Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotr2

piotr2

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 883 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 15:19:34

Nie rozumiem jak można uruchamiając ręczne sortowanie śmieci zlekceważyć problem zużytych igieł i nie zorganizować ich odbioru? Ciekaw też jestem jakie będzie rozwiązanie problemu potłuczonego szkła, którego nie da się wrzucić do worków plastikowych, więc ląduje w kubłach na niesegregowane? Znowu ktoś w segregatorni musi się poranić?  

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 15:57:01

każdy, kto ma odpady medyczne powinien wiedzieć,że są zródłem zakażeń i jak z tymi odpadami należy postępować.

#3 ~Mać~

~Mać~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 19:22:25

A to separatorów magnetycznych tam nie ma?

#4 piotr2

piotr2

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 883 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 15:44:45

każdy, kto ma odpady medyczne powinien wiedzieć,że są zródłem zakażeń i jak z tymi odpadami należy postępować.

Niewątpliwie masz rację, ale ja nie mam odpadów medycznych, bo jestem zwykły mieszkaniec, a nie firma z odpadami medycznymi. Uważam, że podstawowym obowiązkiem gminy, w świetle Ustawy Śmieciowej, jest odbiór igieł/strzykawek i taka organizacja tego odbioru, żeby każdy wiedział co robić z igłami. Inaczej będą lądować w kubłach/pojemnikach na niesegregowane będąc źródłem potencjalnych zakażeń. Za to odpowiada Burmistrz i moim zdaniem nikt go z tej odpowiedzialności nie może zwolnić.  

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śmieci, igły, szkło, segregatornia, samorząd, świecie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych