Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

naturalne kosmetyki

114 odpowiedzi w tym temacie

#1 kika75

kika75

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 30 lipiec 2010 - 14:25:49

od pewnego czasu używam naturalnych kosmetyków do których należą kosmetyki mary cohr i jestem bardzo zadowolona bardzo mi służą, czy wy też używacie naturalnych kosmetyków jakich i dlaczego.?????

#2 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:30:44

Ja także używam naturalnych kosmetyków:)Bardzo chwalę sobie w 100% naturalne japońskie kosmetyki marki Vievic.
Świetna jest seria Kurahito i Toji.

Znalazłam je tylko na jednej stronie polskiej(inne w j.angielskim):

www.luxusnatury.pl

#3 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 17:33:35

Używam ich dlatego ,że niepowodują u mnie alergii,są przyjazne cenowo i dają świetne efekty.

#4 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 21:03:14

Witam:D osobiście mam wiele problemów ze skórą, uczulenia, zaczerwienienia itd... Dlugo szukałam, az w koncu natrafilam na firme "beautycykle" i "artistry" i praktycznie całe serie, jakie sa dostępne świetnie mi służą,kosmetyki 100% naturalne i posiadające certyfikaty, oraz opatentowane. Jeśli któraś z Was ma podobne problemy, moge pomóc, wiem jak uciążliwe jest dobranie odpowiedniego kosmetyku a także środków do pielęgnacji włosów (na en temat też mogłabym długo...) :)
Buziaki w razie co moje gg 3997134

#5 player

player

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 11:29:13

Od niedawna używam produktów Bielendy z serii Powitanie z Afryką i jeśli chodzi o zapach są przepiękne, ale na razie nie mogę powiedzieć by moja skóra uległa jakiejś poprawie czy coś. Ale to pewnie dlatego, że stosuję je dopiero kilka dni.

#6 ~Patruszja~

~Patruszja~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 15:38:02

przede wszystkim to już dawno powinno się korzystać z kosmetyków naturalnych a nie z tej całej absurdalnej chemii.. Natomiast co do twojego pytania to w moim przypadku w grę wchodzą kosmetyki Lady Mineral z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze, teraz korzystam np. z kremu do rąk tej linii, po drugie są zrobione z minerałów Morza Martwego, po trzecie mają certyfikat jakości, po czwarte stosunek ceny do jakości i co ważne właściwości tych kosmetyków jest bardzo korzystny dla mnie. Ot tyle:)

#7 ~green_fairy~

~green_fairy~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 18:03:02

Ja moge poleciś kosmetyki z Manufaktury, teraz używam kremu do twarzy z morzem martwym i nie dość że fajnie nawilża to jeszcze nie mam żadnego uczulenia :)
a większość kremów niestety powoduje reakcje alergiczną w moim przypadku :(

#8 ~Kamila85~

~Kamila85~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:50:16

Moimi ulubieńcami wśród kosmetyków naturalnych są mydła i balsamy na wagę. W końcu przestała mnie swędzieć skóra i wiem, że nie będę miała żadnych czerwonych plam. Uwielbiam mydło i balsam marchewkowy, pachną obłędnie,a firma to Lavea i ja kupiję w tym sklepie, często mają promocje więc uda się coś upolować w fajnej cenie http://www.kwiatyupo...rnia-c-101.html

#9 ~Mice~

~Mice~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 23:15:18

Ja też stosuję kosmetyki naturalne. Ostatnio wypróbowałam krem do twarzy nawilżająco - ujędrniający polskiej firmy Clochee. Jest bardzo dobry, twarz jest zupełnie inna, promienna. W ogóle uważam, że kosmetyki naturalne dużo lepiej działają, stwierdzam to bynajmniej na swoim przykładzie.

#10 ~migdal b.~

~migdal b.~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 12:59:46

Większość kosmetyków naturalnych z naturalnością ma niewiele wspólnego, ale np. Hildegard Braukmann ma faktycznie kosmetyki naturalne, oparte na ziołach i witaminach, a przede wszystkim takie, które są skuteczne. A niestety zdecydowana większość marek kosmetycznych to jedna wielka lipa.

#11 Mikko

Mikko

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 19:43:54

Kosmetyki naturalne to bardzo dobra propozycja, jednak trzeba uważać, bo niektóre są tylko z pozoru naturalne. Moim zdaniem dają bardzo fajne efekty, przedewszystkim naturalność i zdrowy wygląd. Można trochę o tym poczytać.

#12 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 11:04:35

Masz rację, dlatego należy czytać skład produktu i sprawdzać co kryję się pod niektórymi nazwami

#13 ~dzianasa~

~dzianasa~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 13:21:42

Najlepsze kosmetyki w stosunku ceny do jakości ma Hildegard Braukmann, korzystam od dawna i jest na prawdę ok. Przede wszystkim chodzi o jakość, standard, włosy wyglądają ładnie, zdrowo estetycznie. W moim przypadku przemiana była diametralna.

#14 ~pedarka~

~pedarka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 13:14:57

Od HB mam krem rumiankowy i na skórę na prawdę wpływa genialnie - po jakimś czasie sobie ją diametralnie odmieniłam. A generalnie radzę stosować wyłącznie wysokiej jakości kosmetyki, bo opierając się o byle co, można tylko w głupi sposób wydać kasę.

#15 Barbraa59

Barbraa59

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 00:12:03

Ja używam olejow do pielęgnacji twarzy. Tzn robie nimi demakijaż, ponadto wcieram inne we włosy, paznokcie i skórę. Świetnie działają! Z mieszanek olejów polecam Amle :)

#16 ~sylwiass~

~sylwiass~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 14:46:51

Myślę, że dobre wrażenie zrobi na Tobie oferta perlanegra.pl. Chwalę, bo jest za co. Dystrybuują tanio nagradzaną na świecie markę kosmetyków naturalnych Alteya Organics. Możesz przejrzeć sobie na potwierdzenie jakości wyniki najważniejszego rankingu światowego w tej kategorii Sustainability Beauty Awards. Większość ich towarów łagodzi podrażnienia każdej części ciała. Ładny wygład i zachowana wydajność. Warto przetestować, bo to dość mały wydatek.

#17 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 22:34:45

Zapraszam na pielęgnację cery luksusową serią kosmetyków, za jedyne 30 zł. Pielęgnacja połączona z lekcją urody. W razie zainteresowania podam nr telefonu! ;)

#18 ~arta~

~arta~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:23:02

Manufaktura Kosmetyczna ma najlepsze kosmetyki naturalne, można też sobie kupić pojedynczo składniki jak ktoś ma jakieś indywidualne preferencje, np. chce sobie coś dodać albo ze składników przygotować własne kosmetyki

#19 Szyszka

Szyszka

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 16:19:43

Ja również staram się używać naturalnych kosmetyków. Zdecydowanie lepiej wpływają na moją skórę. 

#20 ~masomiak~

~masomiak~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 13:21:07

Oczywiście używam - kosmetyki działają, robią swoje, wnoszą wiele w pielęgnację, ale to musi być konkretny produkt. Wiem jak wiele dało mi hildegard braukmann, ich kremy, peeling, ale również i opieka w spa. Tak na prawdę przywracałam skórze normalność znacznie krócej niż zakładałam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych