Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie ma jak Pakość

strach chorować

6548 odpowiedzi w tym temacie

#6541 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:18:46

Uderz w stół a nożyce się odezwą, nawet tępe!
"Po sesji z naszą redakcją skontaktował się były burmistrz Pakości Wiesław Kończal. - Rada Miejska dokonała znacznej, bo stuprocentowej podwyżki stawek za wywóz śmieci. Podwyżka była konieczna, ale na pewno nie w takim wymiarze. Uważam, że jest ona nieuzasadniona i żałuję, że nowej władzy nie udało się znaleźć sposobu na ograniczenie kosztów wywozu odpadów - skomentował."
Przez trzy lata nic nie zrobił żeby łagodnie wprowadzić nowe ustawowe opłaty za śmieci. Dowiadujemy się dopiero od nowego Prezesa PUG, że śmieciarka nie jest nowa tylko jakimś leciwym, sypiącym się składakiem. Dlaczego nie stworzył na Giebni RIPOKa, segregacji, zamiast tego pozwolił zasypać po brzegi wysypisko. Pakość 16 lat temu była najlepiej śmieciowo przygotowaną gminą, by po jego rządach znaleźć się w czarnej dziurze. Tych pytań jest wiele i problemów, które zostawił po sobie jeszcze więcej. Jestem pełen obaw, że ten z podatkiem śmieciowym nie jest ani pierwszy, ani ostatni. Oglądając wystąpienia radnych Białeckiej, Jagodzińskiej, Oseta i Siekierki wierzę, iż nowi radni sobie spokojnie poradzą z naprawianiem gminy. Niech tylko nie podpowiada bzdur.

Zastanawia mnie jedno, dlaczego Pan przewodniczący Siembab przed wyborami był przekonany o złym funkcjonowaniu śmietniska. Śmietnisko na chwile obecną zapełnia się w zaskakująco szybkim tempie, a Pan przewodniczący nagle zamilkł. Na śmietnisko wróciły osoby które pracowały za czasów Pana Gronia, panowie Pa...ki rządzą na całego. Czy tak ma wyglądać prawidłowe funkcjonowanie śmietniska? ?????

#6542 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:20:46

28 lutego ,, drzwi otwarte" w szkole na Błoniach. W tym samym dniu i w tych samych godzinach w Estkowskim bal dla sześciolatków. Przypadek?

Ktoś jest bardzo złośliwy. Szkoła Powstańców od dawna informowała o drzwiach otwartych dn.28 lutego. Zaraz potem W TYM SAMYM DNIU pojawia się bal.
Nie przypadek i nie wiem, jak to nazwać. Powiedzieć zagrywka nie fair to bardzo łagodnie.
Bardzo brzydko i niesympatycznie. Ale znajomo. Jest SZKOŁA i szkoła. Po prostu.
Do czego jeszcze się posuniesz zielona szkoło...ktoś tu sobie sam wystawia świadectwo.

#6543 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 23:02:09

Dobrze, że nasza partia Prawo i Sprawiedliwość zmieniła ustawę o samorządach i sesje są transmitowane, głosowania jawne. Problemem jest chęć słuchania i rozumienia transmisji.

nie pisz, że nasza bo nie moja i wielu innych osób też nie, powinieneś raczej napisać "moja" a nie narzucać innym swoich przekonań.

#6544 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 23:12:12

Dobrze, że nasza partia Prawo i Sprawiedliwość zmieniła ustawę o samorządach i sesje są transmitowane, głosowania jawne. Problemem jest chęć słuchania i rozumienia transmisji.
nie pisz, że nasza bo nie moja i wielu innych osób też nie, powinieneś raczej napisać "moja" a nie narzucać innym swoich przekonań.</p></p>

Dokładnie. Też mnie to.dotknęło. To nie moja partia. I wielu, wielu innych też nie. Mam nadzieję, że zniknie niebawem.

#6545 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:49:01

Zastanawia mnie jedno, dlaczego Pan przewodniczący Siembab przed wyborami był przekonany o złym funkcjonowaniu śmietniska. Śmietnisko na chwile obecną zapełnia się w zaskakująco szybkim tempie, a Pan przewodniczący nagle zamilkł. Na śmietnisko wróciły osoby które pracowały za czasów Pana Gronia, panowie Pa...ki rządzą na całego. Czy tak ma wyglądać prawidłowe funkcjonowanie śmietniska? ?????[/quote]

#6546 ~Herman pumpa~

~Herman pumpa~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:27:07

Pumpa jedziemy! Nie spimy, pompujimy!

#6547 ~Szlagierek~

~Szlagierek~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:45:41

Jest pomysł budowy dino na sztucznej wyspie na małym pakoskim aby zapewnic stały przepływ wody

#6548 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:32:53

Co z tego, że sesje są transmitowane, skoro, gdy wynikła niejasność co do stawki cen odpadów, zaczęło się ciekawie robić, radni zamiast dyskutować na sali zarządzili pseudo przerwę podczas której uciekając z wizji zaprosili się do pokoju przewodniczącego celem przeprowadzenia tam dyskusji, aby mieszkańcy nie mogli słuchać i patrzyć ... co to za jawność ?

#6549 ~Zgadza się~

~Zgadza się~
  • Goście

Napisano dziś, 00:24:15

Co z tego, że sesje są transmitowane, skoro, gdy wynikła niejasność co do stawki cen odpadów, zaczęło się ciekawie robić, radni zamiast dyskutować na sali zarządzili pseudo przerwę podczas której uciekając z wizji zaprosili się do pokoju przewodniczącego celem przeprowadzenia tam dyskusji, aby mieszkańcy nie mogli słuchać i patrzyć ... co to za jawność ?

Instrukcje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych