Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nic nie mogę nic nie robię

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~egzo~

~egzo~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 12:39:07

Zauważyliśćie ze wszystkie imprezy ostatnio obstawia vice bo burmistrz leży nic nie robi,rok zleciał ani torów usuniętych ani dróg porobinych dosłownie nic,Bierze pieniądze za nic,nie ma nawet koncepcji co dalej z miastem.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:53:11

Ja to jak na to patrzę to mi ręce opadają
Burmistrza nie ma, koncepcji nie ma
Jak ma to nie ja to radni prawie jak Tasarz
Jeszcze niektórzy Radni co coś rozumieją z Przewodniczącym Pietrzakiem próbują robić i ciągnąć to całe towarzystwo
Malecka upaja się jako Vice i chodzi się puszy jak by nie wiem kim była i jaką gwiazdą polityki lokalnej a chyba wiadomo jak została i jak się zostaje Starostą to mi przypomina zachowaniem Zawadzką wiec niech uważa aby tak samo nie skończyć.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 18:03:32

Zauważyliśćie ze wszystkie imprezy ostatnio obstawia vice bo burmistrz leży nic nie robi,rok zleciał ani torów usuniętych ani dróg porobinych dosłownie nic,Bierze pieniądze za nic,nie ma nawet koncepcji co dalej z miastem.

Niopacznie przyznałeś że imprez jest w mieście sporo. Park technologiczny sie robi to na pewno bo nie mozna tam przyjechać. Radni mają wakacje to może i burmistrz też ma. Dobrze że wice jest na posterunku.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 08:15:57

i kto na te imprezy chodzi zlot motorów 10 osób ,jarmark anki 20,psu na budę te imprezy niech się bierze za inwestycje w miasto a nie ogłasza przetargi i nic nie umie załatwić

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 15:09:21

i kto na te imprezy chodzi zlot motorów 10 osób ,jarmark anki 20,psu na budę te imprezy niech się bierze za inwestycje w miasto a nie ogłasza przetargi i nic nie umie załatwić

Trudno jest stwierdzić czy jesteś ograniczony umysłowo czy takiego udajesz. Twoje puste żale świadczą o tym że chodzisz na imprezy organizowane przez miasto bo skąd inaczej byś wiedział ilu bywa tam uczestników? Drugie twoje ograniczenie umysłowe to fakt czego twój umysł nie rozumie że inwestycje które trwają w parku technologicznym w tej chwili są największymi inwestycjami prowadzonymi w całym powiecie Golubsko-Dobrzyńskim. Nie ma tam darmowego piwa i kiełbachy i dlatego twoj rozum wmawia ci ze nic sie nie dzieje w mieście.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 16:14:41

Trudno jest stwierdzić czy jesteś ograniczony umysłowo czy takiego udajesz. Twoje puste żale świadczą o tym że chodzisz na imprezy organizowane przez miasto bo skąd inaczej byś wiedział ilu bywa tam uczestników? Drugie twoje ograniczenie umysłowe to fakt czego twój umysł nie rozumie że inwestycje które trwają w parku technologicznym w tej chwili są największymi inwestycjami prowadzonymi w całym powiecie Golubsko-Dobrzyńskim. Nie ma tam darmowego piwa i kiełbachy i dlatego twoj rozum wmawia ci ze nic sie nie dzieje w mieście.

Michał zapomniałeś się podpisać;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych