Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Nauczyciele z łaski Bozej

podwyżki strajk praca

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 09:19:50

Za 18 godzin pracy mają za dużo zapłacone. Jak mało to do roboty, do łopaty. Inni pracują 160 h tygodniowo i mają polowe pensji nauczyciela.

 

Inni tzn ty, mogli się uczyć tępaku :)#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 09:22:44

Za 18 godzin pracy mają za dużo zapłacone. Jak mało to do roboty, do łopaty. Inni pracują 160 h tygodniowo i mają polowe pensji nauczyciela.

A też jesteś za tym żeby zabrać 500+ i inne dodatki socjalne twierdząc że jak komuś jest za mało to niech idzie do roboty .Ksiądz ,policjant ,lekarz czy wysoki urzędnik mniej nawet robią a więcej mają jakoś nikt tego nie rusza i nie bulwersuje się .Polska to dziwny kraj bo nie ma takiej nagonki i oburzenia na ludzi którzy krzywdzi dzieci typu pedofilia a na jakiś nauczycieli którzy żądają podwyżki .Większa część pewnie uraz do nich z dzieciństwa bo jak to logiczne wytłumaczyć ? Zazdrością ? Jacy wy ludzie jesteście śmieszni .

#23 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 11:59:09

Ha ha a nauczyciele to co 500 + nie wezmą, dać im po 1000 a 500 niech nie biorą. Naucz się logicznego myślenia

#24 ~Tomasz~

~Tomasz~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 12:03:11

Porównanie wysokiego rangą urzędnika do zwykłego nauczyciela to przesada,. Co to jest nauczyciel nirnal y zawód jak każdy inny to ich wybór, zawsze mogą się doksztalcic i zająć miejsce urzędnika. Tyle w temacie

#25 ~Slusarz~

~Slusarz~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 12:07:58

Takie będą Rzeczypospolite jak ich mlodziezy kształcone-nie nauczyciel do wszystkich mądrali a raczej trollu ktorzy uwazaja ze obojętnym jest kto kształci nasze dzieci

#26 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 12:33:25

Taki mądry jesteś? a kto wtedy by uczuł kształcił  Twoje dzieci? Kto będzie w domu sprawdzał zadania domowe i klasówki, zeszyty nie tylko jednej klasy (20 dzieci?) wszystko w domu robią i to jak mogą, są na telefon rodziców! Jak możecie tak w ogóle pluć na nauczycieli? Toż to jak rodzina!!! Oni opiekują się waszymi dziećmi kiedy wy zarabiacie pieniądze, uczą, kształcą, doradzają, robią połowę za nas rodziców, żeby nasze dziedzi kiedyś miały lepiej!! Wstyd kurdę wy pisoeskie nasienie przynosicie!!

 

Pysk masz niewyparzony i niesprawiedliwa jesteś..

Nigdy na myśl  by mi nie przyszło,że  kiedyś zajdzie taka sytuacja to będzie  trzeba Ciebie za to pochwalić....Co czynię choć nie wierzę   w przemianę Twojej osobowości....#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:01:55

Inni tzn ty, mogli się uczyć tępaku :)</p></p>

twoją stara zapier***a/ła całe życie aby Ciebie wyżywic patolo A Ty bronisz tych nierobów.Kazdy ma prawo wyboru zawodu, nic na siłę. Emeryt dostał za całe życie zapier***ania s zakładzie 54 złote a tym jeszcze mało. Przez ich pazerność dopiero teraz stracą autorytet u społeczeństwa.

#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:03:25

Randka z żoną

#29 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:11:54

twoją stara zapier***a/ła całe życie aby Ciebie wyżywic patolo A Ty bronisz tych nierobów.Kazdy ma prawo wyboru zawodu, nic na siłę. Emeryt dostał za całe życie zapier***ania s zakładzie 54 złote a tym jeszcze mało. Przez ich pazerność dopiero teraz stracą autorytet u społeczeństwa.

 

54 złote,  to i tak za wiele jak dla ciebie.

Nie ten poziom aby z tobą kartoflu dyskutować na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. :)#30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 15:24:52

54 złote, to i tak za wiele jak dla ciebie.
Nie ten poziom aby z tobą kartoflu dyskutować na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. :)

Z patologią nie dyskutujcie. Nie można pominąć się do jego poziomu.Dostanie śmieć 1100 emerytury to i tak będzie rów lizać.

#31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 15:56:38

Z patologią nie dyskutujcie. Nie można pominąć się do jego poziomu.Dostanie śmieć 1100 emerytury to i tak będzie rów lizać.

Brutto czy netto ? :o#32 ~emeryt nie nawiedzony~

~emeryt nie nawiedzony~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 22:13:30

Faktycznie pogonić towarzystwo. Sami będziemy uczyć nasze dzieci. Języka Polskiego bo to nasz język, matematyki, fizyki, biologię. Na studia bezproblemowo by się dostały po naszym nauczaniu. A nauczycieli do pracy fizycznej, w końcu tu też potrzebni ludzie po studiach.

Udowodniłeś tym wpisem że możesz być nauczycielem. Składaj podanie o pozwolenie. Po co na studia skoro możesz wszystkiego sam wyuczyć jak twierdzisz. Tam przecież też są n-le . Pogoń ich też o wszechmocny i wszechwiedzący tatusiu.#33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 23:33:35

Słyszałem, że nauczycielem może zastać osoba po szkole podstawowej. Jeden warunek szkolenie pół godzinne w MEN.  Natomiast aby zostać kierowcą autobusu musi posiadać wyższe wykształcenie kierunkowe. Wówczas będzie posiadał tytuł kierowca dyplomowany.#34 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 05:51:33

 

 

 

Inni tzn ty, mogli się uczyć tępaku :)

 

i tutaj też ubliżasz? no to kim jesteś Ty.#35 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 06:01:17

Pedofilem z karabinem dla dzieci

#36 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 08:19:51

I te wszystkie opinie pełne jadu i złośliwości wypowiadają Ci wszyscy katolicy leżący plackiem w kościele....

#37 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 08:47:13

Co ty masz rentgena w oczach?#38 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 08:57:29

Pewne płatne osoby popierające partię rządzącą w sposób bardzo wyrafinowany zamieszczają wpisy na wielu forach- wygląda to na zmasowaną akcję i nie tylko na ten temat. Mało tego, osoby te podszywają się w wypowiedziach np. pod protestacyjnych nauczycieli pisząc rzeczy, które mają "dać do myślenia" lub zniesmaczyć do nich tych, którzy np nauczycieli popierają.  Poza tym po wielu wpisach widać duże podobieństwo wypowiedzi.  Ludzie ci podszywają się np pod osoby popierające opozycję. Zamieszczają wówczas proste i wulgarne posty skierowane do partii rządzącej lub do innych użytkowników forum- tych popierających np PiS. Ma to na celu wykreować obraz złej i chamskiej osoby, która popiera opozycję. Wiele z tych wpisów ma podobny styl i pisane jest przez jedną osobę lub zostało jej tak przekazane. Czasami osoby te,  same sobie odpowiadają lub nawet "kłócą" się na forum- i znowu w kłótni stroną bardziej etyczna i bardziej rozgarnięta jest osobnik popierający partie rządzącą. Formy przybierają coraz bardziej wyrafinowanych wpisów- to nie są proste głupie posty zza żłobu jakie zamieszczano jeszcze pół roku temu- tu jest klasa! Perfekcjonizm, plan działania. I pod tym względem niestety ale trzeba tym osobom oddać to, że robią dla siebie naprawdę dobrą robotę! Pamiętajmy, jeśli ktoś podaje się za kogoś, może być każdym! Miejmy na uwadze, że 99% postów na tym forum podpisanych przez "nauczyciela" nie było zamieszczone przez nauczyciela ani przez osobę z nim spokrewnioną. 

 

 #39 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 09:02:43

Świat jest chory a ludzie to dekle

#40 TAZ

TAZ

  Swojak

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1227 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 18:10:22

Podwyżcie czas pracy czyli przebywania w szkole do 40 płatnych godzin, oczywiście przy zachowaniu zajęć metodycznych na obecnym poziomie. W tym czasie poprowadzicie zajęcia dodatkowe zamiast korepetytorów i sprawdzicie prace. W czasie kiedy uczniowie beda na feriach lub wakacjach przygotujcie konspekty i materiały na kolejny okres, bo tak rozumiem przygotowanie do lekcji. Wolne: 1 tydzien ferii, 3 wakacji i reszta zostaje do indywidualnego wykorzystania, jest to w zależności od stażu od 0 do 6 dni. Tak maja inni. O 7 zaczniecie prace o 15 skończycie. Teraz płaca: jesli podzielimy Waszą pensję przez 18 godzin płatnych i pomnożymy przez 40 to wychodzi przy 2,500 tys obecnie 5.500 zł. I nie ma sie co oburzac czasem pracy, poniewaz twierdzicie, ze pracujecie i tak dluzej tylko nikt Wam za to nie płaci. Teraz by płacił, ale nie za czas spędzony w domu, ale w miejscu pracy. Jestem z wykształcenia chemikiem, uwielbiam uczyć, robię to jako korepetytor (zarejestrowana dziaalnosc) i na co dzien widzę efekty pracy nauczycieli, są rożne. Poza tym pracuje w innym zawodzie 40 godzin i zarabiam godnie. Jesli bede mogła przepracować 40 godzin w szkole i mieć za nie zapłacone natychmiast wracam uczyć. Dobry nauczyciel miał,ma i bedzie miał autorytet. Tylko dostosujcie Waszą kartę do Naszych realiów.Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podwyżki, strajk, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych