Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nie dla likwidacji szkoły w Januszkowie

Januszkowolikwidacja szkoła sprzeciw

138 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:21:02

CIEKAWE JAKIE BYŁYBY W JANUSZKOWIE

z pewnością  bardzo dobre, bo tam przecież (jak słyszeliśmy) nauczyciele pomagają słabszym na sprawdzianach!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:24:41

z pewnością bardzo dobre, bo tam przecież (jak słyszeliśmy) nauczyciele pomagają słabszym na sprawdzianach!

przeczytałeś paluki i już ci gul strzelił? Opanuj się człowieku. Na sesję przyjdą tłumy ludzi

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:28:37

z pewnością bardzo dobre, bo tam przecież (jak słyszeliśmy) nauczyciele pomagają słabszym na sprawdzianach!

ty za to korzystałeś całe życie z pomocy innych i innych materiałów na sprawdzianach, stad taki niedouczony jesteś do dzisiaj. Kup sobie słownik ortograficzny

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:30:27

Tylko w Januszkowie nie musi interweniować policja, racja likwidować co bezpieczne

swego czasu były policjant był pedagogiem w szkole w Januszkowie, także....

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:40:21

Pochwal się swoim wykształceniem i wykształceniem swoich fachowców.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:43:07

To prawda, że na sesji ma być telewizja Bydgoszcz?

#47 ~Anulka3~

~Anulka3~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:51:15

To prawda, że na sesji ma być telewizja Bydgoszcz?

#48 ~Anulka3~

~Anulka3~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 09:51:55

Nie Radio Maryja

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:50:35

A ci z pisu zagłosują tak on chce? On wybierze naszą z PiS na vicka, a my będziemy głosować jak chcesz? No to zesta wybrali cudownych radnych.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:00:08

A ci z pisu zagłosują tak on chce? On wybierze naszą z PiS na vicka, a my będziemy głosować jak chcesz? No to zesta wybrali cudownych radnych.

NIE WSZYSCY TAK ZAGŁOSUJĄ  :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:03:14

Ludzie mają sobie robicie mieszkam na wsi dziecko dojeżdża do dwójki i nie żałuję nie róbcie że swoich dzieci niewolników wsi w mieście maja większe możliwości
Aha i co do wypowiedzi Radnej Aleksandry Nowakowskiej teraz każe być pani ludzia na sesji A jak pani zamykala Brzyskorzystew Bozejewice Gorzyce gdzie wtedy pani była co?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:05:06

A wlasnie ze tak naszych wiejskich nimt nie zalowal zalozcie sobie stowarzyszenie i dzialajcie kto broni
tak zamknąć januszkowo i slebowo

#53 ~Sienć~

~Sienć~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:36:19

Kosza wybitny specjalisto od finansów, postaw na nogi finanse tej oświaty. Tylko w ciebie wierzymy. Twoja wiedza jest ogromna. Wszyscy się od ciebie uczymy. Ty nam pomagasz, a my nie robimy za ciebie tych sprawozdan. Kosza przedstaw swój plan naprawy finansów oświaty.

#54 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 18:02:33

JA NIE PRZYJECHAŁEM ZABIEGAC O PAŃSTWA GŁOSY BO JESTEŚMY PO WYBORACH , I TERAZ MAM WAS W D....IE . GŁOSOWALIŚCIE TO ZNACZY ŻE JESTEŚCIE FRAJERAMI

#55 ~Yyyy~

~Yyyy~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:07:33

Rozumiem rodziców, którzy walczą o nie zamykanie szkoły w Januszkowie. Walczcie o swoje, ale jednocześnie nie oczerniajcie SP5 tam nic złego się nie dzieje. Moje dziecko chodzi do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Jest w klasie 4. Nauczyciele są różni to fakt, ale o dzieci dbają

#56 ~Yyyy~

~Yyyy~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:07:58

Rozumiem rodziców, którzy walczą o nie zamykanie szkoły w Januszkowie. Walczcie o swoje, ale jednocześnie nie oczerniajcie SP5 tam nic złego się nie dzieje. Moje dziecko chodzi do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Jest w knlasie 4. Nauczyciele są różni to fakt, ale o dzieci dbają

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 20:35:30

Pani AN ma chyba bardzo krotka pamięć zapomniala jak przyczynila się do likwidacji szkol w Bozejewicach Gorzycach Brzyskorzystwi Zninska Trojke oraz nasza szkole w Jadownikach ,które miały o wiele lepsze wyposażenie a na spotkaniu z rodzicami w Januszkowie usilnie nawolywala do obrony tej szkoły zekomo w obronie dzieci a prawda jest inna to jest odwet na Burmistrzu po przegranych wyborach Pani była v-ce Burmistrz czas wyborów się skończył i zapozno na bicie politycznej musze Pani przypomnieć ze następne wybory za 4,5roku a na razie czy pani się podoba czy nie to wola wyborców Burmistrzem Żnina został Pan Robert Luchowski z bardzo duza przewaga glosow Pani zachowanie w Januszkowie wygladalo tak jak by puscila baka i uciekla a jeżeli chodzi o Pana DK to dzięki niemu i przy jego pomocy zostały utworzone szkoły niepubliczne które do dzisiaj egzystują i mysle że buntowanie rodzicow z Pani strony jest nie namiejscu serdecznie pozdrawiam

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 22:43:56

Moje dziecko chodzi do sp5 i jest tam dobrze, nie rozumiem czemu piszecie takie rzeczy o tej szkole.

#59 ~Zakochana~

~Zakochana~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 09:58:02

I bardzo dobrze powiedział, przynajmniej nie mydli oczu i nie kłamie że wyczaruje kase. Poprzednicy czarowali, a Pan Robert jest szczery i uwielbiam w nim jego zdecydowany charakter, rządzi jak na burmistrza przystało.

Poza tym, dzieci wiejskie muszą integrować się z miastowymi- troche kultury jeszcze nikogo nie zabiło:)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 10:03:35

Dobrze tobałt. Ważne żebyś ty nie uczył nas kultury.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Januszkowolikwidacja, szkoła, sprzeciw

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych