Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 21:01:22

Ksiadz patoleta narzeka na brak pieniedzy a za wszystko na cmentarzu kasuje pieniadze i to nie male bo za sam pogrzeb trzeba zaplacic 2400 zl z czego ludzie musza placic za zalegle lata za miejsce moim zdaniem to jest nie prawnie robione

#2 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 09:51:34

Mądry pan Socha czemu on tego nie zrobił jak był zarządcą cmentarza gadać każdy może jak nie rządzi

#3 ~Alexandra~

~Alexandra~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 17:53:05

cmentarz powinien byc komunalny a nie kolejnym zrodlem nabijania kasy ks.Patolety:)

#4 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 20:41:38

CZas by zrobić ścieżki na cmentarzu i jakieś oświetlenie

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 13:41:19

Trzeba przyznać, że TERAZ to porządek na cmentarzu jest: góry śmieci za płotami, gałęzie po ścinanych drzewach uniemożliwiające przejście; niekoszona, sięgająca w niektórych miejsca do kolan, trawa... Widać, że ks. Proboszcz NAPRAWDĘ DBA...

#6 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 20:47:11

Mam grobowiec głębinowy wybudowany w latach 90 -tych a ks.Patoleta żądał ode mnie zapłacenia za miejsce pod niego 4 tys. złotych przy okazji pogrzebu mojej matki. Zaznaczam że był on budowany wiele lat wcześniej niż on nastał w parafii A.Boboli.To nie jest zresztą odosobniony przykład bo za grobowiec dawno budowany tylko że głębinowy dwupoziomowy na 4 trumny zażądał 8 tys.takze przy okazji pogrzebu mojego wujka.Ani on ani jego sekretarka nie chcieli nawet słyszeć że jest dawno opłacony u innego wówczas administratora cmentarza.Miejsce za grób ziemny wynosi 800 zł i opłata za zaległe lata - płatne przy pogrzebie.Czas najwyzszy zrobić porządek i dowiedzieć się czy to co robi jest zgodne z prawem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pieniadze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych