Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

naturalne kosmetyki

113 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~poskato~

~poskato~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 12:10:14

Też znam Hildegard Braukmann. Mają naprawdę wyjątkowe kosmetyki, a tym bywa zdecydowanie różnie. Nie każdy zapewnia jakość. Tymczasem u nich ta jakość zawsze jest widoczna.

Czego nie zaczynałam testować to zawsze widziałam zmiany.

A uwierzcie mi - w przypadku cery suchej znalezienie jakościowych kosmetyków jest naprawdę wyjątkowo trudne. 

#102 ~siemens~

~siemens~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 12:13:19

Kilka fajnych kosmetyków mam od Hildegard Braukmann.

Jakie najbardziej polecam? Na pewno ich mydło 7 ziół.

Mają genialny dezodorant naturalny, no i żel.

Ewentualnie - wodę toaletową. Generalnie w każdym przypadku możesz się spodziewać dobrej zmiany. 

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 14:55:13

Bielenda ma fajną tą serię Vegan Friendly bez parabenów i sztucznych barwników. Ja stosuje od 4 miesięcy masło do ciała z pomarańczą z tej serii i przyznam szczerze, że SZTOS!

#104 ~misia.xs~

~misia.xs~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 12:43:17

Ja kiedyś dostałam od siostry botame na próbę, bardzo fajnie mi się sprawdziły do mojej wrażliwej skóry. teraz zamawiam regularnie na doz a w aptece internetowej taniej nawet niż stacjonarnie.

#105 ~kaperto~

~kaperto~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 12:23:50

Hildegard Braukmann polecam - mają porządne kosmetyki, które robią różnicę i to akurat mogę w 100 proc. potwierdzić. Ich mydło odmieniło mi cerę - nazywa się 7 ziół, wszyscy domownicy z niego korzystają. Nie ma potrzeby kupowania innych - zazwyczaj naturalne mydło to kwota z kosmosu, a tutaj jest jednak racjonalna. 

#106 ~Canme~

~Canme~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 09:00:55

Polecam od siebie mydła od Olivia plum. Do zamówienia przez internet, ale warto bo w przeciwieństwie do tych drogeryjnych sa wytwarzane ręcznie i maja o wiele, wiele lepsze składy...

Świetne jest ich mydło z rumiankiem. Bardzo przyjemne mydło o fajnym składzie, po ciało i twarz nie są przesuszone jak to bywało po mydłach z drogeriii, zapach delikatny i nie męczy jak jakies luksje. Uważam, że jest całkiem wydajne. Jedynym minusem jest fakt, że brudzi, pozostawiając osad ale problem rozwiązałam bo kupilam sobie mydelniczkę z dziurką. 

#107 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 09:17:01

kosmetyki naturalne ? Mało mam takich w domu, kupuję zazwyczaj, to co  mi najbardziej pomaga jeśli chodzi o moje dolegliwości, od dziecka zmagam się z brzydkimi cieniami pod oczami i póki co, tylko krem pod oczy remescar super je usunął. Stosuję ten krem raz dziennie i starcza już na cały dzień jedna taka aplikacja. 

#108 mooonia99

mooonia99

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:44:48

Bardzo dobre kosmetyki dla cery dojrzałej ma Stara Mydlarnia. Sama korzystam z ich produktów i jestem oczarowana zarówno ceną jak i jakością przy czym warto wspomnieć że kosmetyki są naturalne

#109 kartofelek

kartofelek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 18:06:45

Kosmetyki naturalne to obecnie najbardziej prężna gałąź branży. Wiele z nich można tworzyć samodzielnie, czerpiąc z tego wiele satysfakcji. Warto spróbować.

#110 ~Ludwika~

~Ludwika~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 18:53:46

Bielenda ma fajną tą serię Vegan Friendly bez parabenów i sztucznych barwników. Ja stosuje od 4 miesięcy masło do ciała z pomarańczą z tej serii i przyznam szczerze, że SZTOS!

Też chciałam napisać o tej serii:) Przyznam, że akurat tego masła nie używałam ale jakiś czas temu zakochałam się w zapachu i działaniu masła z olejem kokosowym.

#111 ~Brendi~

~Brendi~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 19:55:36

Zamówiłam sobie niedawno kilka kosmetyków Mary Kay przez znajomą, słyszałam kiedyś pozytywne opinie i chciałam wypróbować, a nie znałam żadnej konsultantki. Sprawdziły się naprawdę ok. i dlatego przychodzę z pytaniem. Któraś z Was orientuje się, jak to wygląda „od zaplecza”, jeśli chodzi o bycie konsultantką w MK? Myślę o tym. 

#112 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:49:14

Spróbuj olejków do twarzy, jeżeli masz trudniejsze przebarwienia, e-naturalne.pl/pl/c/Olejki-do-twarzy/104. Nie zawsze zabiegi medycyny estetycznej pomagają, ewentualnie krótkoterminowo. Trzeba kombinować też z jakimiś własnymi mieszankami witaminowymi. Bo człowiek jednak się różni pod względem budowy, także cery. Na jednego dana witamina podziała, na innego inna, więc przydałoby się przetestować. Ten katalog, który ci przesłałam jest dość bogaty, sporo receptur. 

#113 grodzinskajadwiga

grodzinskajadwiga

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2019 - 12:36:11

Rok temu dostałam od teściowej mydło z uzdrowiska Połczyn i szczerze mówiąc to był strzał w dziesiątkę. Po testowaniu super hipoalergicznych i drogich mydel i kremów nareszcie udalo sie znaleźć kosmetyk tani i sprawdzony. Przede wszystkim nie powoduje wysuszenia i ściągnięcia skory a przy częstym myciu rąk to bardzo ważne.

#114 ~friturka~

~friturka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 19:57:22

Zamówiłam sobie niedawno kilka kosmetyków Mary Kay przez znajomą, słyszałam kiedyś pozytywne opinie i chciałam wypróbować, a nie znałam żadnej konsultantki. Sprawdziły się naprawdę ok. i dlatego przychodzę z pytaniem. Któraś z Was orientuje się, jak to wygląda „od zaplecza”, jeśli chodzi o bycie konsultantką w MK? Myślę o tym. 

Od zaplecza to wygląda tak że kupujesz zestaw startowy, oferują możliwość rozwoju i możesz też zawsze liczyć na wsparcie konsultantek ze swojego rejonu. Nie ma narzuconych norm do wyrobienia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych