Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NIE KUPUJ! ADOPTUJ!

psy hodowle

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:25:00

Legalna! hodowla yorków, cyt. "W piwnicach na terenie dwóch posesji w podwarszawskich Łomiankach policja odkryła kilkadziesiąt psów. Zwierzęta były odwodnione i wygłodzone."

http://www.mmwarszaw...?category=video

Nigdy nie zrozumiem jak ludzie mogą kupować psy, gdy setki/tysiące umiera w schroniskach, a dodatkowo przyczyniają się do powstawania takich miejsc. Dla mnie to snobizm i egoizm w czystej postaci.

Takich interwencji było już multum, a ile takich hodowli nie zostanie odkrytych :mellow:

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:48:15

http://www.sfora.pl/...-hodowla-a57904

cyt."Jak się okazało, za makabryczną hodowlą stała zasłużona członkini Związku Kynologicznego, która wielokrotnie wygrywała na wystawach i była bardzo znana wśród hodowców."!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 14:45:08

Podniosę przy okazji.

#4 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 20:34:35

może powinniśmy szturmowac ZK, wiadomo o jaką hodowlę chodzi słynny Y....x z pięknymi championami, mam yorka z tej hodowli, wredne babsko,taka była czuła i troskliwa przy sprzedaży, prosiła, żeby dzwonic i opowiedziec jak się chowają i o tym jak to wszystkie maluszki / te do sprzedaży / spią z jej córką w łóżku.Co prawda było to 8 lat temu, więc ten proceder nie trwa chyba tak długo, ale chęc zysku przysłoniła jej cały świat.Z jej obłudę, brak serca, zróbmy coś, żeby jej nie darowano to jest STARY UTYTUOWANY CZŁONEK ZK, nie mogę przejśc z tym do porządku dziennego, biedne są niektóre psy na wsiach /łańcuchy itp./ ale hodowca????? OKROPNOŚC

#5 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 22:43:52

może powinniśmy szturmowac ZK, wiadomo o jaką hodowlę chodzi słynny Y....x z pięknymi championami, mam yorka z tej hodowli, wredne babsko,taka była czuła i troskliwa przy sprzedaży, prosiła, żeby dzwonic i opowiedziec jak się chowają i o tym jak to wszystkie maluszki / te do sprzedaży / spią z jej córką w łóżku.Co prawda było to 8 lat temu, więc ten proceder nie trwa chyba tak długo, ale chęc zysku przysłoniła jej cały świat.Z jej obłudę, brak serca, zróbmy coś, żeby jej nie darowano to jest STARY UTYTUOWANY CZŁONEK ZK, nie mogę przejśc z tym do porządku dziennego, biedne są niektóre psy na wsiach /łańcuchy itp./ ale hodowca????? OKROPNOŚC

Hm, a ja miałem wilczycę Shirę, która mnie ćwiczyła i w mordę nie kazałem jej nic, ani łapy dawać ani przy nodze chodzić, ale ją kochałem, a ona, czort ją wie, lubiła być blisko mnie i nam to starczało

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 07:31:08

W schroniskach jest tyle psiaków do kochania.Kupujac u takich pseudo hodowców przyczyniamy się do takiego procederu-nieświadomie.Zamkneła bym takiego w klatce wystawiła na zewnątrz i obserwowała zachowanie.Jak można tak traktować bezbronne zwierze,ktore nas kocha i ufa

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: psy, hodowle

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych