Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie ma jak Pakość

strach chorować

2902 odpowiedzi w tym temacie

#2901 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:04:12

Boże, widzisz i nie grzmisz. Krzyczycie, ze w Pakosci burmistrz nic nie robi, nie udziela się itd itp., a bronicie osoby która przez 4 lata miała was totalnie gdzieś i nadal ma. Po przegranej 4 lata temu uciekła z płaczem z Pakosci i tyle co ja widzieliśmy. A jeżeli zorganizowanie na korcie RODZICÓW imprezy dla 5 osób w ciągu 4 lat to wielkie zaangażowanie w udział miasta to naprawdę wole nie oceniać waszego poziomu rozumowania i aż boje się pomyśleć co to miasto czeka w najbliższej przyszłości. Druga sprawa 3 miesięczne dziecko.. nie twierdze, ze kobieta nie ma prawa pracować ale nie rządzić miastem które potrzebuje non stop zainteresowania! O kolejnych powodach dla których nie będę głosowała nie będę podawała bo szkoda czasu i nerwów. Mam tylko nadzieje, ze Science - Fiction wróci tam skąd przyjechała.

#2902 pakoszczok

pakoszczok

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano wczoraj, 22:18:43

Boże, widzisz i nie grzmisz. Krzyczycie, ze w Pakosci burmistrz nic nie robi, nie udziela się itd itp., a bronicie osoby która przez 4 lata miała was totalnie gdzieś i nadal ma. Po przegranej 4 lata temu uciekła z płaczem z Pakosci i tyle co ja widzieliśmy. A jeżeli zorganizowanie na korcie RODZICÓW imprezy dla 5 osób w ciągu 4 lat to wielkie zaangażowanie w udział miasta to naprawdę wole nie oceniać waszego poziomu rozumowania i aż boje się pomyśleć co to miasto czeka w najbliższej przyszłości. Druga sprawa 3 miesięczne dziecko.. nie twierdze, ze kobieta nie ma prawa pracować ale nie rządzić miastem które potrzebuje non stop zainteresowania! O kolejnych powodach dla których nie będę głosowała nie będę podawała bo szkoda czasu i nerwów. Mam tylko nadzieje, ze Science - Fiction wróci tam skąd przyjechała.

Maria, Makaron a może glut wpisy Identyko. A coś robi a nowe miejsca pracy, a nie to w Barcinie mają bo tutaj nie da rady.

Użytkownik pakoszczok edytował ten post wczoraj, 22:20:28

#2903 ~Żona albo babcia makarona~

~Żona albo babcia makarona~
  • Goście

Napisano dziś, 09:30:05

Wy pumpiorze mata chociaż w kim wybierać. W jajnikowie mamy jednego normalnego kandydata. I nie mam na myśli człowieka skazanego prawomocnym wyrokiem sądu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych