Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie ma jak Pakość

strach chorować

7513 odpowiedzi w tym temacie

#7501 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 18:40:02

A jak się sprawuje wasz Nikoś Dyzma?

Jak widzisz Nikos Dyzma nie wie o co chodzi, wie tylko ile na konto wpływa

#7502 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 18:55:38

Z ciekawości zajrzałem na stronę Gminy Barcin, która też ma głosować nad przystąpieniem do klastra i spotkał mnie szok. Tam radni nie są zmuszani do głosowania nad umową z prywatną firmą. Podejmują tylko uchwałę i cedują podjęcie decyzji na burmistrza. Wszystko do sprawdzenia na stronie bip Barcin www rada.barcin.pl/kalendarz-posiedzen.
Pytanie.
Dlaczego w Pakości radni mają głosować nad umową z firmą, a w Barcinie radni głosują nad uchwałą i sprawę ma dalej pilotować Burmistrz ?
Dlaczego nasi radni i burmistrz są stawiani po ścianą, a Burmistrza ubezwłasnowolnia się w dalszych negocjacjach ?
O co w tym wszystkim chodzi ?

O jakim burmistrzu ty mówisz, przecież ten Pakoski to nie ma pojęcia o niczym. Czy ktoś z was powieżylby swój majątek temu Panu aby nim zarządzał, bo ja NIE!!

#7503 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 22:45:29

[quote name="Gość" post="3681464" timestamp="1560617722"]
I porównujesz człowieka co był 16 lat i tego co jest nawet nie rok. to jest dość dziwne porównanie napisz wprost że ci się xyx nie widzi a nie kombinujesz jak kret pod górkę i wystawiasz się tylko na śmiesznosc. Nie ujmując nic w. K bo rzeczywiście zrobił trochę przez te 16 lat[/quote]
Troche... to dobre słowo![/quote]
75% tego tam wypisanego, stało się w pierwszej kadencji. Pozostałe 25% w tej pierwszej kadencji zaczęli. A co oprócz targowiska i przedszkola w ostatnich dziesięciu? O, jeszcze rozpierdziel na ulicach. Te 16 lat zamyka się w widoku naszej Rożanej. Jeden żal.

#7504 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 09:47:36

[quote name="Gość" post="3681646" timestamp="1560635129"]
Troche... to dobre słowo![/quote]
75% tego tam wypisanego, stało się w pierwszej kadencji. Pozostałe 25% w tej pierwszej kadencji zaczęli. A co oprócz targowiska i przedszkola w ostatnich dziesięciu? O, jeszcze rozpierdziel na ulicach. Te 16 lat zamyka się w widoku naszej Rożanej. Jeden żal.[/quote]
Życzę obecnemu burmistrzowi aby zrobił chociaż w połowie to co zrobił poprzedni burmistrz. Martwi mnie jednak fakt, iż ostatnie pólrocze to jedna wielka klapa obecnego, nasze miasto pogrąża się, a On jest bezradny. Chciałbym się doszukać choć jednego przykładu pozytywnej działalności, jeśli się mylę, to proszę oświec mnie, bo może o czymś nie wiem. Aż strach pomyśleć co będzie dalej.

#7505 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 11:27:43

Podobno ktoś powiedział, że nadzieja umiera ostatnia. W Pakości nadzieja umarła pierwsza. Nadzieja , przynajmniej na jakąś normalność. Rada z przewodniczącym , który z racji pełnionego stanowiska usiłuje kręcić jakieś prywatne "klasterowe lody",( a nie można tego nazwać po polsku?). Z jego zastępcą, który miał wnosić jakieś ożywcze trendy w mieście a na sesjach siedzi jak przysłowiowa "d*** w laczkach". Rozbabrane i zafajdane przez psie odchody ulice ...., szkoda słów. O Pakości , cóż cię czeka ?

#7506 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 12:23:46

Podobno ktoś powiedział, że nadzieja umiera ostatnia. W Pakości nadzieja umarła pierwsza. Nadzieja , przynajmniej na jakąś normalność. Rada z przewodniczącym , który z racji pełnionego stanowiska usiłuje kręcić jakieś prywatne "klasterowe lody",( a nie można tego nazwać po polsku?). Z jego zastępcą, który miał wnosić jakieś ożywcze trendy w mieście a na sesjach siedzi jak przysłowiowa "d*** w laczkach". Rozbabrane i zafajdane przez psie odchody ulice ...., szkoda słów. O Pakości , cóż cię czeka ?

Ja powiem szczerze, liczyłem po cichu na obecnego przewodniczącego, ale się przeliczylem. Przykładem jest śmietnisko, przed wyborami budziło wiele zastrzeżeń, teraz nagle jest OK!. Co do wiceprzewodniczącego to zawsze mówiłem, że ten człowiek nigdy nie powinien być dopuszczony do takiej funkcji, poprzednika nazywał "nieudacznikiem" tym czasem sam nim został. Jest mi wstyd, że na nich głosowałem.

#7507 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 13:54:11

Ja powiem szczerze, liczyłem po cichu na obecnego przewodniczącego, ale się przeliczylem. Przykładem jest śmietnisko, przed wyborami budziło wiele zastrzeżeń, teraz nagle jest OK!. Co do wiceprzewodniczącego to zawsze mówiłem, że ten człowiek nigdy nie powinien być dopuszczony do takiej funkcji, poprzednika nazywał "nieudacznikiem" tym czasem sam nim został. Jest mi wstyd, że na nich głosowałem.

Obydwu?

#7508 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 14:02:57

ten siwiec z rady niemowa--emeryt potrafi tylko na swoim profilu fb..wyrażać swoje opinie i krytykować anonimowo na portalu gazety pomorskiej..miało być referendum i co??

#7509 ~all~

~all~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 20:29:55

czemu znowu jest żółta woda w Pakości?

#7510 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 21:41:31

czemu znowu jest żółta woda w Pakości?

#winakufla

#7511 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:54:39

czy nie sadzicie że na nowo wyznaczonym przystanku na Mogileńskiej brakuje ławki dla oczekujacych?

#7512 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:15:48

czy nie sadzicie że na nowo wyznaczonym przystanku na Mogileńskiej brakuje ławki dla oczekujacych?

Zaro bydzie

#7513 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:54:15

Czas więc żebyś w końcu zrozumiał. Oni są, a ciebie nie ma. Nie dokończysz roboty. Oni to zrobią mądrze i lepiej dla Pakości.

#7514 ~P~

~P~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:48:25

Zaro bydzie

Nie zaro bydzie tylo: Zaro byndzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych