Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nauczyciele przeciwko dzieciom- chcą by mieli utrudniony start w egzaminach! Żądają pieniędzy mimo, ze zarabiają dużo więcej niż wielu z nas!

184 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 20:05:29

Czy oni także popierają chorą opozycje, która chce zniszczyć nasze rodziny i dzieci? Mają tyle wolnego, zarabiają ogromne pieniądze, mają dodatki, co chwile wolne w święta, ferie, wakacje, korepetycje za gigantyczne kwoty, wczasy płatne, stażowe, kartę nauczyciela, w której są jak paczki w maśle, mają ulgowe przejazdy PKP, płacą mniej w muzeach i innych miejscach kultury, darmowe wycieczki z dziećmi, za które my płacimy i do tego jeszcze darmowe wyżywienie. Co im są winne te dzieci, które chcą napisać egzamin i iść swoją drogą?   

Takiej bzdurnej propagandy pisowskiej nie powstydziłby się nawet Suski i ten Pinokio co to został dwa razy skazany przez Sąd za podawanie kłamstw.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 20:12:23

Czy oni także popierają chorą opozycje, która chce zniszczyć nasze rodziny i dzieci? Mają tyle wolnego, zarabiają ogromne pieniądze, mają dodatki, co chwile wolne w święta, ferie, wakacje, korepetycje za gigantyczne kwoty, wczasy płatne, stażowe, kartę nauczyciela, w której są jak paczki w maśle, mają ulgowe przejazdy PKP, płacą mniej w muzeach i innych miejscach kultury, darmowe wycieczki z dziećmi, za które my płacimy i do tego jeszcze darmowe wyżywienie. Co im są winne te dzieci, które chcą napisać egzamin i iść swoją drogą?   

Takiej bzdurnej i kłamliwej propagandy pisowskiej nie powstydziłby się nawet Suski i ten Pinokio co to został dwa razy skazany przez Sąd za podawanie kłamstw. Poziom merytoryczny i zwykłej prawdziwości tego teksty kojarzy mi z jednym z bardziej ociężałych umysłowo i nacjonalistycznie zafiksowanych kandydatów pisowskich do ostatnich wyborów samorządowych w naszym mieście...

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 20:19:18

Najbardziej ubawiły mnie te darmowe wycieczki.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 21:03:35

nie powinni strajkowac w takich ważnych momentach, mają cały rok a oni celowo robią to teraz 

Banda pieprzona! Jak można tak stresować dzieciaki, no jak?! Za mało im, to niech zmienią pracę, wezmą kredyt i do przodu! Wielu z nas tak zrobiło. Każdego ćwoka, który zastrajkuje w czasie egzaminów należy po prostu wylać z roboty na zbity pysk i po sprawie! W zasadzie, to my, rodzice powinniśmy wpaść do strajkujących szkół i zrobić z matołami porządek! Póki co, to gdy dziecko w szkole ponoć nie daje rady, wystarczy posłać je do uczącej go pani na korepetycje. Qźwa momentalnie jest gieniuś! No GIENIUŚ normalnie! Qrestwo pierwszej wody. Dość, dość, dość!!!!!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 21:17:42

O, "ćwoku", grozisz ?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 21:52:51

Banda pieprzona! Jak można tak stresować dzieciaki, no jak?! Za mało im, to niech zmienią pracę, wezmą kredyt i do przodu! Wielu z nas tak zrobiło. Każdego ćwoka, który zastrajkuje w czasie egzaminów należy po prostu wylać z roboty na zbity pysk i po sprawie! W zasadzie, to my, rodzice powinniśmy wpaść do strajkujących szkół i zrobić z matołami porządek! Póki co, to gdy dziecko w szkole ponoć nie daje rady, wystarczy posłać je do uczącej go pani na korepetycje. Qźwa momentalnie jest gieniuś! No GIENIUŚ normalnie! Qrestwo pierwszej wody. Dość, dość, dość!!!!!

Pisowski ćwoku skończ z tą tanią propagandą. I nie powtarzaj bzdur za reżimową telewizją i plebanem. Przez takich właśnie zamułów wciąż duża cześć społeczeństwa żyje w kościelnym ciemnogrodzie i pisowskim hejcie.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 22:07:06

rząd tyle każdemu daje, takie ulgi, 500 plus, dopłaty, i inne i ludzie wstydu nie maja i jeszcze strajkują, mając duzo więcej niż inni, i do tego jeszcze krzywdzą dzieci, bo to oni za to dostaną, a nie dorośli! 

#28 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 22:19:11

Niech się zwolnią jak im źle jest i się przekwalifikuja . Wszyscy tylko kase chca oczywiście ci co mają związki zawodowe

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 22:47:21

Te matoły mówią, że robią to dla dzieci. Ogarnijcie się matoły, bo jak dzieci zastrajkują dla was, to będziecie prosić o robotę!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 00:13:27

rząd tyle każdemu daje, takie ulgi, 500 plus, dopłaty, i inne i ludzie wstydu nie maja i jeszcze strajkują, mając duzo więcej niż inni, i do tego jeszcze krzywdzą dzieci, bo to oni za to dostaną, a nie dorośli! 

Nauczyciele zarabiają jak inni, a czasem nawet duzo więcej, i nie powinni strajkować. Niektórzy mają nawet wiele tysięcy wypłaty! Jakby każdy zaczął strajkować to by nie było dla nikogo!! 

#31 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 06:09:45

zgadza się. mnie denerwoje jak strajkują jakies grupy zawodowe typu gornik lekarz nauczyciel przecież oni zarabiają dużo. co maja powiedzieć ludzie co zarabiają najnizsza krajowa ? oni powinni strajkować. starcza wam od 1 do ostatniego to niech się ciesza a nie strajkują 

#32 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 06:52:18

Zawsze można zmienić pracę jak tak " ciężko " maja

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 07:47:17

Nauczyciele zarabiają jak inni, a czasem nawet duzo więcej, i nie powinni strajkować. Niektórzy mają nawet wiele tysięcy wypłaty! Jakby każdy zaczął strajkować to by nie było dla nikogo!! 

Jestem nauczycielką. 19 lat stażu. Zarabiam prawie 200 zł mniej niż moja znajoma na kasie w Lidlu. 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 08:24:40

Jestem nauczycielką. 19 lat stażu. Zarabiam prawie 200 zł mniej niż moja znajoma na kasie w Lidlu.

No widzisz. Też spróbuj. Chociaż mogą cię nie przyjąć, bo zaraz będziesz chciała ferie, wakacje, podwyżki, tylko parę godzin w tygodniu, a oni potrzebują ludzi do pracy!

#35 ~nauczycielka~

~nauczycielka~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 08:57:22

...........
Nauczyciele!
Nie wchodźmy w dyskusję z tymi pisowskimi hejterami , bo za chwilę obrzucą nas błotem , oplują , sprowadzą do swojego poziomu dyskusji.

#36 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 09:08:25

Proszę przeliczyć ile godzin tygodniowo pracuje Pani znajoma w Lidlu, a ile godzin w tygodniu pracuje Pani! Świadomie wybrała Pani ten zawód a wiem, że nauczyciele już za czasów PRL nie zarabiali kroci. Ma Pani teraz wszystkie weekendy wolne, przerwy świąteczne, ferie i 2-miesięczny urlop. Ma Pani też prawo do rocznego urlopu zdrowotnego. Proszę nie narzekać bo za 20 godzin tygodniowo to i tak wiedzie wam się dobrze.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 09:09:57

"nauczycielka" ?! A w gaciach to niby co ci się dynda cepie? No tak, dziś jesteś nauczycielką. Tęczową. Teraz można.  :lol:

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 09:23:58

...........
Nauczyciele!
Nie wchodźmy w dyskusję z tymi pisowskimi hejterami , bo za chwilę obrzucą nas błotem , oplują , sprowadzą do swojego poziomu dyskusji.

"nauczycielka" ?! A w gaciach to niby co ci się dynda cepie? No tak, dziś jesteś nauczycielką. Tęczową. Teraz można.   :lol: :lol:

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 09:26:00

Nie reagujcie. Wpis początkowy pojawił się na wielu forach, jest to planów akcja, żeby uruchomić falę hejtu. Szkoda odpowiadać, bo tu siedzą ludzie w konkretnych celach wielokrotnie sprawdzeni. I oni uruchamiają resztę. Cóż, strajk się zbliża, władza ma pełne gacie....

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 09:50:00

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych