Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~robert 22~

~robert 22~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 11:31:47

POszukiwanie pracy w Toruniu to tak POszukiwanie igły w stogu siana.

Nawet skuteczni da Torunia tow. z PZ PO T. Lenz i jego kolega marszałek, przyjaciel wiecznego prezydenta relatywnego tow. Michała tego nie zmienili.

Największy pracodawca w mieście UMK zadłużony po uszy .POmimo ratowania przez POprzedniego marszałka tow. Achramowicza i obecnego z partii Pychy i Obłudy, targany aferami, nawet u udziałem samej góry, jak długo przetrwa, w obecnej formie?

Druga Japonia tow. Achramowicza nie wypaliła, gdzie są jakieś zakłady produkcyjne?

#2 ~rychu~

~rychu~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 16:35:22

POszukiwanie pracy w Toruniu to tak POszukiwanie igły w stogu siana.

Nawet skuteczni da Torunia tow. z PZ PO T. Lenz i jego kolega marszałek, przyjaciel wiecznego prezydenta relatywnego tow. Michała tego nie zmienili.

Największy pracodawca w mieście UMK zadłużony po uszy .POmimo ratowania przez POprzedniego marszałka tow. Achramowicza i obecnego z partii Pychy i Obłudy, targany aferami, nawet u udziałem samej góry, jak długo przetrwa, w obecnej formie?

Druga Japonia tow. Achramowicza nie wypaliła, gdzie są jakieś zakłady produkcyjne?

Tow. Achramowicz były członek partii robotniczo-chłopskiej, jako nowy kapitalista raczej się popisał nie tylko w Łysomicach ale także w swojej prywatnej firmie, pod nazwą LTM Med. Clinic..

Radzę poczytać w necie opinie o tym jak traktuje pracowników.

#3 ~Maderak~

~Maderak~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 21:03:07

Pracodawcy szukają niewolników do niewolniczej pracy. Pracy bez płacy lub płacy niewystarczającej nawet na minimum socjalne. Pracownik przychodzi do pracodawcy w celu sprzedania swojej pracy, za co należy mu się zapłata, a nie te opowieści pupy z PUP.

#4 ~edas krzyzak~

~edas krzyzak~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 21:33:52

nasze miasto z pracą nie ma nic wspólnego,najwiekszy pracodawca w toruniu n umk zadłuzony po uszy,miasto zadłuzone po uszy,pracy brak,jedynie módlmy sie do tadzia aby nasz marszalek byl dalej szefem i kosztem inowroclawia,grudziadza,bydgoszczy,lipna,wloclawka,swiecia,brodnicy ,chelmna promowal torun i ladowal kase w MIASTO TORUN

#5 ~bos super~

~bos super~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 22:05:56

nasze miasto z pracą nie ma nic wspólnego,najwiekszy pracodawca w toruniu n umk zadłuzony po uszy,miasto zadłuzone po uszy,pracy brak,jedynie módlmy sie do tadzia aby nasz marszalek byl dalej szefem i kosztem inowroclawia,grudziadza,bydgoszczy,lipna,wloclawka,swiecia,brodnicy ,chelmna promowal torun i ladowal kase w MIASTO TORUN

POdobno promuje się nawet na cmentarzu więc robi ci może, ten łysy zbawiciel.

Na sesji rady miasta też już zapowiedział, że w jego dworze, tzw. urzędzie marszałkowskim zatrudnił już POnad 1000 osób i planuje jeszcze więcej.

#6 ~arek- realista~

~arek- realista~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 23:17:51

Gdzie torunianie mają szukac pracy?,..wiadomo w znienawidzonej, opluwanej ,poniżanej, okradanej  przez tutajsze elYty i co bardziej zakompleksionych mieszkańców Bydgoszczy

#7 ~Julian król~

~Julian król~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 01:39:03

Racja kur..wa!!!!! Ponastawiajta jeszcze ze 3 hipermarkety! Jakby tego brakowało !!! Potrzebne są zakłady produkcyjne a nie centra handlowe z których nie ma przyszłości! !!!!

#8 ~Optymalny~

~Optymalny~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 10:18:40

Gdzie szukać pracy ???

#9 ~przewodnik~

~przewodnik~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 10:47:58

Gdzie szukać pracy ???

czy, Iść do tow. gospodarza Zaleskiego niech zatrudni na moto atrenie,bunkrze na Jordankach-pt.sala koncertowa, nowej sali widowiskowej albo przy sprzedaży biletów chętnych na zwiedzanie najdroższego mostu przez Wisłę, czy skubanie gęsi u jego przyjaciela Całbeckiego?

Może na jakąś śmiecówkę da radę?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 09:23:27

No tak, kolega szuka pracy w Norwegii. Jak tak dalej będzie to każdy wyjedzie z tzw. "Zielonej Wyspy". Więc pytam się, jak to jest możliwe, że 25 lat po odzyskaniu rzekomej wolności, obaleniu tego strasznego ustroju jakim była komuna, ludzie zwłaszcza młodzi uciekają z tego kraju jak tylko mogą. To jeszcze nie wszystko, jak to jest możliwe, że taki młody człowiek który wyjechał z Polski w obcym kraju, bez biegłej znajomości języka, bez tzw. "pleców", bez doświadczenia znajduje w innym, często obco kulturowo państwie pracę, gdzie zarabia normalne pieniądze, za które może spokojnie utrzymać siebie oraz rodzinę i jeszcze go stać na jakieś przyjemności. Natomiast we własnej ojczyźnie, w której powinien się czuć jak we własnym domu, przecież jest u siebie! tej pracy szuka rok albo i dłużej, a gdy ją wreszcie znajdzie to zamiast pensji otrzymuje jałmużnę. Zamiast być pracownikiem często czuje się jak niewolnik. A druga sprawa, która też mnie zastanawia, jak to jest możliwe, że osoby które funkcjonowały w przestrzeni publicznej za czasów tej strasznej przecież komuny, obecnie nadal mają wpływ na wiele ważnych spraw w tym kraju!!!

#11 ~martin33~

~martin33~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 13:44:18

Dużo pracy fizycznej czeka na Polaków w Holandii. Jeśli chodzi o ludzi z wyższym wykształceniem to chyba nie jest to najlepszy kierunek, prędzej UK wtedy z tego co widzę wchodzi w grę. Ja na parę miesięcy wyjechałem przez agencję Covebo w okolice Rotterdamu i polecam. Wszystko było zorganizowane bardzo profesjonalnie, do firmy gdzie robiłem przy załadunku miałem parę kroków dosłownie. Strona agencji gdzie też można aplikować jest pod adresem covebo.pl.

#12 ~geraltt~

~geraltt~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 13:09:26

Byłem w sumie już parę razy w pracy w Holandii bo mnie sytuacja materialna do tego przymusiła. Głównie jeździłem przez pośredników i najlepiej oceniam kontakt z Covebo -covebo.pl. Tak w Polsce tak w Holandii to kontakt z obsługą był bezproblemowy, zawsze ktoś był do dyspozycji, że można było o wszystko dopytać. No i najważniejsza rzecz – kasa na koncie zawsze terminie.

#13 ~marcinek33~

~marcinek33~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 08:40:29

Musiałem w tamtym roku zatrudnić kilku cudzoziemców do zlecenia, które dostałem od kontrahenta międzynarodowego. Skorzystałem z opieki agencji pracy tymczasowej worksol.pl. Zadbali o cały proces rekrutacji. W tym, co najważniejsze dopełnili formalności z pobytem Ukraińców, z czym miałem największe trudności. Wystarczyło wypełnić prosty formularz na ich stronie internetowej, aby pozyskać kadrę za rozsądne pieniądze.

#14 jowitka

jowitka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 08:58:40

Polecam sprawdzić oferty w Kasie Stefczyka. Szukają pracowników do oddziałów. Oferują całkiem niezłe pieniądze plus atrakcyjne dodatki. 

#15 ~geraltt~

~geraltt~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 11:40:58

Najmniej formalności miałem przy zatrudnianiu kadry przez agencję worksol.pl. Mówisz im, kogo konkretnie potrzebujesz, a oni albo prowadzą cały proces rekrutacji, albo od razu wysyłają pracowników ze swojej bazy CV. Szybko i na temat, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Jak już Ukraińcy u mnie byli zatrudnieni to każdy cudzoziemiec mógł kontaktować się z agencją, aby, np. zaprosić rodzinę. Poradziliśmy też sobie z zameldowaniem, rejestracją w służbie zdrowia, itp. Agencja wskazana przeze mnie pokazuje, że zatrudnienie cudzoziemca jest bardzo proste pod warunkiem, że ktoś przejmie na siebie formalności związane z legalizacją pobytu. Bez tego to bym miał trudności jako pracodawca.

#16 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 06:06:34

Wiele osób korzysta z usług firm pośredniczych w szukaniu pracy. Nie jestem wyjątkiem, też długo poszukiwałem pracy samodzielnie, potem postanowiłem skorzystać z ofert firmy Time2work. To było chyba najlepsze rozwiązanie problemu ze znalezieniem pracy. Za ich pomocą dosyć szybko znalazłem odpowiadające dla mnie stanowisko

#17 ~dsds~

~dsds~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 11:04:51

Znalazłem robotę na stanowisku programisty PHP przez itvacancy.eu. Wystarczyło skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą po lekturze ogłoszenia. Wszystko jasno podane, żadnych problemów formalnych. Nawet nie musisz się rejestrować. Całe info podane na tacy.

#18 ~pomagiel~

~pomagiel~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 11:46:19

Normalnie - dostaniesz zatrudnienie przez EuroKadra. Ogólnie w tym momencie nie ma żadnych problemów ze zdobyciem pracy. Zaszły pod tym względem mocne zmiany. Teraz to bardziej firmy mają problem ze znalezieniem pracowników, niż pracownicy ze znalezieniem pracy. Kto chce dostać normalną pracę, ten dostanie ją bez najmniejszych problemów. 

#19 ~kotana~

~kotana~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 11:52:00

Potwierdzam. Teraz nie ma żadnych problemów ze znalezieniem pracy - w różnych branżach. Pod tym względem wiele się zmieniło. Są też dobre warunki do zmieniania miejsc pracy. Kto chce dostać dobre zatrudnienie, ten bez większych problemów je sobie zapewni. Zatem po prostu - działajcie. Efekty przyjdą. 

#20 ~Człowiek pracy~

~Człowiek pracy~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 10:25:23

Praca jest, ale wiele ogłoszeń koloryzuje sprawę zarobków a często i warunków pracy, dużo gorszych w rzeczywistości niż "gwarantowanych" w ogłoszeniu. Wysokość zarobków pozostawia wiele do życzenia. Pracodawcy szukają dzisiaj niewolników do pracy, którzy wykonają za nich "czarną robotę" (której oni de facto nie są w stanie wykonać). Kotana co Ty pier***isz? "Działajcie"? "Efekty przyjdą"? Kiedy? Jak garba będę miał na starość. Chłopie popukaj się po głowie. Za te pieniądze w Toruniu, które zarabia przeciętny Torunian, często w dobrej i przyjemnej pracy musi się sporo natyrać. Za swój trud dostanie ochłap w wysokości 1500 na rękę. Na co to Ci wystarczy? Ja np. płacę 700 zł za mieszkanie, 300 za gaz, 200 za prąd. To już wydaje 1200 zł. Zostaje mi 300 zł na jedzenie, które z trudem mi wystarcza! A gdzie tu mówić o własnych potrzebach wyższego rzędu albo potrzebach dziewczyny? Pomyśl baranie nim coś napiszesz!  :angry:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych