.  :)

#35 ~klik9.~

~klik9.~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 17:58:50

Ale wyruchać po lini partyjnej też trzeba umieć ! B)

#36 ~klik9.~

~klik9.~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 18:05:31

Wszyscy potrzebują seksu. Bez względu na orientację duchową, polityczną i inne poglądy. Seks nie ma nic wspólnego z wiarą albo aktualnym trendem mody politycznej. 

Polityk zakładający nową partię w swoim programie mówi kochajmy się inaczej bo miłość jest dla wszystkich. 

Ja się z tym zgadzam ale zgodnie z Naturą a nie po bożemu albo po linii partyjnej. 

Ani jeden ani drugi nie będzie nakazywać mi jak ja muszę uprawiać seks ze swoim mężem. Bo najpierw trzeba wziąć ślub hetero i posiadać swoje dziecko  spłodzone z miłości i seksu. Inaczej się nie da.  :)

Wilczyński ty pusty trepie z lubuskiego, po co się podszywasz pod kobiety i zaśmiecasz głupotami  forum, tu mądrzejszych od ciebie wielu, tylko się na razie  wstydzą piszać ! :blush: :blush:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 19:08:23

po

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 09:09:41

Nie znam bardziej uczciwego człowieka,jak nasz "szeryf" powiatu. Nieskazitelną dusza i człowiek.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 09:34:33

Nie znam bardziej uczciwego człowieka,jak nasz "szeryf" powiatu. Nieskazitelną dusza i człowiek.

komenmdant powiatowy ? :ph34r:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych