Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie polecam Santany !

Gość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kasa~

~kasa~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 01:09:26

fajna konkurencja z miłą obsługą powstała na Śniadeckich w podwórzu , jedzenie zawsze świeże , na Kościuszki ostatnio kość w bułce znalazlem....

powstała i znikła

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 18:03:25

Ja ostatnio zamówiłam zestaw 1 z kurczakiem i czekałam na niego 50min choć zapewniano mnie,że czas oczekiwania wyniesie ok 20 min do 30.

#23 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 10:21:33

NAJWAŻNIEJSZA W GASTRONOMI JEST POWTARZALNOSC POTRAW . JEZELI KTOS Z RESTAURATOROW ZNINSKICH NA MIŁOSC BOSKĄ ROBI JAKĄS DOBRĄ POTRAWE TO NIECH JĄ ROBI DO KONCA ŚWIATA I JESZCZE JEDEN DZIEN DŁUŻEJ. A NIE NA CHYBIŁ TRAFIŁ.

#24 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 15:05:18

nie polecam. włos w bułce:( kurczak twardy. pekinka to jakaś szara ogórka i pomidora to szukać po prostu szkoda kasy BLEEEE

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 21:57:39

A ja POLECAM BARDZO wyśmienite jedzonko jak ty rozpoznajesz stare mięso chyba masz mikroskop

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 23:40:08

A ja POLECAM BARDZO wyśmienite jedzonko jak ty rozpoznajesz stare mięso chyba masz mikroskop

smak, zapach i zoladek rozpozna

#27 ~dind~

~dind~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 13:30:50

nie polecam , włosy .... sanepid powinien tam wejść...

#28 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 14:07:43

Nie ma co komentowac ja na jedna knajpke naslalem kontrol i juz nie istnieje .. Bo mieli nie swieze jedzenie. A nie ktorzy bronili wiekszosc co tam pracowala ale nie pomogło jak przeczepali magazyn to za głowę sie zlapali .

Majster, ortografia!!!!

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 18:41:59

Majster, ortografia!!!!

No tak mistrz ortografii , ale  jeżeli ci mistrzu nie pasuje to zanim zrobisz wpis w internecie podejdz i zapytaj co się dzieje . Przypuszczam , że odpowiedz będzie adekwatna , a jeżeli nie to wtedy zgłoś , Pamiętaj -mylić  się to rzecz ludzka , NIE MYLI SIĘ TEN CO NIC NIE ROBI!!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych