Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Nauczyciele z łaski Bozej

podwyżki strajk praca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 19:16:45

TAZ kompletnie nie masz pojęcia o pracy nauczyciela. Zapraszam po strajku na tydzień do szkoły. Podobny eksperyment przeprowadziłem już. Kolega wytrzymał jeden dzień.

#42 ~Loki oki~

~Loki oki~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 21:25:44

TAZ kompletnie nie masz pojęcia o pracy nauczyciela. Zapraszam po strajku na tydzień do szkoły. Podobny eksperyment przeprowadziłem już. Kolega wytrzymał jeden dzień.

W takim razie zapraszam na linie produkcyjną. Też wytrzymasz jeden dzień, a gdy się skończy plan produkcyjny to cię zwolnią.

A dla wasz trzeba szukać dodatkowych godzin żeby się krzywda Jaśnie Państwu nie stała.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 11:54:19

To nie jest strajk tylko nauczycieli..to jest strajk pracowników oświaty! Strajkuje nie tylko nauczyciel ale i pracownik obsługi. Tylko udowadnianie że nauczyciel za mało pracuje, że źle pracuje. A my wszyscy spoza oświaty jesteśmy tacy wspaniali????

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 11:56:57

Kabaret paranienormalnych dzieci pistolety i karabiny.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 12:05:21

TAK KWITUJE TEMAT  YEBNIETY ZBYSIU ZAGONIONY W KOZI RÓG :D

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 12:43:20

To nie jest strajk tylko nauczycieli..to jest strajk pracowników oświaty! Strajkuje nie tylko nauczyciel ale i pracownik obsługi. Tylko udowadnianie że nauczyciel za mało pracuje, że źle pracuje. A my wszyscy spoza oświaty jesteśmy tacy wspaniali????

A to ciekawa informacja, u mnie w szkole obsługa nie strajkuje, bo podobno im nie wolno!!! 

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:45:28

A u mnie strajkuje i administracja i obsługa ....zakazu nie ma, ale ze nie strajkują codziennie, cóż ciekawe ile nauczyciele wytrzymają bez kasy ...

A to ciekawa informacja, u mnie w szkole obsługa nie strajkuje, bo podobno im nie wolno!!!

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 08:33:00

TAK KWITUJE TEMAT YEBNIETY ZBYSIU ZAGONIONY W KOZI RÓG :D

bo to jego sens życia!Chciałby...ale nie daje rady wdrapać się na jakiś stołek!Pasożyt!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podwyżki, strajk, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych