Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nauka angielskiego

#angielski #naukaangielskiego

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 20:33:52

Cześć 

Jak nauczyć się mówić w języku angielskim? Mam już serio dosyć nauki, jak ktoś coś mnie zapyta to szybko się blokuje i nie potrafię wypowiedzieć nawet słowa. 

Proszę, jeżeli znacie jakiś dobry kurs online lub szkołe językową to dajcie znać. Chciałabym w końcu używać języka angielskiego. 

#2 ~DARIA~

~DARIA~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 20:37:13

Monika, miałam ten sam problem pół roku temu, miałam wyjazd za granicę, ale bardzo się go bałam. Nie umiałam nić powiedzieć, mój chłopak namawiał mnie do wyjazdu do pracy za granicę. 

Szukałam w internecie i znalazłam na youtube kurs ENLINADO, w ciągu kilku miesięcy zrobiłam duży progres a to dlatego, że ten kurs nie tylko uczy. Wskazuje drogę jak się uczyć i bardzo motywuje przynajmniej mnie. Do tej pory uczestniczę w darmowych spotkaniach na facebooku. Obejrz sobie darmową lekcję kursu na enlinado. pl może i u Ciebie się sprawdzi. 

Do szkół językowych nie chodziłam i się cieszę z tego powodu. 

#3 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 20:40:21

Ja na temat szkoł językowych mam złe zdanie. Sama chodziłam dwa lata i może to wina, że grupa była bardzo liczna, bo nic się nie nauczyłam. 

Teraz też szukam kursu online dorosłam do tego, że mogę się uczyć sama w domu. 

#4 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 20:41:16

Daria przetestuje chętnie, chciałbym właśnie się zacząć uczyć taką naturalną metoda języka. 

#5 ~denzz~

~denzz~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 20:42:44

Myślę, że nauka w domu to najlepszy pomysł. Można zaoszczędzić dużo pieniędzy i także czasu. Nie oszukujmy się, żeby dojechać do szkoły na daną godzinę musimy się wcześniej ogranąć itp. Wybieram kurs online. 

trzymam kciuki 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych