Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NervoCalm opinie

nervocalm opinie stres nerwy bezsennosc rozdrażnienie agresja zdrowie

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 07:47:24

Właśnie kupiłam w aptece NervoCalm i zastanawiam sie czy podziała. Stosował ktoś? Prosze o opinie

#2 ~swoje imię~

~swoje imię~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 08:07:02

Brałam to kiedyś i działa tak samo jak każde inne tabletki z ziółkami - prawidłowo, ale słabo

#3 ~Grześ~

~Grześ~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 08:39:06

Niby dobry ale drogo wychodzi, czternaście zł za dziesięć tabletek i dawkowanie po dwie dziennie to trochę drogo jak za takie specyfiki, zwłaszcza że jak przestaniesz brać to przestanie działać

#4 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 09:22:17

Jak chcesz coś na nerwy to muzyka relaksacyjna bardzo pomaga i co najlepsze jak masz na płytce albo mp3 to słuchasz sobie wszędzie i łatwiej się stresu pozbyć a z czasem nawet się bardziej uodparniasz. Ja mam płytkę z gerelaxis i sobie puszczam w samochodzie zawsze przed pracą i po i nawet mi się ciśnienie wyrównało :)

#5 ~r5hby5~

~r5hby5~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 10:55:06

"Uspokaja naturalnie. Funkcjonujesz normalnie" czyli same ziółka, przynajmniej powinno być bezpieczne 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 12:03:49

Taka płyta z muzyką relaksacyjną to coś wspaniałego, ja dostałam taka od dzieci na imieniny i to chyba najbardziej udany prezent jaki ostatnio dostałam. A co do tego nevocalmu to jest na bazie ziół.. nasze babki leczyły się ziołami to i my możemy 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 13:26:44

na nerwicę natręctw też pomoże taka muzyka?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 07:50:00

Taka płyta z muzyką relaksacyjną to coś wspaniałego, ja dostałam taka od dzieci na imieniny i to chyba najbardziej udany prezent jaki ostatnio dostałam. A co do tego nevocalmu to jest na bazie ziół.. nasze babki leczyły się ziołami to i my możemy 

Polecam GErelaxis - najlepsza muzyka relaksacyjna do medytacji relaksacyjnej 

#9 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 09:08:32

Moja ciocia ma płytę z GErelaxis :) Puściła mi kiedyś na chwilę to potem nie mogła mnie oderwać 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 11:57:38

Nervocal ziołowy działa dobrze

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 13:14:52

Potwierdzam :) naprawdę warto, bo żadne tabletki nie dadzą wam takiego relaksu jak to :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 15:57:49

tabletki nie relaksują tylko ewentualnie obniżają ciśnienie, ale to i tak nie ma nic wspólnego z relaksem. Relaks to odpoczynek a nie łykanie tabletek

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 17:22:34

tabletki nie relaksują tylko ewentualnie obniżają ciśnienie, ale to i tak nie ma nic wspólnego z relaksem. Relaks to odpoczynek a nie łykanie tabletek

Niestety prawda :(

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 10:22:39

medytacja relaksacyjna to bardzo przyjemne doświadczenie :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 08:39:38

Potwierdzam :) naprawdę warto, bo żadne tabletki nie dadzą wam takiego relaksu jak to :)

Leżysz na zielonej łączce, ptaszki śpiewają, coś wspaniałego. Tego trzeba doświadczyć żeby zrozumieć jak pozytywny wpływ mają te nagrania na psychikę. Sama się tego nie spodziewałam, myślałam, że to jakaś bajeczka ale zamówiłam (przecież można zwrócić) i to co te nagrania ze mną zrobiły to tego nie da się opisać, nawet mój mąż był zdziwiony dlaczego ja od rana taka cała w skowronkach :) Pozdrawiam :*

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 14:33:22

na nerwicę natręctw też pomoże taka muzyka?

Myślę że może pomóc, bo to stymuluje mózg więc powinna pomóc, mi ogólnie bardzo pomogła i jestem bardzo zadowolona :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 17:08:12

Mi nervocalm nie pomagał, sąsiadce pomagał. zależy

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 07:22:42

to może najlepiej połączyć tabletki z sesjami relaksacyjnymi? próbował ktos takich połączeń?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 07:28:34

POMOGŁO

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nervocalm, opinie, stres, nerwy, bezsennosc, rozdrażnienie, agresja, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych