Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aleksandra~

~aleksandra~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 08:11:20

Facet jestem mama, ale w tym przypadku powiem ci jedno: zakasaj rekawy i do roboty, nie czekaj az twojemu synkowi cos sie stanie... trzymam kciuki, polskie prawo jest stronnicze w wielu kwestiach, nie daj sie i walcz. Aby Twoj syn mogl kiedys Ci podziekowac mowiac: "Tata- to brzmi dumnie" 

#2 ~Zawiedziony~

~Zawiedziony~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 08:56:43

Co się dzeje z tymi młodymi kobietami ???????????????

#3 ~laki~

~laki~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 09:55:37

Trzymam kciuki za ojca.

#4 ~thomas77~

~thomas77~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 10:25:31

Polskie prawo jest stronnicze ,okropne faworyzuje patologiczne matki !!! Chłopie do roboty ,weż syna zanim go zniszczy konkubent(y) twojej byłej. 

#5 ~jowitta~

~jowitta~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 10:32:25

Co się dzieje z tymi młodymi kobietami ?

Pamiętajcie Panowie I Panie  zanim się ożenicie,pomieszkajcie przez jakiś czas razem wtedy większość wad wychodzi na jaw ! I w tedy można się zastanowić czy jeden drugiego jest wart.

#6 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 10:37:10

Jak kazda spraw ma dwie strony,gdyby ta matka byla taka zla,a ojciec bez skazy to zapewne Sad podjalby decyzje juz 1.5 roku temu, mieszanie gazety to jest desperacja ojca, moze po to by Sad w obawie przed mediami sie ugial i dziecko p. Tomkowi oddal

#7 ~małżeństwo~

~małżeństwo~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 10:40:56

Jak kazda spraw ma dwie strony,gdyby ta matka byla taka zla,a ojciec bez skazy to zapewne Sad podjalby decyzje juz 1.5 roku temu, mieszanie gazety to jest desperacja ojca, moze po to by Sad w obawie przed mediami sie ugial i dziecko p. Tomkowi oddal

Pamiętaj ,że W Polsce 99% orzeczeń sądu jest na korzyść matki,byłej żony. To jest chore ..zastanów się!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 11:37:11

Może jest zdesperowany i chce walczyć o dobre i spokojne życie swojego syna. Jeśli ma sygnały, że nowy partner matki jego synka stosuje przemoc domową, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Pewnie po dobroci się nie dało, więc ojciec szuka każdego sposobu, żeby syn nie zaznał krzywdy. I chwała mu za to.

#9 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 12:29:05

Jestem po sprawach sądowych o opiekę nad 16miesięczną córką.Jestem kochającym ojcem ,mam stałą prace i swoje mieszkanie ,matka dziecka i jej środowisko to skrajna patologia !!! nie mam ochoty wchodzić w szczególy ....Przegrałem wszystko i mam przyznane alimenty które muszę płacić.Zaległe i na bierząco .Nie ma znaczenia że zawsze utrzymywałem dziecko ....płać i płacz !!Pełno dowodów, starania sie ,sąd daje wiare kłamiliwym zeznanią matki .Sąd rodzinny to jakiś cyrk a sprawy które się w nim odbywają to jakaś farsa.Matka zawsze wygra bo tak i koniec .Kiedy to się wreszcie zmieni ,dlaczego nikt nic z tym nie robi ???

#10 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 12:45:31

Jestem po sprawach sądowych o opiekę nad 16miesięczną córką.Jestem kochającym ojcem ,mam stałą prace i swoje mieszkanie ,matka dziecka i jej środowisko to skrajna patologia !!! nie mam ochoty wchodzić w szczególy ....Przegrałem wszystko i mam przyznane alimenty które muszę płacić.Zaległe i na bierząco .Nie ma znaczenia że zawsze utrzymywałem dziecko ....płać i płacz !!Pełno dowodów, starania sie ,sąd daje wiare kłamiliwym zeznanią matki .Sąd rodzinny to jakiś cyrk a sprawy które się w nim odbywają to jakaś farsa.Matka zawsze wygra bo tak i koniec .Kiedy to się wreszcie zmieni ,dlaczego nikt nic z tym nie robi ???

kolego ja też zrobiłem w życiu błąd wchodzac w patologiczne srodowisko.A teraz chce coś z tym zrobic !!! nie dla Mnie dla SYNKA

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 12:46:45

G... prawda, sąd zawsze staje nie po tej stronie co powinien, mimo że to zakrawa na paranoję! Chodzi chyba o to by sprawy ciągnęły się w nieskończoność, by szły pieniądze z budżetu, by zarobek był. Byle ćwok, pajac mając dostęp do kuratorstwa i nie będący nawet stroną w sprawie mataczy za ich pośrednictwem. I kto mu co udowodni jak robi ferment przez osoby trzecie, piąte, dziesiąte!

#12 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 13:52:08

Może jest zdesperowany i chce walczyć o dobre i spokojne życie swojego syna. Jeśli ma sygnały, że nowy partner matki jego synka stosuje przemoc domową, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Pewnie po dobroci się nie dało, więc ojciec szuka każdego sposobu, żeby syn nie zaznał krzywdy. I chwała mu za to.

Nie  pozwole żeby Syn cierpiał a policja odwracała głowe w drugą strone bo ktoś ma znajomosci

Pozdrawiam

#13 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 13:56:01

Facet jestem mama, ale w tym przypadku powiem ci jedno: zakasaj rekawy i do roboty, nie czekaj az twojemu synkowi cos sie stanie... trzymam kciuki, polskie prawo jest stronnicze w wielu kwestiach, nie daj sie i walcz. Aby Twoj syn mogl kiedys Ci podziekowac mowiac: "Tata- to brzmi dumnie" 

Tak właśnie zrobię

#14 ~LILIANA~

~LILIANA~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 17:13:52

Mało wiarygodny ten artykuł... Argumenty takie nagięte i w dodatku grubo przekoloryzowane. Bardziej tu widzę desperację ojca (bez skazy? tu już się zaczynają moje wątpliwości!!!), któremu pozostała jedynie interwencja gazety, czyżby Sąd miałby się ugiąć w obawie przed presją mediów? Cóż... Skoro ciąganie synka po lekarzach w celu udowodnienia znęcania się matki i jej partnera nad synkiem NIE UDAŁO SIĘ, zasilanie kieszeni poszczególnych osób RÓWNIEŻ nie dało oczekiwanych efektów, to coś ostatecznie musi się udać Panie Tomku, prawda? Dlaczego tym razem nie oczerniać publicznie matki dziecka? Pomyśleć można strzał w dziesiątkę, bo przecież z dnia na dzień coraz więcej słyszy się o nieodpowiedzialnych matkach - a takie sytuacje oczywiście bulwersują społeczeństwo. Gratuluję pomysłu, a jednocześnie współczuje N** takiego ojca...

#15 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 20:46:43

Przy każdym rozwodzie to dziecko najbardziej cierpi i to latami! Wina jest zawsze obojga rodziców!! A najgorsze jest to ,że rodzic z dzieckiem zaraz po rozwodzie w chodzi w nowy związek bo myśli że nowy związek to będzie ,,raj" a tu  matka i konkubent  traktują dziecko jak ,,kule u nogi". To lepiej  jakby matka oddała dziecko ojcu.

#16 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 22:55:21

Mało wiarygodny ten artykuł... Argumenty takie nagięte i w dodatku grubo przekoloryzowane. Bardziej tu widzę desperację ojca (bez skazy? tu już się zaczynają moje wątpliwości!!!), któremu pozostała jedynie interwencja gazety, czyżby Sąd miałby się ugiąć w obawie przed presją mediów? Cóż... Skoro ciąganie synka po lekarzach w celu udowodnienia znęcania się matki i jej partnera nad synkiem NIE UDAŁO SIĘ, zasilanie kieszeni poszczególnych osób RÓWNIEŻ nie dało oczekiwanych efektów, to coś ostatecznie musi się udać Panie Tomku, prawda? Dlaczego tym razem nie oczerniać publicznie matki dziecka? Pomyśleć można strzał w dziesiątkę, bo przecież z dnia na dzień coraz więcej słyszy się o nieodpowiedzialnych matkach - a takie sytuacje oczywiście bulwersują społeczeństwo. Gratuluję pomysłu, a jednocześnie współczuje N** takiego ojca...

#17 ~ojciec mateusz~

~ojciec mateusz~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 07:55:28

Wydaje mi się że niektóre młode kobiety chcą szybko wyjść za mąż  mieć dziecko i pozbyć się męża a po to żeby do końca życia ją utrzymywał z alimentów ! Cwane te kobiety tylko o kasę im chodzi nie o dobro dziecka.

#18 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 21:32:24

Co to za matka jesli pije alkohol  przy dziecku .Dobrze ze nie doszlo do tragedi .Mało to e telewizji mówia o dzieciach które wypadaja przez okna a Matka i konkubent pijani. w pokoju obok Współczuje małemu takiej matki

A ty facet bierz sie bo roboty i nie Odpuszczaj walcz o SYNKA

trzymam kciuki

#19 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 13:58:37

W innym  kraju np. Angli  matce od razu  odebrano by dziecko i pozbawiono praw rodzicielskich .To tylko w Polsce daje się przyzwolenie pijącym matka dyskryminując Ojców

#20 ~sąsiad~

~sąsiad~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 19:20:15

Nie znacie sytuacji więc nie komentujcie!!! Akurat znam tą rodzinę. Najlepiej napisać artykuł nie wysłuchując drugiej strony. Każdy w takiej sytuacji może nawymyślać na innych. Znam całą rodzinę i mogę sobie dać rękę uciąć, że nikt by nie zrobił dziecku krzywdy, a konkubent by muchy nie skrzywdził. Jest to porządna normalna rodzina a Matka nie ma problemu z alkoholem! Nikt nie dodał, że inni członkowie rodziny nie pili w tym momencie w tym konkubent, babcia, ciocia... Wy nigdy nie wypiliście przy swoim dziecku ani jednego piwa??? Jak by tak każdy się przyjrzał to 90% rodzin odbierano by dzieci bo ktoś wypił piwo! Ludzie ogarnijcie się! Jak napisano, że na miejscu nie potwierdzono aby matka piła, więc jak widać ktoś tutaj sobie dopowiada. Jak można fałszować wyniki z policji??? Chora wyobraźnia. Co to za ojciec, który nie nie umie normalnie dogadać się o dziecko tylko miesza w to media! Jeszcze bezpodstawnie oskarżając. Ciekawe czemu nie powiedział czemu nie utrzymuje z bratem kontaktu? Ludzie Wy chyba czytać nie umiecie, przeczytajcie kilkakrotnie artykuł i poznajcie całą sytuację zanim się wypowiecie... 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych